Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v zahraničí - romantická svatba na klíč

Svatba v zahraničí - romantická svatba na klíč

Svatba Vašich snů a přání

Novinky, akce

SVATBA V ZAHRANIČÍ A SVATEBNÍ CESTA

Svatba je nepochybně jedním z nejvýznamnějších mezníků ve Vašem životě. Je tedy zcela na místě, aby se její přípravy a organizace ujal skutečný profesionál či svatební agentura. V moderní společnosti se stále více uplatňuje trend úzké specializace, a to z jednoho prostého důvodu - všichni nemůžeme být odborníky ve všem. Ať se každý věnuje tomu, v čem je skutečný odborník.Toto platí ve všech odvětvích lidského podnikání a tedy i v oblasti organizace tak významných událostí, jakými svatby bezesporu jsou.

Svatba v zahraničí je skvělou volbou pro oslavu začátku Vašeho společného života. Ráj je to pravé místo nejen pro jedinečný svatební obřad, ale i pro svatební cestu nebo oslavu výročí svatby. Dopřejte si svatbu u moře jako z pohádky nebo na jiném nádherném místě a bez zbytečných starostí. Můžete se spolehnout na ochotu a pomoc našich svatebních koordinátorů. Všechny nabízená svatební místa a svatební koordinátory máme velmi důkladně prověřeny.

Řekněte si své "ANO" na plážích s bílým pískem lemované kokosovými palmami, ve stínu palem, v doškové chaloupce jako z pohádky, ve vyzdobeném hotelovém zahradním altánu s výhledem na moře, na lodi, na útesech s úchvatnými výhledy na moře, v kostele.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ SVATEBNÍ DESTINACE

 

 

Proč "svatba" s námi?

 • Jsme specializovaná svatební agentura.
 • "Svatba na klíč" - kompletní svatební servis v České republice a svatby v zahraničí.
 • Zajistíme právně platnou civilní, církevní a symbolickou svatbu, obnovu slibu, výročí svatby a svatební cestu po celém světě.
 • Zajistíme veškeré legality pro právně platnou svatbu.
 • Naše svatební agentura také organizuje svatby v zahraničí, kdy oba novomanželé jsou občané Slovenské republiky nebo se může jednat o smíšené svatby, kdy ženich nebo nevěsta jsou z Česka nebo Slovenska, popř. jiné země.
 • Pořádáme malé svatby pro 2 osoby až po velkolepé svatby. Můžete si vybrat z nepřeberného množství nádherných zámků, sídel, kostelů i restaurací. Svatby v zahraničí vám zorganizujeme na plážích s bílým pískem lemované kokosovými palmami, ve stínu palem, v doškové chaloupce jako z pohádky, ve vyzdobeném hotelovém zahradním altánu s výhledem na moře, na lodi, na útesech s úchvatnými výhledy na moře.
 • Při pořádání jedinečné události podle vašich představ se vždy můžete spolehnout na ochotu a pomoc našich svatebních koordinátorů. Jejich zkušenosti a důraz na detail jsou zárukou úspěchu události, kterou se rozhodnete organizovat. Ve většině zemí máme česky nebo slovensky hovořící svatební koordinátory.
 • Víme, co vám nabízíme. Všechny nabízené destinace, hotely a svatební místa máme velmi důkladně prověřeny. Vše dokonale známe.
 • Poskytneme vám profesionální péči a individuální přístup – pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu, kdy Vám zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.
 • Na osobní schůzku v Praze můžeme přijet za vámi domů, do kanceláře nebo dle domluvy kamkoliv.
 • Náš klientský servis je Vám k dispozici 7 dní v týdnu. Vaše poptávky a dotazy vyřizujeme okamžitě nebo v co nejkratší době.
 • Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.