Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svateb

Vítejte v referencích www.svatbavzahranici.cz. Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Barča & Martin - svatba v Řecku na Kosu

Barča s Martinem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Naši svatbu na krásném ostrově Kos jsme si velmi užili. Vše bylo perfektně zařízené a o nic jsme se nemuseli starat. Už od začátku nám byla velkou oporou paní Martina, která nás, v této nejisté době, psychicky podprovala a vždy ochotně reagovala na všechny mé dotazy a obavy. Na místě jsme se seznámili s paní Aničkou, která byla nejen koordinátorka naší svatby, ale zároveň fotografka. Opět bychom chtěli velmi poděkovat za její ochotu, ať se jednalo o změnu svatebního místa, kdy jsme radši zvolili pláž u hotelu, abychom s malou holčičkou nemuseli někam cestovat, tak i za to, že nám v hotelu vyjednala milé překvapení, v podobě ozdobeného pokoje. Samotné oddací místo mělo skvělou atmosféru, dekorace byly krásné a celý obřad proběhl v romantickém duchu, přesně tak, jak jsem si představovala. Třešničkou na dortu jsou fotografie, kterých je opravdu hodně a jedna hezčí než druhá.Naposled bych chtěla ocenit i služby v podobě kadeřnice a květin. Zkrátka vše bylo na jedničku!!

Děkujeme. Barča a Martin

zobrazit více

Ivana & Petr - Svatba v Řecku na Santorini

Ivana s Petrem vzali v Řecku na Santorini ve Ville Irini

Novomanželé nám napsali:

Ještě jednou bych Vám chtěla s manželem poděkovat za naprosto pohádkovou svatbu. Bylo to opravdu velkolepé, romantické, dojemné, prostě nádherné:) Vše probíhalo naprosto podle našich představ. Maximálně jsme si to užili a díky kouzelnému místu a skvělým lidem jsme prožili krásný svatební den.

Všem moc děkujeme

zobrazit více


Veronika & Vojta - Svatba v Řecku na Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Své ANO jsme si řekli 11.9.2020 na krásném ostrově Santorini v hotelu Andromeda. Tento hotel Vám nabízí tak nádherný výhled, na který nemůže člověk zapomenout. Pokud bychom se měli rozhodovat znova, tak si zvolíme stejné místo se stejnou agenturou.

Služby celé agentury byly na 1*. Paní Martině chceme poděkovat za ochotu. Byla nám vždy plně k dispozici. Dále za podporu, že nám naše svatba vyjde v této nelehké době. Paní Martina je velmi milý člověk, který se snaží Vám vždy ve všem vyhovět.

Dále bychom chtěli poděkovat naší svatebni koordinátorce paní Šárce. Šárka byla vždy usměvavá a plná energie. Děkujeme za pomoc s přípravami, za asistenci při vyřizování dokumentů a za doporučení na zajimává místa.

Dále děkuji kadeřnici, která mi udělala účes podle mých představ a i krásně nalíčila. Děkujeme fotografovi i kameramanovi, byli jste úžasní. A samozřejmě děkujeme i našemu panu oddávajícímu. Celý obřad byl jako z pohádky.

Určitě se budeme na Santorini rádi vracet.

Díky této agentuře jsme si splnili sen. Užít si svatbu podle sebe a za to Vám patří velké DÍKY.

V+V Pancnerovi

zobrazit více

Míša & Pepa - svatba v Řecku na Kosu

Míša s Pepou se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Nebeská svatba 20.8.2020 na ostrově Kos!

Kos je nádherný ostrov, přímo nás učaroval a vůbec se nám nechtělo vracet do ČR. Snad jednou by se Kos mohl stát i naším útočištěm.

Díky Martině a Aničce svatba předčila naše očekávání. Příjemně nás překvapila a potěšila překvapení, která pro nás dámy přichystaly.

Martině velmi děkujeme za naprosto profesionální, ale zároveň lidský přístup, trpělivost se mnou a mým strachem zda vůbec odletíme díky COVID 19 a opatřením s ním souvisejícím, skvěle jste mě uklidňovala. A také děkujeme za laskavost a ochotu nám vše do detailu vysvětlit. Snad se někdy sejdeme na kávě.

Aničce moc moc děkujeme za krásnou přípravu obřadního místa, za skvělou organizaci svatebního dne a překrásné fotky, které nám budou navždy připomínat tento nezapomenutelný okamžik našeho života. Samozřejmě děkujeme za její úsměvy a skvělou náladu. Doufám že se na Kosu znovu setkáme.

Nemůžeme zapomenout poděkovat také Lucii a panu starostovi, kteří pronesli krásnou svatební řeč.

S manželem doufáme, že se za 10 let všichni společně shledáme na Kosu při obnově slibu.

Děkujeme

Míša & Pepa

zobrazit více


Eva & Pavel - svatba v Řecku na Rhodosu

Eva s Pavlem se vzali na řeckém ostrově Rhodos v lázních Kalithea.

Novomanželé nám napsali:

Naše svatba se konala 19.8.2020 na nádherném místě Kalithea Springs na řeckém ostrově Rhodos.

Se svatbou jsme s manželem dlouho otáleli i z důvodu časové náročnosti její organizace. Nakonec jsme se na doporučení rozhodli pro svatbu v zahraničí a využití služeb svatební agentury Mojecestovka.

I přesto, že jsme se trefili zrovna do roku 2020, který byl plný zvratů a nejistoty, celá organizace a hlavně samotná svatba naprosto předčila naše očekávání.

Díky úžasné péči a téměř nadlidským úkonům paní Martiny jsme po peripetiích s COVID nakonec bez problémů a bez nutnosti našeho zvýšeného zapojení odletěli na Rhodos. Následná přátelská péče a důsledná organizace místní svatební koordinátorky, paní Margarity, zajistila, že náš svatební den proběhl naprosto hladce a dle našich představ.

Za to vše bychom chtěli poděkovat dvěma úžasným dámám, paní Martině a paní Margaritě, jejichž profesionální, vřelý a ochotný přístup zajistil, že na náš svatební den nikdy nezapomeneme.

Doufáme, že se s nimi někdy v budoucnu ještě setkáme.

Eva & Pavel

zobrazit více

Simona & Honza - Svatba v Řecku na Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Už od zasnoubení jsme věděli, že jednou budeme mít svatbu na Santorini. Náš sen se splnil a jsme moc rádi, že jsme si právě Vás vybrali. Ze široké nabídky obřadních míst jsme vybrali Andromeda Villas a byli jsme nadšení. Díky Vám naše svatba proběhla v největším klidu a pohodě. Organizace byla výborná, jak komunikace s Martinou, tak přímo na ostrově se skvělou a vždy usměvavou Šárkou. Celý obřad byl naplánovaný, propracovaný, romantický a dojemný. Na celý den rádi vzpomínáme a nikdy bychom nezvolili jinak.

Děkujeme všem, kdo se na celém dni podíleli za nezapomenutelný zážitek z tak kouzelného a nezapomenutelného místa.

zobrazit více


Jana & Ivan - Svatba v Řecku na Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Villa Irini.

Novomanželé nám napsali:

Nikdy by nás nenapadlo, že bude mít tak nádhernou a romantickou svatbu!

Naše svatba proběhla 14. 8. 2020 na řeckém ostrově Santorini, kde se nás hned po příletu ujala česká koordinátorka Šárka. Ochota a milý přístup Šárky a vstřícný přístup Martiny jen doladil náš celkový dojem ze svatby. Vše krásně připravené a zorganizované bez sebemenší chybičky. Nádherná květina a lahodný dort, který na poslední chvilku Šárka dojednala podle přání našich holčiček.

Moc děkujeme za nezapomenutelnou svatbu, a především za ten úžasný a chápající přístup.

Jste nejlepší!

S pozdravem Jana, Ivan a holčičky Romanka a Johanka

zobrazit více

Šárka & Petr - svatba v Řecku na Kosu

Šárka s Petrem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Dne 13.08.2020 jsme se vzali na ostrově Kos. K tomu nám krásně svítilo. Děkujeme za krásnou výzdobu a fotografie a Všem co se na našem významném dni podíleli. Šárka & Petr

zobrazit více


Janka a Marek - svatba v Řecku na Rhodosu

Janka s Markem se vzali na řeckém ostrově Rhodos v Kallithea Springs.

Novomanželé nám napsali:

Veľmi sme túžili spojiť svadbu s atmosférou slnečného prímorského ostrova a dovolenkovou náladou bez stresu. Kalithea bola presne čo sme hľadali, prekrásne miesto, ktoré aj bez výzdoby je ako stvorené pre svadbu. Rovnako nám tam vybavili aj posedenie a ani sami sme si nevedeli krajšiu realizáciu predstaviť. Koordinátorka Margarita je úžasný srdečný človek, ktorý by Vám vybavil aj raketoplán

zobrazit více

Inge & Michael - Svatba v Řecku na Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Andromeda.

Novomažené nám napsali:

Sen, pohádka, nebeské místo a dokonalý den. Taková slova mě napadají, když si vzpomenu na naši svatbu. Vždy jsme se chtěli na Santorini podívat a jsem šťastná, že jsme se rozhodli pro svatbu právě tady. Hotel Andromeda nabízí nádherný výhled, na který jen tak nezapomenu a ze svatebního dne budu dlouho čerpat. Předčil naše očekávání.

Santorini jsme si hned zamilovali a tím, že jsme si líbánky chtěli zpříjemnit co nejvíce, ani na ubytování jsme nešetřili. (Pyrgos je opravdu romantické místo). Veškerá koordinace, přípravy a jednání bylo skvělé. Nastě děkujeme za její pohodovou náladu, měla stále úsměv na tváři a ochotně nám pomáhala. Irině děkuji za pomoc s přípravou a obrovské díky za natočení videa ze svatby a svatebního tance! Viděla jsem to už několikrát a pokaždé pláču :) Je to dokonalé. Hudbu jsme si vybírali sami, a to načasování bylo perfektní, na nic jsme nemuseli upozorňovat nebo ji hlídat. Sedělo to vše jako ve filmu :) Také děkujeme za malou pozornost v podobě dortíčků a přáníčka pro novomanželé. I tyhle drobnosti nás velmi potěšili. Moc vám děkujeme.

Šárce velice děkujeme za její eleganci, doporučení na zajímavá místa, pomoc s přípravami, vyřízení dokumentů a její energii, která nás oba strhla a naladila do správné atmosféry. Díky.

Martině patří veliké díky za ochotu být nám stále k dispozici, za její milé jednání a trpělivost, v neposlední řadě za víru, že se nám sen splní i přes karanténové období a nestabilní situaci ve světě. Určitě nám pozitivní přístup pomohl. Za nás je to opravdu profesionál.Jsem z našeho dne nadšená a rozhodně vás všem doporučujeme.

Děkujeme

Inge & Michael

zobrazit více


Alena & Luboš - svatba Dominikánská republika

Svatební obřad se konal na katamaránu v Dominikánské republice.

Novomanželé nám napsali:

O víkendu jsme se v pořádku vrátili z Dominikánské republiky, tak Vám chci napsat krátký report a domluvit se na předání oddacího listu k překladu.Svatba byla překrásná! Celý den jsme si všichni moc užili, byla hromada srandy a všichni kdo se o nás v tento den starali byli senzační. Sice byly trošku větší vlny, takže jsme si na pobyt na moři museli všichni trochu zvykat a pár lidem bylo mírně nevolno (což naštěstí po chvíli ustoupilo), ale jinak byl katamarán skvělý zážitek. Manželé Fenclovi jsou hrozně milí a starali se o nás s maximální péčí a profesionalitou. Vše měli perfektně připravené a zorganizované, takže jsme moc rádi, že jsme se pro katamarán nakonec rozhodli. :-) I ostatní personál byl velmi pozorný a starali se o naše pohodlí. Hlavně oceňujeme nasazení pana Fencla, který nám stihl vyřídit a předat oddací list ještě před odletem. Fotograf John byl taky perfektní a udělala nám i ostatním členům našeho ''teamu'' spoustu krásných fotek - viz přiložené pro Vaše použití.

Celý den byl pro nás všechny naprosto nezapomenutelný zážitek!Ještě jednou moc děkujeme za Vaše služby!

zobrazit více

Liduška a Jaroslav - svatba na Kubě

Svatební obřad se konal na Kubě v hotelu Melia Varadero.

Novomanželé nám napsali:

SVATBA NA KUBĚ ?

V hotelu MELIA VARADERO se svatební koordinátorkou, moc sympatickou Kubánkou, která svou práci odvádí naprosto profesionálně Anou Marys a překladatelem Morénem, kterému český jazyk přirostl k srdci, je neskutečný, neuvěřitelný a nepopsatelný luxusní zážitek na celý život. (svatební obřad se uskutečnil v altánu u moře 13.2.2020 v 15:00 hod.). Projížďka typickým retro Kubánským „ Americkým “ cabrioletem po historické části Varadéra byla úžasnou tečkou našeho svatebního obřadu.

Za to vše krásné co nás provázelo po celou dobu pobytu, patří nesmírný dík paní Martině, která jak v přípravě tak v průběhu celé „AKCE“ byla tou osobou, která společně s námi prožívala každý krok jako člen naší rodiny. A to, že jsme vzájemně na dálku uronili nejednu slzu , jen potvrzujes jakou láskou a srdečností dělá paní Martina svoji práci.

Hotel MELIA VARADERO?

Dne 10.2.20 po příjezdu do hotelu nás čekalo v prostorném pokoji s luxusní terasou a výhledem na moře první milé překvapení. Dopis a láhev kvalitního sektu od ředitele hotelu, v němž stálo, jak moc si váží toho, že jsme si vybrali pro tento akt právě jeho hotel. Další velké překvapení nás čekalo ráno po svatební noci, kdy nám personál servíroval snídani na terasu našeho pokoje.

Nezapomenutelným zážitkem byl pro nás taky večer 14.2.20. Vedení hotelu nám jako překvapenípřipravilo v altánu u moře, kde předešlý den probíhal svatební obřad, úžasnou valentýnskou večeři o šesti chodech, kde taky nechybělo kvalitní šampaňské s moc milou obsluhou.

No prostě vše bylo skvělé a abychom si to usnadnili, tak to zkusíme formou dotazníku.

- poloha hotelu 1* - služby 1* - servis 1* - čistota 1*- jídlo 1*- bazény 1* - moře 1* - pláže 1* atd.

Nemůžeme jinak, než všem případným zájemcům tento hotel nebo možnou svatbu doporučit.

Stejný názor zastávají i naši svědkové Olinka s Vlastíkem a touto cestou bychom jim rádi poděkovali, za to, že s námi vážili tak dlouhou cestu, aby stvrdili naše společné rozhodnutí vstoupit do stavu manželského.

Jaroslav a Ludmila

zobrazit více


Zuzana a Tomáš - svatba Mauricius

Svatební obřad se konal na Mauriciu v hotelu Ambre.

Novomanželé nám napsali:

Jak jsem již poreferoval v našem tel. rozhovoru, dovolenou jsme si užili, Mauricius je krásná země, plná barev a možností. Bohužel jsme měli trošku smůlu na počasí, mnoho času nám propršelo, prohnal se kolem nás cyklon. Jenže to je počasí, s tím nikdo nic neuděla :-). Náš svatební den byl krásný, vyšlo počasí, organizace, byli jsme nadšení, tady bych hotelu AMBRE určitě poděkoval. Delegáti fungovali perfektně, hotel byl čistý, jídlo dobré, volnočasových aktivit je tam opravdu nespočetně možností. V příloze posílám pár fotografií ze svatby i výletu po Mauriciu.

Děkujeme Vám za spolupráci, hezký den. Gračkovi

zobrazit více

Martina a Mirek - svatba Kuba

Svatební obřad se konal na Kubě v hotelu Melia Varadero.

Novomanželé nám napsali:

Milá Pani Martina.

Svatba na Kube? V exotickej krajine s bielymi piesočnatými plážami ,pri Karibskom mori, romantickom bielom altanku. Len mi dvaja a k tomu svadba hneď spojená s medovými týždňami? Nemať žiadne starosti, len si užívať prítomnosť jeden – druhého. To bol náš sen, ktory sa nám splnil a stal sa skutočným. Nikdy nebudeme ľutovať takéto rozhodnutie.

Boli to nezabudnuteľné momenty, chvíle. Plne kulinarskych zážitkov, zážitkami s vyletou do Havany na Oldtimer aute. Na Safari , spojené s poznávaním kultúry a života ľudí ,ktorý žijú na Kube. Ľudia s veľkým priateľským srdcom a kubanskym temperamentom v krvi.Slovami sa nedajú opísať pocity , aký sme vďačný a šťastný za splnenie nášho sna. Od úplného zrodenia tejto myšlienky, od samotného začiatku s vybavovaním, organizovaním všetkých detailov až po koniec. Všetko prebehlo bez problémov a komplikácií. Vďaka Martine a Ane. Obidve boli pri plánovaní super zohratý tím.

V Dnesnej dobe nájsť takú osobu a akou je Martinka, je veľká vzácnosť. Martina k svojej práci pristupuje veľmi zodpovedne. A dokáže vybaviť aj nemôžné. Vrelo vás môžeme odporučiť každému. Martinka patrí vám veľká vďaka za všetko, čo ste urobili. Ste jeden úžasný, milý, srdečný a empaticky človek. Je vidno, že Vás práca baví a napĺňa. Robíte ju s láskou a radosťou. Prajeme vám do súkromného a pracovného života len to dobre, aby sa vám darilo vo všetkom do čoho sa pustíte.

Ďakujeme.

zobrazit více


Nikola a Filip - svatba Thajsko Koh Samui

Svatební obřad se konal v Thajsku na ostrově Koh Samui.

Novomanželé nám napsali:

Obrovská spokojenost. Dokázali zařídit vše na jedničku!

zobrazit více

Jana a Jaroslav - svatba Dominikánská republika

Svatební obřad se konal v Dominikánské republice na ostrově Saona.

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom Vám poděkovat za realizaci naší vysněné svatby v Dominikánské republice. Vše proběho bez komplikací a na náš velký den budeme dlouho vzpomínat. Velké poděkování patří i manželům Fenclovým, kteří koordinovali průběh symbolického i oficiálního obřadu přímo v Dominikánské republice. Díky jejich vstřícnosti jsme mohli posunout kvůli nepřízni počasí symbolický obřad na ostrově Saona a mohli jsme si tak užít náš svatební den plný slunce, pohody, dobrého jídla a pití v příjemné společnosti.

Ještě jednou děkujeme za vše, Jana a Jaroslav

zobrazit více


Taťána & Michal - svatba Portugalsko Madeira

Taťána & Michal se vzali na portugalském ostrově Madeira v zahradách hotelu Quinta Splendida.

Novomanželé nám napsali:

Naším přáním bylo mít svatbu na pláži. Po dlouhém výběru jsme se rozhodli pro Madeiru, která je naším oblíbeným místem. Přestože se svatba uskutečnila v zahradách hotelu Quinta Splendida splnila naprosto naše očekávání. Agentura Mojecestovka vše skvěle zorganizovala a paní Martina byla velmi nápomocná při řešení všech nutných záležitostí. Rovněž bychom chtěli poděkovat koordinátorce Lence za pomoc při vlastním průběhu svatby.

Zdraví Michal a Taťána

zobrazit více

Timea & Lukáš - svatba Portugalsko Madeira

Timea & Lukáš se vzali na portugalském ostrově Madeira v zahradách hotelu Quinta Splendida.

Novomanželé nám napsali:

Touto cestou by sme sa vam chceli velmi pekne podakovat za vsetku pomoc pri planovani a organizacii nasho svadobneho dna.Taktiez aj pani delegatke Lenke, ktora nam bola velmi napomocna po celu dobu nasho pobytu. Hotel Quinta Splendida nam splnil vsetky ocakavania a ich zahrada je prekrasna. Bolo to perfektne miesto pre nasu svadbu a kazdemu mozem len odporucat, kto uvazuje nad svadbou na Madeire. Myslim si, ze keby sme si mali znovu vybrat, nic by sme nemenili a znovu by sme sa rozhodli pre Madeiru a hotel Quinta Splendida :) Mali sme prekrasny svadobny den, na ktory si budeme navzdy spominat s radostou a urcite sa tam este vratime :)

S pozdravom, Timea & Lukas

zobrazit více


L´ubka a Jarko - svatba Řecko Kréta

L´ubka s Jarkem se vzali na řeckém ostrově Kréta na pláži Platanias.

Novomanželé nám napsali:

Dakujeme velmi pekne agenture ,,Svatbavzahranici.cz''. Mali sme najkrajsiu svadbu! Bol to nezabudnutelny zazitok :) dakujeme vsetkym z agentury, ale aj koordinatorke Barbare, vsetci boli velmi mili a napomocni. Za nas vsetko bolo TOP! Mozeme odporucit vsetkym, ktori nechcu mat starosti zo svadbou a chcu si ju uzit naplno. Dakujeme za vsetko.

zobrazit více

Věrka a Lubomír - svatba Řecko Rhodos

Věrka s Lubomírem se vzali na řeckém ostrově Rhodos v Kallithea Springs

Novomanželé nám napsali:

Manžel si vždy přál svatbu někde daleko v exotické zemi. Já měla představu spíše tradičnější svatby. Nechtěla jsem přijít o svůj den s princeznovskými šaty, líčením, účesem, fotografem atd. Nevěřila jsem, že toto vše můžu prožít i v zahraničí. Navíc téměř bez stresu, protože se o vše postará agentura. Chtěli jsme vybrat exotickou destinaci někde dál, ale vzhledem k tomu, ze máme malé dítě, a já v době svatby měla být v 6. měsíci těhotenství, vybírali jsme dostupnější destinace. Naše volba nakonec padla na řecký Rhodos a původním plánem byl svatba na pláži. Když jsme si ale prohlíželi svatby na fotografiích a uviděli krásnou Kallitheu, byla jasnou volbou. Romantické lázeňské místo, bílá kopule a přilehlé zahrady s výhledem na moře, opravdu jsme nemohli vybrat lépe. Naše svatba byla krásná, romantická, dojemná i exotická. Byli jsme moc spokojení, a rádi se na toto místo budeme v budoucnu vracet.

Děkujeme mockrát paní Martině za zprostředkování úžasného zážitku. Velké díky patří i paní ...., slovenské koordinátorce v Řecku, která nám pomohla vyřídit další detaily ohledně svatby přímo na místě.

Děkujeme mnohokrát a vřele doporučujeme tuto agenturu.

Věra a Lubomír

zobrazit více 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod