Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Naše služby - svatba v zahraničí

Naše služby - svatba v zahraničí

Specialista na svatby v ČESKU, SVATBY v zahraničí a SVATEBNÍ CESTY

Naše svatební a cestovní agentura vám zajistí vše potřebné pro váš svatební den, včetně pobytového zájezdu pro Vás a Vaše hosty. Všechny nabízené destinace a obchodní partnery máme velmi důkladně prověřeny a většinu z nich jsme osobně navštívili.

 • Svatba v zahraničí a svatba v Česku

Poradenství a asistenci při vyřízení všech svatebních náležitostí vč. překladů dokumentů a ověření, rezervaci místa a termínu svatebního obřadu, zajištění dalších služeb - foto, video, květiny, kadeřnické a kosmetické služby, svatební hostina, tlumočení obřadu, zprostředkování svatebního koordinátora v dané destinaci.

 • Svatba na klíč

Víte, kde všude je možnost uskutečnit svatbu podle Vašich nejodvážnějších představ? S kompletní organizací Vašeho historického dne Vám pomůže naše svatební agentura. Pořádáme malé svatby pro čtyři osoby až po velkolepé svatby. Zákazníci si mohou vybrat z nepřeberného množství nádherných zámků, sídel, kostelů i restaurací. Při pořádání jedinečné události podle vašich představ se vždy můžete spolehnout na ochotu a pomoc našich koordinátorů. Jejich zkušenosti a důraz na detail jsou zárukou úspěchu události, kterou se rozhodnete organizovat.

 • Symbolický svatební obřad

Skvělé řešení pro ty, kteří nemají čas na splnění všech právních požadavků. Jedná se o svatební obřad bez hodnoty právní, ale hodnoty emocionální. Může se konat na jakémkoliv krásném místě dle přání ženicha a nevěsty. Tento obřad mohou využít i Ti, kteří by chtěli obnovit svatební slib a zpečetit svou lásku. Nepotřebujete žádné dokumenty, nemusíte navštívit žádné úřady, oddávající není oficiální úředník.

 • Svatby v zahraničí pro cizince

Naše svatební agentura také organizuje svatby v zahraničí a v ČR, kdy oba novomanželé jsou občané Slovenské republiky nebo se může jednat o smíšené svatby, kdy ženich nebo nevěsta jsou z Česka nebo Slovenska, popř. jiné země.

 • Výročí svatby, obnovení slibu

Prožijte svůj den D znovu, zopakujte si jej opakovaným slibem a řekněte si své ANO při výročí vaší svatby. Zprostředkujeme Vám symbolický obřad v ráji v průběhu Vaší dovolené. Jedná se o svatební obřad bez hodnoty právní, ale hodnoty emocionální. Může se konat na jakémkoliv krásném místě dle přání ženicha a nevěsty. Nepotřebujete žádné dokumenty, nemusíte navštívit žádné úřady, oddávající není oficiální úředník. K dispozici je vám náš svatební koordinátor.

Současně budete moci využít slev, které Vaši dovolenou ještě více zpříjemní. Vybrané hotely poskytují speciální služby pro výročí svatby - slevy z ubytování a stravování, speciální večeře na pláži, květiny, láhev sektu, čerstvé ovoce na pokoji po příjezdu, lázeňské služby služby, vyšší kategorii pokoje nebo brzký check-in, pozdější check-out v případě možnosti.

 • Gay / lesbiens svatby

Svatby osob se stejným pohlavím již většinou nikoho nepřekvapí a v řadě zemí jsou již běžnou záležitostí. Pokud nejste zastánci klasické svatby v Čechách, nabízíme Vám možnost svatby v zahraničí. Uspořádáme Vám malý soukromý obřad ve dvou za přítomnosti pouze dvou svědků a oddávajícího nebo svatbu s velkolepou oslavou pro rodinu a přátele a to vše spojeno s příjemnou dovolenou.

 • Svatební cesta

Nevíte, kde strávíte jedny z nejkrásnějších chvílí Vašeho života - Vaše líbánky? Obraťte se na nás a my Vám zajistíme svatební cestu přesně podle Vašich představ. Zprostředkujeme Vám exotickou dovolenou, individuální svatební cestu, ale také aktivně strávené líbánky, na které nikdy nezapomenete. Svatební cestu můžete nastoupit ihned po Vašem sňatku nebo ji naplánovat na později.

Současně budete moci využít novomanželských slev, které Vaši dovolenou ještě více zpříjemní. Vybrané hotely poskytují speciální služby pro novomanžele na líbánkách - slevy z ubytování a stravování pro nevěstu, speciální večeře na pláži, květiny, láhev sektu, čerstvé ovoce na pokoji po příjezdu, lázeňské služby služby, vyšší kategorii pokoje nebo brzký check-in, pozdější check-out v případě možnosti.

Můžete si vybrat, zda chcete luxusní exotickou dovolenou na Maledivách, Havaji, Mauritiu, Seychelách, Fiji, Tahiti, dovolenou v Karibiku nebo ve Středomoří ve Španělsku, Řecku, Itálii, Chorvatsku a dalších místech světa. Nabízíme také luxusní plavby po celém světě. A kdo nemá rád teplo, může vyrazit na hory do Rakouska, Itálie, Francie i do ČR.

Vše zprostředkujeme na míru dle Vašich představ. Nic není nemožné!

Chcete-li připravit partnerovi překvapení nebo přispět novomanželům na svatební cestu, můžete si vybrat z nabídky našich dárkových poukazů. Na dárkový poukaz je možné formulovat věnování.

 • Dovolená na míru - zajištění pobytu /zájezdu/ pro vás a vaše hosty

Zprostředkujeme vám zájezd na míru s českými nebo rakouskými a německými CK. Nabízíme individuální přístup a sestavení vaší dovolené dle vašich přání na míru – datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery apod./.

 • Cestovní agentura

Cestovní agentura Mojecestovka s.r.o., je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří, se kterými má řádně uzavřené smlouvy o obchodním zastoupení na základě plné moci. Než začneme spolupracovat s cestovní kanceláří, nejdříve si ověřujeme její solventnost a reference zákazníků. Každá cestovní kancelář, se kterou spolupracujeme, musí mít koncesi podle zákona 159/99 Sb. a musí být pojištěna proti úpadku.

Na rozdíl od cestovní kanceláře, cestovní agentura není organizátorem zájezdů, funguje jako zprostředkovatel. Toto postavení však dává větší rozhled v produktech jednotlivých cestovních kanceláří a možnost k osobnějšímu jednání s klientem, přičemž mu cestovní agentura může nabídnout to, co skutečně od dovolené požaduje. Práce cestovní agentury spočívá přednostně v komunikaci s klientem, v nabídnutí zájezdu doslova na míru, vyřízení všeho potřebného s cestovní kanceláří, což ale nemá vliv na cenu zájezdu.

Garantujeme Vám stejně ceny jako cestovní kanceláře, jejichž produkty prodáváme a to vč. slev a bonusů a dalších výhod apod.

 • Parkování na letišti

Nabízíme Vám levné a bezpečné parkování v blízkosti nejvýznamnějších českých a slovenských letišť. Jedná se o letiště v Praze, v Brně, v Ostravě a v Bratislavě. 

 • Pojištění na cesty

Nabízíme kompletní balíčky cestovního pojištění obsahující pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody a pojištění zavazadel, případně rozšířené o pojištění storna.

 • Click2claim 

Měl Váš let zpoždění delší než 3 hodiny? Byl Váš let zrušen? Dle platné evropské legislativy máte nárok až na 250€ - 600€ v závislosti na délce letu. Společnost Click2Claim se profesionálně zabývá nepravidelnostmi v letecké dopravě a pomůže Vám při vymáhání těchto náhrad. Kompenzace lze vymáhat až dva roky zpětně.

 • Letenky

Zprostředkujeme vám letenky na klíč do celého světa za skvělé ceny.

 • Vízový servis

V rámci komplexního servisu, jež poskytujeme našim klientům, zprostředkujeme pro Vás téměř jakákoliv víza.

 • Dárkové poukazy

Mají Vaši blízcí výročí, svatbu nebo se blíží Vánoce a nevíte, co jim máte koupit? V naší agentuře Vám nabízíme vyřešení této situace tím, že u nás máte možnost zakoupit dárkové poukazy na zájezd ve výši, kterou si sami stanovíte. Majitelům těchto dárkových poukazů pak stačí, aby si prostřednictvím naší agentury zakoupili zájezd dle jejich vlastního výběru.

 • Dárkový poukaz musí být použit celý v rámci jednoho nákupu, nelze ho tedy uplatnit několikrát. Hodnota poukazů se sčítá, je možné použít několik poukazů na jeden nákup. Za již zakoupené dárkové poukazy lze čerpat nabízené služby. Tento dárkový poukaz nelze vyměnit za peníze.
 • Nákupem dárkových poukazů nemůžete uplatnit odpočet DPH.
 • Po vyřízení objednávky budou dárkové poukazy odeslány na adresu objednatele spolu s fakturou, nebo je možné je osobně vyzvednout v naší agentuře.
 • Dárkové poukazy jsou opatřeny sériovým číslem, podpisem odpovědné osoby a razítkem cestovní kanceláře Mojecestovka.
 • Dárkové poukazy můžete uplatnit ode dne, kdy bude příslušná částka připsána na účet cestovní agentury. Toto datum bude objednavateli oznámeno telefonicky nebo emailem. Před tímto datem není možné poukazy uplatnit.
 • Platnost dárkového poukazu je omezena na jeden rok od připsání příslušné částky na účet naší cestovní agentury. Pokud poukaz nebude uplatněn, stává se neplatným a objednavatel nemá nárok na peněžní náhradu ani na vystavení nového poukazu.
 • Dárkový poukaz lze uplatnit na všechny zájezdy nabízené cestovní agenturou Mojecestovka. Při požadavku na uplatnění dárkového poukazu je třeba tuto skutečnost oznámit při objednávce zájezdu a doručit originál poukazu naší cestovní agentuře. Při objednávce je potřeba zaslat kopii faxem či emailem. Uplatnění poukazu se stává dárkový poukaz neplatným.

Chcete-li připravit partnerovi překvapení nebo přispět novomanželům na svatební cestu, můžete si vybrat z nabídky našich dárkových poukazů. Na dárkový poukaz je možné formulovat věnování.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod