Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Dárkový poukaz na svatební cestu

Dárkový poukaz na svatební cestu

Dárkové poukazy

Mají Vaši blízcí výročí, svatbu nebo se blíží Vánoce a nevíte, co jim máte koupit? V naší cestovní kanceláři Vám nabízíme vyřešení této situace tím, že u nás máte možnost zakoupit dárkové poukazy na zájezd ve výši, kterou si sami stanovíte. Majitelům těchto dárkových poukazů pak stačí, aby si prostřednictvím naší agentury zakoupili zájezd dle jejich vlastního výběru.

  • Dárkový poukaz musí být použit celý v rámci jednoho nákupu, nelze ho tedy uplatnit několikrát. Hodnota poukazů se sčítá, je možné použít několik poukazů na jeden nákup. Za již zakoupené dárkové poukazy lze čerpat nabízené služby. Tento dárkový poukaz nelze vyměnit za peníze.
  • Nákupem dárkových poukazů nemůžete uplatnit odpočet DPH.
  • Po vyřízení objednávky budou dárkové poukazy odeslány na adresu objednatele spolu s fakturou, nebo je možné je osobně vyzvednout v naší agentuře.
  • Dárkové poukazy jsou opatřeny sériovým číslem, podpisem odpovědné osoby a razítkem cestovní kanceláře Mojecestovka.
  • Dárkové poukazy můžete uplatnit ode dne, kdy bude příslušná částka připsána na účet cestovní agentury. Toto datum bude objednavateli oznámeno telefonicky nebo emailem. Před tímto datem není možné poukazy uplatnit.
  • Platnost dárkového poukazu je omezena na jeden rok od připsání příslušné částky na účet naší cestovní agentury. Pokud poukaz nebude uplatněn, stává se neplatným a objednavatel nemá nárok na peněžní náhradu ani na vystavení nového poukazu.
  • Dárkový poukaz lze uplatnit na všechny zájezdy nabízené cestovní agenturou Mojecestovka. Při požadavku na uplatnění dárkového poukazu je třeba tuto skutečnost oznámit při objednávce zájezdu a doručit originál poukazu naší cestovní agentuře. Při objednávce je potřeba zaslat kopii faxem či emailem. Uplatnění poukazu se stává dárkový poukaz neplatným.

 

Chcete-li připravit partnerovi překvapení nebo přispět novomanželům na svatební cestu, můžete si vybrat z nabídky našich dárkových poukazů. Na dárkový poukaz je možné formulovat věnování.

 

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu , telefonicky, přes skype, nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se Vám ozveme.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod