Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Německé CK - zájezdy, svatba v zahraničí, svatební cesta, dovolená....

Německé CK - zájezdy, svatba v zahraničí, svatební cesta, dovolená....

Německé CK

Vyberte si u nás dovolenou svých snů za skvělou cenu - denně nabízíme přes 1 000 000 zájezdů německých CK. Odlétáme ze všech německých popř. i jiných evropských letišť dle aktuální nabídky.

Objednat si last minute zájezd s německou CK se vyplatí hned z několika důvodů. Last i first minute zájezdy s německými cestovkami jsou levnější, zahrnují kvalitnější služby, nadstandardní jednání a luxus jako běžnou samozřejmost.

Cestování s německými CK přináší jen dva základní rozdíly oproti cestování s tuzemskými kancelářemi. Tím nejpodstatnějším je nutnost přepravit se do místa odletu po vlastní ose. Nejčastěji se jedná o velká mezinárodní letiště v Berlíně, Mnichově nebo Frankfurtu, do kterých je to automobilem jen pouhých pár hodin pohodlnou jízdou po dálnici. Není pak už problém si na dobu zájezdu zaplatit stání na některém z přilehlých hlídaných parkovišť a o váš vůz tak bude postaráno, aniž byste si museli během dovolené dělat starosti o jeho bezpečnost. Krom toho můžete samozřejmě využít i autobusových nebo vlakových spojů. Finančně vás to vyjde díky částce ušetřené na samotném zájezdu stále velmi výhodně, a pokud byste snad měli problém s přepravou do místa odletu, Rudolf Reisen vám může zprostředkovat zájezd s německou cestovkou již i s odletem z Prahy! Musíte pak pouze počítat s omezenější nabídkou při výběru cílových destinací.

Druhou odlišností oproti cestování s českými agenturami je pak nutnost znalosti alespoň pár běžných frází v německém či anglickém jazyce, abyste se na místě zájezdu s delegátem mohli domluvit na základních záležitostech spojených s pobytem a mohli si tak do sytosti vychutnat výhody a luxus, které vám tento způsob cestování přináší.

Cestování s německými CK je levnější

Čím to, že jsou německé CK levnější a českému zákazníkovi tak ušetří nemalé finanční náklady? Vysvětlení je jednoduché: německý trh je neporovnatelně širší než ten náš a více obyvatel rovná se logicky více klientů. Německé cestovky objednávají v tisícovkách destinací po celém světě mnohem více lůžek, pracují s větším objemem a dostávají tak mnohem příznivější ceny. Odeberou proti úzkému českému trhu nesrovnatelně více letenek a bezpočet dalších služeb a mohou si tak dle zákonů trhu diktovat mnohem lepší ceny. Úspora několika tisíců korun je potom zřejmá.

Cestování s německou CK znamená vyšší kvalitu služeb

Není tajemstvím, že k Němcům se poskytovatelé služeb po celém světě chovají mnohem pozorněji, vstřícněji až úslužněji. Ano, jsou to víc než vážení zákazníci. Ostatně nároční němečtí klienti respekt vyžadují. Pokud nedostanou odpovídající servis a necítí odezvu, nemají důvod se vracet. Příště prostě nepřijedou, což je z hlediska jejich významu v cestovním ruchu pro každého hoteliéra bolestná ztráta. S německou cestovkou se všude po světě klienti cítí jako v bavlnce a je s nimi zacházeno s odpovídající úctou a péčí.

Cestování s německými CK přináší vítanou anonymitu a pohodlí

Není pravděpodobné, že se v jednom zájezdu potkají dva Češi či dvě české rodiny. Pro náročného klienta, který si chce odpočinout a necítí potřebu poslouchat na Bali či v Malajsii češtinu u snídaně, celý den na pláži a ještě večer v baru, je to vítané a nezanedbatelné plus.

 

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu , telefonicky, přes skype, nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se Vám ozveme.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod