Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na Maledivách - svatba v zahraničí v exotice

Svatba na Maledivách - svatba v zahraničí v exotice

Svatba Maledivy

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v exotice. Řekněte si své "ANO" na Maledivách!

 

Překrásné pláže malých ostrůvků rozesetých ve vodách Indického oceánu poskytují ideální podmínky pro romantickou dovolenou. Na Maledivách zaručeně strávíte chvíle nerušeného odpočinku a vrátíte se zpět do střední Evropy plni nové energie. Tato destinace je rájem pro milovníky šnorchlování a potápění. Můžete si vybrat mezi přepychovými hotely ležícími na vlastních ostrůvcích, kde je záruka, že nenarazíte na přeplněnou pláž.

Maledivy jsou ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu. Jsou tvořeny řetězcem korálových atolů, počínajícím 500 km jihozápadně od břehů Indie a táhnoucím se přibližně 800 km severojižním směrem. Nachází se zde přibližně 1200 korálových ostrovů a ostrůvků a velké množství podmořských útesů. Přibližně 200 ostrovů je obydlených. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Na Maledivách nejsou klasické hotely, ale pouze letoviska s plážovými a vodními chatkami, což poskytuje návštěvníkům opravdové soukromí. Maledivci jsou k turistům velmi přátelští a pohostinní. Ostrovy jsou ideálním místem nejen pro odpočinek a relaxaci, ale je zde také mnoho možností aktivního odpočinku. Hlavně milovníci podmořského světa si zde přijdou na své, neboť potápění a šnorchlování je zde opravdu jedinečné. Jen pár metrů od břehu se prohánějí hejna barevných korálových rybiček – vyskytují se zde více než tři čtvrtiny všech druhů korálových ryb.

Kdy a jak na Maledivy?

Na Maledivy lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 10 hodin.

Počasí na Maledivách je po celý rok příjemně teplé. Podnebí Malediv, podmíněné jejich polohou na rovníku, je celý rok tropicky teplé s vyrovnanými teplotami v průměru od 27 do 30 °C. Vlhkost vzduchu je poměrně vysoká a letní monzunové větry přinášejí drobné srážky od května do září. V zimním období od listopadu do dubna se občas vyskytují kratší tropické deštíky.

Před odjezdem na Maledivy není třeba žádné očkování. Turistům přilétajícím na Maledivy je udělováno na letišti při příletu 30-ti denní turistické vízum. Podmínkou je platný cestovní pas s platností dalších 6 měsíců po návratu z Malediv.

Očkování není povinné. Doporučujeme vybavit se léky proti zvýšené teplotě a střevním potížím. Jako ve všech tropických oblastech doporučujeme dostatek tekutin.

Časový posun je příjemný a to +4 hodiny v zimním čase a +3 hodiny v letním čase.

Svatba na Maledivách

ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR NA MALEDIVÁCH - na hlavním atolu Malé při příletu a odletu!

Maledivy jsou 100% muslimská země, oddají pouze muslima, cizince jiného vyznání ne. Proto jsou možné na Maledivách pouze symbolické svatební obřady. Doporučujeme proto kombinaci Srí Lanky, kde je možný právně platný svatební obřad a následně svatební cestu na Maledivy.

Svatební obřad na Maledivách probíhá následovně: po příjezdu na resort klienty kontaktuje svatební koordinátor (anglicky hovořící) a sdělí jim vše o průběhu obřadu. Ve svatební den po probuzení je přípitek šampaňských (možné přesunout na další den). Nevěsta se připravuje v SPA: účes, make-up, obléknutí do šatů, průvod na pláž, kde je připravený altánek s výzdobou a hudbou nebo bodu bera - bubny, kytice, obřad, svatební dort, večer večeře na pláži pro dva při svíčkách nebo v restauraci na pláži. Obřad probíhá při západu slunce kolem 16 hodiny. Vilka, kde je pár ubytovaný je vyzdobená. Po obřadu pár obdrží ozdobný oddací list, CD s fotkami (pokud jsou zahrnuty v balíčku).

 

SVATEBNÍ BALÍČEK - dle výběru hotelu

cena od USD 605

Objednat

 • svatební koordinátor v anglickém jazyce
 • symbolický svatební obřad na pláži
 • dekorace místa svatebního obřadu
 • místní hudba /reprodukovaná/
 • svatební dort a víno na přípitek po obřadu
 • svatební šaty na fotografování
 • květina pro nevěstu a klopa pro ženicha
 • make-up pro nevěstu
 • láhev vína a ovoce na pokoji
 • dekorace pokoje květinami
 • romantická večeře pro pár
 • zarámovaná fotografie
 • ozdobný oddací list

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

Na Maledivách nenaleznete žádné hotely, jsou zde pouze resorty s plážovými či vodními vilkami, které dotvářejí romantickou atmosféru a dodávají opravdové soukromí. Na každém ostrůvků je pouze jediný resort, kde tak budete mít zajištěn naprostý klid od okolního ruchu.

Na Maledivách doporučujeme tyto hotely:

Severní Male Atol

Jižní Male Atol

Severní Ari Atol

Jižní Ari Atol

Raa Atol

Lhavyiani Atol

Baa Atol

Haa Alifu Atol

Meemu Atol

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod