Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svateb

Vítejte v referencích www.svatbavzahranici.cz. Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Míša & Honza - svatba Řecko Rhodos

Míša s Honzou se vzali v Řecku na Rhodosu na pláži Lindos Memories.

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom moc poděkovat za obrovskou pomoc a snahu od svatební koordinátorky Martinky, která nám byla nápomocná, byla ochotná, vždy na telefonu připravená pomoci, celou dobu plánování svatby nás doslova vodila za ruku, abychom vše měli v pořádku a měli ve všem jasno. Její přístup byl osobitý a profesionální. Na místě jsme měli dvě úžasné koordinátorky, Margaritu a Zuzku, obě dvě byly víc jak úžasné, jako bychom je znali celou věčnost. Fotografka i pán zodpovědný za video - jedním slovem profesionálové, které bychom jen těžko hledali v ČR. S takovým týmem chcete být na svatbě.

Nejradši bychom se brali každý rok na jiném ostrově. Kdo váha, už nehledejte, protože tenhle tým stojí za to, svatba byla víc jak podle našich představ. Budou nám moc chybět.

Ještě jednou MOOOOOOC DĚKUJEME!!!!

zobrazit více

Míša & Honza - svatba Itálie Palmová riviéra

Míša s Honzou se vzali v Itálii na Palmové riviéře.

Novomanželé nám napsali:

Děkujeme za vyřízení našeho svatebního dne včetně úředních dokumentů. Byli jsme spokojeni především se spoluprací koordinátorky v místě svatby. Všechno odpovídalo předem domluvenému, operativně vyřešila nastalé změny. Svatební den jsme si užili předem bez stresu a v pohodě i s naší roční dcerkou a svědky.

Moc se nám líbil i dárek v pohodě projížďky na člunu s koupáním na otevřeném moři.''

zobrazit více


Zuzana & Michal - svatba Řecko Kos

Zuzka s Michalem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna

Novomanželé nám napsali:

Doporučujeme agenturu všemi 10. Díky vám byla naše svatba perfektní, máme jedno obrovské DÍKY za nepopsatelnou svatbu. To bylo tak krásné, že bychom to s manželem zopakovali (samozřejmě spolu). Moc děkujeme Martince a samozřejmě svatební koordinátorce Alence na místě činu, která byla také neskutečně skvělá, zlatá a milá. A také děkujeme super moderátorce a tlumočnici Lucce.

Největší spokojenost.

Ještě jednou jedno velké DÍKY, že jste nám udělali den tím nejdokonalejším a nezapomenutelným.

Všichni byli naprosto skvělí.

zobrazit více

Monika & David - svatba Itálie Ravello

Monika s Davidem se vzali v Itálii v Ravellu

zobrazit více


Veronika & Míla - svatba Itálie Lago di Iseo

Veronika a Míla se vzali v Itálii u jezera Lago di Iseo

Novomanželé nám napsali:

Moc Vám děkujeme za pomoc s přípravou našeho dne a absolutně skvělou domluvu, ať už se jednalo o přání nebo samostatné zařízení.

Díky i za zařízení v ne úplně tradiční lokalitě.

Monika (koordinatorka) v Italii byla skvělá, neustále usměvavá a i při obřadu sní byla legrace.

Ještě jednou díky, že jsme díky Vám mohli zmoudřet v Itálii, která je pro nás srdcovka a na našem oblíbeném místě.

Manželé Moudří

zobrazit více

Zuzka & Jakub - svatba Řecko Kos

Zuzka s Jakubem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna

Novomanželé nám napsali:

Paní Martinka a Alenka nám splnily náš sen až nad míru očekávání. Říkali jsme si, že se prostě jen po 10ti letech vztahu vezmeme. Jenže my se nejen vzali, my díky vám prožili nádherný den, já se cítila jako princezna, a ikdyž nám dopoledne před obřadem pršelo, pršelo nám štěstí, a to nejen proto, že jsme našli jeden druhého, ale i proto, že jsme se rozhodli vložit důvěru do rukou těchto dvou neuvěřitelně úžasných žen. Kdybych to mohla zopakovat(což se snad nestane, volila bych opět stejně. Opravdu nemám, co vytknout a ještě dlouho budu utírat slzy, že je to za námi. Klobouk dolů a obrovská poklona.

DĚKUJEME za profesionální jednání a práci!

zobrazit více


Lucka & David - svatba Řecko Kos

Lucka s Davidem se vzali v Řecku na ostrově Kos na ostrůvku Kastri

Novomanželé nám napsali:

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše služby, které nám umožnily prožít naprosto dokonalou svatbu. Velké díky patří také paní Aleně, která se o nás mile a přátelsky starala. Celý den jsme si od A až do Z moc užili. A to místo byla nejlepší naše volba. Máme opravdu nádherné vzpomínky.

Takže moc moc děkujeme.

zobrazit více

Jindra & Rob - svatba Řecko Kalymnos

Jindra s Robem se vzali na řeckém ostrově Kalymnos.

zobrazit více


Iveta & Vašek - svatba Řecko Kos

Iveta s Vaškem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna

Novomanželé nám napsali:

Moc děkujeme za přípravu a organizaci svatby.

Splnil se mi sen. Přála jsem si mít svatbu na pláži a díky vaši organizaci se mi vše splnilo. Byl to neuvěřitelný zážitek na který budeme vzpomínat celý život. Vše bylo krásně připravené, o nic jsem se nemusela starat.Vše proběhlo podle našich představ a i dcera si náš den užila společně s námi.

Všem doporučuji, bylo to neskutečný..

zobrazit více

Kristýna & Marek - svatba v Itálii na Palmové riviéře

Kristýna s Markem se vzali v Itálii na Palmové riviéře.

Novomanželé nám napsali:

Chtěla jsem Vám moc poděkovat, jak krásně jste nám pomohla zorganizovat naši svatbu. Neskutečně jsme si to užili a máme nádherné vzpomínky. Jsem moc nadšená, že jsme si vybrali Vaši agenturu, lépe jsme zvolit nemohli.

Jediné, co mě mrzí, že už to nezažijeme. Že žádost o ruku i samotný svatební den máme za sebou. Bylo to opravdu úžasné.

Ještě jednou obrovský dík za vše, co jste pro nás udělala!

Mějte krásný den a věřím, že se někdy ještě společně u nějakého projektu setkáme.

zobrazit více


Martina & Honza - svatba Dominikánská republika

Martina s Honzou se vzali v Dominikánské republice na pláži Saona.

Novomanželé nám napsali:

Rádi bychom Vám poděkovali za skvělou pomoc při vyřizování všech potřebných dokumentů pro právoplatný sňatek v DR. Obávali jsme se složitosti celého procesu, ale s Vámi to byla procházka růžovým sadem. Jde vidět, že přesně víte, co děláte, a to vše s velmi milým a přátelským jednáním.

Samotná svatba v DR dopadla nad naše očekávání. Paní Martička je úžasná! Měla vše skvěle zorganizované, nemuseli jsme se absolutně o nic starat, velmi pohotově reagovala na jakékoliv okolnosti a naše přání a moc hezky se s námi bavila. Celý ''tým'' byli velmi přátelští, zábavní a ochotní lidé. Především bychom chtěli vyzdvihnout obřad na soukromé pláži, jen písek, moře a my dva, skvělou práci fotografa Johna, zábavnou plavbu spojenou s koupáním na nádherných nepřelidněných místech s kapitánem Manuelem a ještě jednou Martičku, a to úplně ve všem!

Díky Vám byl ''náš den'' dokonalý.

Děkujeme Martina a Honza

zobrazit více

Marcela & Tomáš - svatba Dominikánská republika

Marcela s Tomášem se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Chtěla bych vám poděkovat za pomoc a organizaci naší svatby. Všechno proběhlo skvěle a díky paní Martě jsme si opravdu užili úžasný den. (Vlastně dva)

To že je Marta profesionál nemusím asi psát, ale nám především vyhovoval její nezvykle lidský přístup a nekonečná srdečnost. Kolem ní se pohybují lidi, kteří jsou také skvělí.

Dostali jsme i krásné dárky na památku a ten pocit, že jsou určité služby, které nelze zaplatit, ty se prostě dějí….

Opravdu jedno velké díky vám všem a posílám fotku z našeho krásného dne.

zobrazit více


Lenka & David - svatba Dominikánská republika

Lenka s Davidem se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom celému týmu poděkovat za zorganizování svatby snů v Dominikanské republice. Pana Rudolfa jsme znali už z dřívější dovolené, takže to byla jasná volba. Vše od koordinátorky v ČR Martiny, která nám zařídila veškerou dokumentaci, po pani Martu, která se po celý den svatby starala o naší šestiletou dceru, když už neveděla roupama co by, jako o vlastní.

Obřad proběhl na ostrově Saona, den byl jako z pohádky. Ráno nás v hotelu vyzvedl taxík s kyticí a fotografem, který byl našim věrným nohsledem po celý den. Cestou na ostrov nám pan Rudolf dokonce objednal představení velryb (ne, to je samozřejmě vtip, zabloudily naším směrem jen náhodou, bylo to moc romantické.

Po připlutí na opuštěnou pláž probehl obřad a fotografování, poté přejezd na jinou pláž na oběd, prohlídka vesničky, vše na pohodu, jak se nám všem chtělo, žádný shon a stres. Poté přejezd na další pláž, fotografování, odpočinek na pláži, návštěva laguny v moři a cesta zpět do přístavu.

Děkujeme za krásné svatební dary a nezapomenutelný zážitek pro celou naší rodinu. Byl to od malička můj sen a jsem šťastná, že jsme si ho mohli díky vám všem splnit.

Moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek.

Lenka & David a malá Gábi

zobrazit více

Sandra & Peter - svatba na Havaji na Maui

Sandra s Peterem se vzali na Havaji na ostrově Maui.

Podívejte se na toto dojemné video - https://youtu.be/oukpH9uGCO4

Novomanželé nám napsali:

Niektoré životné chvíle sú dôležitejšie ako iné, a práve v tých kľúčových chcete mať po svojom boku tých správnych ľudí. S veľkou radosťou musím povedať, že nám sa práve toto podarilo. Okrem toho, že sme našli seba navzájom, našli sme i svadobné koordinátorky, ktoré boli úžasné a náš svadobný deň, či prípravy na svadbu sme si vďaka nim bezstarostne užili. Pani Martině obzvlásť ďakujeme za starostlivosť a trpezlivosť, ktorú s nami pred odjazdom mala. Svadba bola krásna, dojemná, jednoducho si ju nevieme predstaviť dokonalejšiu. Moc krásne ďakujeme a veríme, že sa opäť stretneme pri plánovaní obnovy sľubov, či podobnej radostnej udalosti.

Sandra a Peter

zobrazit více


Petra & Tomáš - svatba Dominikánská republika

Petra s Tomášem se vzali v Dominikánské republice na krásné karibské pláži

Novomanželé nám napsali:

Chtěli by jsme se podělit o skvělý zážitek a organizaci naší svatby v DR. Svatbu jsem měla jako překvapení od přítele, který mě požádal o ruku 14 dní před odletem na dovolenou. Díky tomu jsem opravdu neměla žádné starosti s vyřizováním papírů atd… Pouze jsem si koupila šaty a těšila se ;). Ale i přítel měl tuhle práci ulehčenou díky skvělé paní Martině, která v ČR zařídí vše potřebné od překladů dokumentů do španělštiny až potřebná razítka. V Dominikáně probíhalo vše na 1*, Martička nás po příletu vyzvedla na letišti odvezla nás na hotel a cestou jsme probrali detaily svatby.

Den D byl opravdu jak v romantickém filmu a bylo to kouzelné. Obřad na opuštěné pláži na ostrově Saona, kde probíhalo i focení s fotografem, který byl mimo jiné s námi po celý den svatby. Obřad se nesl na pohodových vlnách karibské hudby. Po obřadu, přípitku a focení jsme se přesunuli v nazdobeném člunu na skvělý svatební oběd přímo na pláži do malé vesničky. Po obědě jsme se vydali na relax na krásnou pláž, kde jsme udělali ještě pár fotek a věnovali se odpočinku, koupání a slunění. Poslední zastávkou našeho svatebního dne byla místní atrakce koupání a šnorchlování s mořskými hvězdicemi.

Po celý den se o nás paní Marta starala jako o vlastní a plnila nám všechna přání co nám na očích viděla spolu se svou posádkou a svým manželem Rudolfem.

Tímto bych jim ještě jednou strašně moc ráda poděkovala za neskutečný zážitek na celý život. A kdyby to šlo, tak bych si tu svatbu střihla s radosti ještě jednou ;).

Následující den nás čekala patnáctiminutová formalita na místním úřadě, aby se svatba mohla stát oficiální i v ČR.

Bylo to super a moc děkujeme.

zobrazit více

Michaela & Jiří - svatba Dominikánská republika

Míša s Jiřím se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Moc děkujeme celé agentuře, zejména Martině, Martě a Rudovi za krásně zorganizovanou svatbu v Dominikánské republice. Nejen, že nám beze zbytku vyhověli ve všech našich někdy zvláštních přáních (třeba svatba 2.2.2022 v 11:22), ale zvládli zorganizovat svatbu i celý svatební den zakončený šnorchlováním, k naší naprosté spokojenosti. Tuto agenturu můžeme jen doporučit !!!

Jiří a Michaela

zobrazit více


Katka & Petr - svatba v Řecku na Kosu

Katka s Petrem se vzali v Řecku na Kosu na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Děkujeme této agentuře za skvělou organizaci našeho svatebního dne. Bezproblémová komunikace jak s paní Martinou v ČR, tak s paní Alenou v Řecku. Kytice a výzdoba, dle mého přání. Zajištení makeupu a účesu, vše na jedničku. Pohodový obřad a focení, zajištení rezervace v restauraci dle našeho výběru. Vše jsme zvládli i s dvěmi malými dcerami, dovolenou jsme si moc užili.

Děkujeme.

zobrazit více

Gabriela & Tomáš - svatba v Řecku na Santorini

Gabriela s Tomášem se vzali v Řecku na Santorini ve Ville Irini

Novomanželé nám napsali:

Ďakujeme krásne za možnosť mať tak nádhernú rozprávkovú svadbu na tomto kúzelnom mieste. Boli sme maximálne spokojný úplne so všetkým, od vybavovania svadby až po hotel so skvelou delegátkou. Určite Vás budeme odporúčať. Krajšiu svadbu sme si ani nemohli priať. Ešte raz ďakujeme krásne za všetko.

Tomáš & Gabriela

zobrazit více


Denisa & Zdeněk - svatba v Řecku na Kosu

Denisa se Zdeňkem se vzali v Řecku na Kosu na ostrově Kasti u kapličky Ag. Nikolaos.

Novomanželé nám napsali:

Chceme moc poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší krásné svatby, která se konala dne 24.9.2021 na Kosu i s celou rodinou.

Obzvlášť děkujeme naší svatební koordinátorce, jak vše perfektně zvládla, i když s námi byly děti.

Vše bylo skvěle zorganizované, žádný stres a nervozita, jak jsme si přáli.

Hodnocení 10/10.

Děkujeme.

Denisa & Zdeněk

zobrazit více

Klára & Michal - svatba v Itálii na Palmové riviéře

Klára s Michalem se vzali v Itálii na Palmové riviéře v historickém centru Grottammare.

Novomanželé nám napsali:

Moc děkujeme za neocenitelnou pomoc s přípravou svatby na Palmové riviéře, v kouzelném přímořském městečku Grottammare. Martina s Gabrielou nám zařídily veškeré dokumenty a postaraly se, aby vše probíhalo bez problémů. Gabriela nám zařídila opravdu nádhernou svatební výzdobu, vše tlumočila a provázela nás celým svatebním dnem. Děkujeme!

zobrazit více 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod