Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Cestovní agentura - svatba v zahraničí

Cestovní agentura - svatba v zahraničí

Cestovní agentura

Cestovní agentura Mojecestovka s.r.o., je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří, se kterými má řádně uzavřené smlouvy o obchodním zastoupení na základě plné moci. Než začneme spolupracovat s cestovní kanceláří, nejdříve si ověřujeme její solventnost a reference zákazníků. Každá cestovní kancelář, se kterou spolupracujeme, musí mít koncesi podle zákona 159/99 Sb. a musí být pojištěna proti úpadku.

Na rozdíl od cestovní kanceláře, cestovní agentura není organizátorem zájezdů, funguje jako zprostředkovatel. Toto postavení však dává větší rozhled v produktech jednotlivých cestovních kanceláří a možnost k osobnějšímu jednání s klientem, přičemž mu cestovní agentura může nabídnout to, co skutečně od dovolené požaduje. Práce cestovní agentury spočívá přednostně v komunikaci s klientem, v nabídnutí zájezdu doslova na míru, vyřízení všeho potřebného s cestovní kanceláří, což ale nemá vliv na cenu zájezdu.

Garantujeme Vám stejně ceny jako cestovní kanceláře, jejichž produkty prodáváme a to vč. slev a bonusů a dalších výhod apod.

Více na na www.mojecestovka.cz.

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu , telefonicky, přes skype, nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se Vám ozveme.

 

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod