Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svateb

Vítejte v referencích www.svatbavzahranici.cz. Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Klára a Jiří - svatba Havaj - Maui

Svatební obřad se konal na pláži na havajském ostrově Maui. Novomanželé cestou na Maui navštívili Las Vegas, Los Angeles, New York a Honolulu.

zobrazit více

Markéta a Zdeněk - svatba Řecko - Zakynthos

Svatební obřad se konal na pláži Tsilivi na řeckém ostrově Zakynthos.

Novomanželé nám napsali: Ahoj Martino,mockrát děkujeme za pomoc a vstřícnost při vyřizování všech dokumentů potřebných k zajištění naší svatby na Zakynthosu. Potěšeni jsme byli ze setkání s Tebou a Tvými úžasnými dětmi. Bylo příjemné strávit společně pár večerů, kde dětičky řádily na prolézačkách a my, dospěláci ochutnávali koktejly :-). Nadmíru spokojeni jsme byli s panem fotografem, který s námi ochotně zajel i na ostrůvek Cameo. Spolupráce se svatební agenturou též na jedničku. Ubytování pěkné, jídlo spokojenost. Uvítali jsme i volné vstupy do blízkého aquaparku. Milá pozornost byla i šampaňské v letadle při zpátečním letu. Všem párům, přemýšlejícím o svatbě na Zakynthosu, můžeme jen doporučit. Markéta a Zdeněk

zobrazit více


Eva a David - svatba Řecko - Zakynthos

Svatební obřad se konal na pláži Tsilivi na řeckém ostrově Zakynthos.

Novomanželé nám napsali: Sny se plní

Naši svatbu jsme chtěli pojmout jako nezapomenutelný moment po společném desetiletém soužití nás dvou a našich děti. Jako moment, který ás nebude půl roku připravovat o nervy okolo příprav a samotný den si užijeme do poslední minuty bez zbytečných řešení organizačních věcí. A přesně tak, jak jsme si vše představovali a vysnili, tak vše proběhlo. Na úplném začátku jsme bez doporučení našli na internetu agenturu www.svatbavzahranici.cz. Jelikož veškeré jednání a vyřizování dokumentů proběhlo bez jediného problému a vše se podařilo během dvou měsíců vyřídit, odletěli jsme na týdenní dovolenou s vědémím, že nás tam čeká jeden velmi speciální den. Obřad byl stanoven na 15 hodinu a zcela dle našich představ jsme se ještě 2 hodiny před obřadem koupali v bazénu. Přípravy nám zabraly asi hodinu a půl a pak už hurá svatebním autem číst si své ANO. Krásné počasí, moře, naše oblíbené songy a příjemní lidé.. ty byly kulisy našeho nádherného a nezapomenutelného dne! Den nás dvou, našich dětí a obrovská pohoda. Ještě několik fotografií s místním fotografem a pak svatební hostina v místní rybí restauraci.

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nenacházím jedinou kaňku na celém týdnu, na který budeme my i naše detičky ještě hodně dlouho vzpomínat. Velké díky patří Martině, našemu svědkovi Jirkovi, který přijal roli hlídače našich dětiček a všem, kteří nám pomohli uskutečnit náš sen. Přejeme všem, aby jednou zažili podobný den, jako my.

David & Eva

zobrazit více

Kamila a Mirek - svatba Havaj - Maui

Svatební obřad se konal na pláži na havajském ostrově Maui. Novomanželé s rodinou cestou z Havaje navštívili New York.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den, zajištění obou hotelů, služeb delegátek bylo velmi kvalitní. Měly přehled o destinacích, dokázaly dobře poradit a popsat navštívená zajímavá místa i historii. Nádherná příroda, oceán, New York - to jsou nezapomenutelne prožitky. Místo svatby dobře vybrané na pláži při západu slunce, reverent dodal svatebnímu obřadu tu spravnou podobu exotiky, byl úžasný. Fotograf, i když příjemný, neměl zřejmě tolik zkušeností. Jinak co se týče organizace letů, přesunů, popisů jednotlivých přestupů na letištích bylo detailně naplánováno a popsáno. Ještě jednou mockrát děkujeme. Suchoňovi

zobrazit více


Radka a Vlastimil - svatba v karibiku - Dominikánská republika

Civilní svatební obřad se konal na pláži hotel Gran Bahia Principe La Romana v Dominikánské republice.

Novomanželé nám napsali: Jak vůbec vznikl nápad vzít se v zahraničí? Vše začalo na začátku plánování normální klasické svatby u nás. Když jsme ale zjistili, kolik starostí a peněz je potřeba kvůli jednomu dni, přišel teď už můj manžel s návrhem: '' Pojď, odletíme se vzít někam jinam''. Zprvu jsem na něj koukala dost šokovaně, poté ale když jsem nad tím začala přemýšlet, řekla jsem si: ''Proč ne''. Aspoň se mi tím vyřešily problémy, koho na svatbu pozvat, koho ne, kdo půjde na obřad, kdo na oběd atd... Tímto se odstartoval náš plán svatby v zahraničí. Projížděla jsem internet a hledala možnosti, kde a jak lze udělat svatbu v zahraničí. Narazila jsem na vaší cestovku Mojecestovka s.r.o., kde se nám velmi zalíbil nápad letět do Dominikánské republiky. Stačil jeden den obíhání po matrikách a Krajském úřadu v Českých Budějovicích a byly dokumenty vyřízeny. My už jsme pouze dolaďovali určité detaily ohledně svatby, dekorace, dortu a oblečení. Když jsme měli toto vyřešené, už nám zbývala jen jedna poslední velmi milá povinnost - balení kufrů. Po příletu do Dominikánské republiky jsme měli zařízený transfer do hotelu (resortu), kde nás uvítali velkým transparentem ''Wedding Radka y Vlastimil'' a navíc zde pro nás tančila krásná mladá slečna na jejich národní hudbu. Po příchodu na hotel nás uvítali welcome drinkem, kde bylo napsáno: Nevěsta Radka a ženich Vlastimil. V den svatby jsem se nechala u pracovníků hotelu nalíčit a učesat a svatba mohla začít. Obřad byl naplánovaný na 17.30 místního času. Na pokoji nás vyzvedl řidič krásného pojízdeného miniautíčka, kterým nás dovezl k bazénu resortu, přes který se muselo projít na pláž. Zde všichni hosté co zrovna trávili chvíle u bazénu nám začali tleskat a volat ''Good luck'', což bylo velice nádherné, už jen vzhledem k tomu, že jsme zde byli sami, bez rodiny a přátel. Přes bazén jsme došli na pláž před molo, na kterém jsme měli obřad. Obřad probíhal ve španělštině a byla zde překladatelka, která nám vše překládala do angličtiny. Vzhledem k tomu, že můj manžel neumí anglicky ani pozdravit, celou dobu během obřadu se pousmíval a čekal na můj pokyn, kdy má říct to naše dlouho očekávané YES :-) Po obřadu probíhalo focení na pláži, poté jsme se vrátili zpět na molo, kde jsme měli připravenou svatební večeři o šesti chodech. Při večeři nám hrála muzika, kterou jsme měli dopředu sjednanou. Večeří končil náš svatební den.

Když nyní hodnotím naše rozhodnutí ohledně svatby v zahraničí musím říct, že jsem moc ráda, jak jsme se rozhodli. Vzhledem k tomu, že o tomto nápadu věděla pouze rodina, byli naši přátelé velmi překvapení a shodli se na tom, že jsme to vyřešili, jak nejlíp jsme jen mohli. Nyní plánujeme oslavu na zahradě pro všechny přátele a rodinu a zde už nemusíme řešit otázku koho pozvat, nebo pozvat. Co bych ještě chtěla určitě zmínit je komunikace s vaší cestovkou, která byla naprosto profesionální, nebyl zde jediný problém, komunikovali jsme jak přes emaily, tak přes telefon a přes mé prvotní obavy, nebo spíše skepse vůči cestovkám, musím nyní konstatovat, že veškeré mé obavy byly zbytečné a tímto bych Vám ráda ještě jednou poděkovala za vše, co jste pro nás udělali a hlavně za krásnou svatbu v krásné zemi.

zobrazit více

Jana a Dalibor - svatba Mexiko

Civilní svatební obřad se konal v Mexiku na pláži hotelu Playacar Reef.

Novomanželé nám napsali: Především díky našim cestovatelským touhám jsme se společně rozhodli pro svatbu v zahraničí. Mexiko nás vždy lákalo, neboť nabízí možnost spojit úžasné památky s pobytem na pláži a tak již jen zbývalo najít vhodnou agenturu, která nám s organizací pomůže. Oslovili jsme řadu českých i zahraničních agentur a Mojecestovka - www.svatbavzahranici.cz byla ze všech nejvstřícnější. Velmi oceňujeme rychlost a flexibilitu paní Martiny při řešení mnoha změn a požadavků naší relativně velké skupiny 9 lidí. Martina nám velmi dobře poradila s výběrem místa, přípravou dokumentů, zařizováním fotografa či kadeřníka. Strávili jsme úžasný týden v luxusnim hotelu The Reef Playacar, zde se nám pak věnovala usměvavá a velmi sympatická paní Katka, která nám pomohla s organizací samotného obřadu a dle nás je pomoc člověka znalého místních poměrů nezbytností. Samotný svatební den proběhl za krásného počasí, bez stresu a předčil naše očekávání. Po obřadu jsme si užili dvouhodinové pohodové fotografování na pláži a hotelové zahradě následované večeří v luxusní mexické restauraci. Určitě doporučujeme obřad spíše později odpoledne kolem 3-4 hodiny. Den D jsme začali relaxem u moře a zakončili jsme jej až pozdě večer v hotelovém baru s přáteli a mnoha lahvemi šampaňského. Ještě jednou Vám moc děkujeme za veškerou organizaci.

zobrazit více


Lucie a David - svatba Srí Lanka

Svatební obřad se konal v hotelu The Sands na Srí lance a po týdnu stráveném na Srí Lance. David připravil překvapení pro Lucii a odletěli na Maledivy, kde následovala svatební cesta do hotelu Kuredu Island resort. Klienti využili leteckou společnost Emirates, která jim jako pozornost cestou z Malé do Dubaje připravila dárek - let v business třídě a svatební dort.

zobrazit více

Jana a Martin - svatba Řecko - Zakynthos

Civilní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži Tsilivi.

zobrazit více


Iva a Michal - svatba Itálie - hrad Malcesine

Civilní svatební obřad se konal v Itálii na hradě Malcesine.

Novomanželé nám napsali: ''Dobrý den, Naše svatba v Malcesine byla organizovaná poměrně na rychlo, a proto jsme měli spoustu důvodů k obavám. Když jsme však přijeli na místo, byli jsme ohromeni. Hrad nad jezerem Lago di Garda je nádherný a i když nesvítí zrovna sluníčko, poskytuje perfektní kulisu pro svatební den. Svatební koordinátorka Pam byla naprosto vynikající a všem ji vřele doporučujeme. Hned první den nás protáhla celým městečkem a seznámila snad úplně se všemi, kteří měli s naší svatbou co do činění. Květinářka, kadeřnice, kosmetička, pokladní na hradě, řidič trojkolky... všichni byli neuvěřitelně milí a zajímalo je, jak udělat náš den ještě krásnější. Po pár hodinách jsme se už cítili jako doma a nemohli se dočkat, až celá paráda vypukne. Samotná svatba nemohla proběhnout lépe, a to i přes to, že nám ráno pršelo. V Malcesine si s tím ale hlavu nelámali a jakmile déšť ustal, pohotově nachystali venkovní variantu, kvůli které jsme si lokalitu vybrali. Obzvláště bychom chtěli vyzdvihnout fotografa. Francesco je geniální a pokud chcete mít fotky jako z časopisu - ptejte se po něm. Velké díky jemu i Pam, a dalším lidem v ČR i v Itálii, kteří přispěli k tomu, že náš den byl tak krásný.''

Iva

zobrazit více

Mirka a Michal - svatba Francie - Lurs

Symbolický svatební obřad se konal ve Francii v Lurs /cca 200 km od Nice/.

Novomanželé nám napsali: ''Zdravim Martinka, s Vasimi sluzbami sme boli nad mieru spokojni, bola to bleskova akcia a preto Vam chceme este raz velmi pekne podakovat za Vasu promptnost v takom sibenicnom termine. Vsetkym Vasim potencionalnym ''zakaznikom'' mozem Vase sluzby vrelo odporucit! Ak by sme si mali znova vybrat, tak by sme to spravili presne rovnako - svadba vo Francuzskom Lurs. Foto sme vybrali tak, aby nam nebolo vidiet do tvare, kedze niesme zrovna fanusikmi facebooku a podobnych soc. sieti. Dufam ze to vyhovuje. Prajem pekny den a vela uspechov :) Dakujem. Mirka a Michal''

zobrazit více


Veronika a Milan - svatba Řecko - Zakynthos

Civilní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži Tsilivi.

Novomanželé nám napsali: Hotel: /snoubenci byli ubytování v hotelu Louis Plagos Beach/Ubytování bylo příjemné, v klidné části hotelu s výhledem na moře; na koupelně bylo znát, že už toho má dost za sebou. Stravování: snídaně dobré - bohatý výběr; obědy a večeře nás zklamaly - byli jsme tam jen několikrát a vždy jsme skončili u rajčat s fetou, protože to bylo výborné a ve středu nám chutnal rybí večer, jinak jsme raději chodili do místních restaurací na čerstvé ryby Svatba: Poradila bych Vám, abyste se zákazníkem domluvili co nejvíce věcí předem, na místě už toho moc domluvit nejde - paní v agentuře je sice příjemná a milá, ale řeší jen věci obsažené v balíčku a objednané dopředu, které se platí na místě, ostatní jsme si měli zařídit sami (kytka do vlasů, večeře) nebo akceptovat stav (je možné vybrat barvu květin, ale už ne druh, takže jsem měla štěstí, že se trefili do mého přání). Obě koordinátorky byly velmi vstřícné a nápomocné, taktéž mám velmi dobrý dojem z kadeřnice a kosmetičky. Místo obřadu bylo pěkné, jen vlastní hudba na CD jim nefunguje, i když v agentuře hrálo. S fotografem byla také příjemná spolupráce, fotografie nejsou nijak upravené - retušované. Videokameraman toho moc nenamluvil, ale také působil dobrým dojmem, ovšem dost nás šokoval termín dodání videa - cca 4 měsíce, to kdybychom věděli předem, tak tuto službu objednávat nebudeme. /pozn. klientům bylo dodáno video koncem října, kvalita se jim však nelíbila/. Na matrice další den se nás vyptávali na informace, které jsou uvedené v rodném listě (prý, aby je správně přeložili), ačkoli jsme RL dodávali včetně řeckého překladu, nerozumím tedy tomuto kroku. Oddací list přišel cca během 14 dnů, odeslali jsme ho tedy prostřednictvím místní matriky do Brna, kde bude trvat cca měsíc vystavení českého. Pokud bych to měla shrnout, tak dovolená se nám líbila, počasí nám přálo. Svatební den se vydařil až na některé drobné nedostatky výše uvedené. Na tento zážitek si uchováme pěkné vzpomínky a snad se alespoň na vánoce dočkáme videa. Vám také děkuji za spolupráci a zařízení vše potřebného.Veronika

zobrazit více

Michaela a Petr - svatba Havaj - Maui

Svatební obřad se konal na pláži na havajském ostrově Maui.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den,chtěli bychom Vám moc poděkovat za výborně naplánovanou svatební cestu spojenou se zastávkou v Los Angeles a New Yorku.Havaj je opravdovým rájem na zemi. Nádherná krajina, pláže i náš luxusní hotel (Sheraton Maui). Doposud jsme se nikde jinde nesetkali s tak vlídným přístupem a ochotou místních lidí. Zároveň musíme poděkovat naší delegátce Martině a jejím přátelům, kteří se o nás přímo na Havaji výborně postarali a tím nám ještě více zpříjemnili náš pobyt a jeden z nedůležitějších dní v životě. Všem, kdo touží po opravdové romantice, můžeme vřele doporučit.S pozdravem Petr a Michaela

zobrazit více


Vendula a Petr - svatba Itálie - hrad Malcesine

Civilní svatební obřad se konal v Itálii na hradě Malcesine.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den,dorazili jsme v pořádku v noci v neděli. Svatba proběhla úplně skvěle, Pamela nám našla moc pěkné místo na hostinu a i počasí vyšlo. Zatím ještě nemáme fotky, ale až budou, tak Vám určitě nějaké pošleme.V podstatě, kdyby se to mělo opakovat, tak bychom nic nedělali jinak. Pamela je úplně úžasná, všechno zařídila, u kadeřnice mi dělala překladatelku a i se nám večer postarala o syna :-)V.

zobrazit více

Gabriela a Aleš - svatba Thajsko - Koh Lanta

Civilní svatební obřad se konal v Thajsku na pláži ostrova Koh Lanta.

zobrazit více


Jana a Andrej - svatba Řecko - Zakynthos

Civilní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži Tsilivi.

Novomanželé nám napsali: Děkujeme Vaší agentuře za perfektní zprostředkování svatebního obřadu na ostrově Zakynthos. Moc si vážíme Vaší spolupráce /byla jste nevídaně tolerantní, sdílná a... prostě skvělá/. Svatební koordinátorka na Zakynthosu také byla skvělá. Anglicky hovořící zástupci se o nás dokonale postarali.Doporučujeme si vzít s sebou písničku na flashce, kterou si chcete nechat zahrát. My jsme měli štěstí, tu naši písničku měli. Pokud máte představu o květině jakou chcete, tak doporučuje předem objednat konkrétní květiny. U nás ta naše byla překvapením, ale i tak se nám moc líbila.Hotel jsme informovali, na základě Vaši rady, že máme na Zakynthosu svatbu. Zdarma nám poskytli nejkrásnější apartmá /asi i proto, že jsme tam nebyli v sezóně/. V den svatby nám zanechali na pokoji vychlazené šampaňské a vysypali cestu do postele kvítky. Na posteli pak vyrobili z kvítků srdce. Velice milá pozornost. Na večeři jsme šli mimo hotel, nicméně druhý den ráno jsme se dozvěděli, že nás čekali a chtěli slavnostně vítat i v jídelně. Po návratu jsme měli na posteli další obrovskou kytici. Personál hotelu včetně uklízeček byl velice přátelský, cítili jsme se tam skvěle. Jídlo výborné. Pokoje čisté.Dovolenou jsme si náramně užili. Svatba byla nádherná. Doporučujeme uniknout od klasického svatebního zvyku a stresových příprav, spojit svatbu s dovolenou jako jsme to udělali my.

zobrazit více

Romana a Honza - svatba Řecko - Zakynthos

Civilní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži v Tsilivi.

Novomanželé nám napsali: Svatba byla úžasná, hezká, rychlá a dle našich představ. Počasí nám nakonec taky vyšlo, takže spokojenost. V příloze zasílám pár fotek.

zobrazit více


Lucia a Martin - svatba Řecko - Zakynthos

Katolický církevní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos v kostele sv. Marka.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den, už jsme zpět, dorazili jsme včera.Svatba dopadla nad naše očekávání. Koordinátorky Frances a Heather nám vyšly ve všech vstříc, všechno bylo perfektně připravené. Na představební schůzce jsme se dohodli na všech detailech a Frances nám zajistila také svatební večeři v restauraci na útese s krásnám výhledem. Obřad byl nádherný, kněz byl milý, chtěl, aby jsme si sliby vyměnili v našem jazyce, co nás velmi potěšilo. Fotograf byl skutečně profesionál. Bylo vidět, že se v tom vyzná. Už se těšíme na fotky. Zatím nám jich poslal pouze pár, protože jsme chtěli použít jednu na svatební oznámení. Dohodli jsme se s ním, že další fotografie zpracuje a potom si přes internet vybereme ty, které se nám nejvíce líbí a on nám je pošle.Děkujeme Vám za velmi krásné zprostředkování svatby, máte naše doporučení.

zobrazit více

Dana a Jarda - svatba Řecko - Zakynthos

Civilní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži Tsilivi.

zobrazit více


Petra a Zbyněk - svatba Řecko - Kos

Civilní svatební obřad se konal na řeckém ostrově Kos na radnici.

Novomanželé nám napsali: Děkujeme ze zprostředkování a vyřízení všeho potřebného pro svatbu na ostrově Kos. Vše bylo v naprostém pořádku a proběhlo dle našich představ. Byli jsme nadmíru spokojeni, náš svatební den probíhal, tak jak jsme si ho přáli a představovali. V den svatby jsme se nemuseli o nic starat, vše probíhalo podle plánu. V 11 hodin se do hotelu dostavil fotograf a fotil nás na místech dle našeho přání a výběru. Ve dvanáct hodin pro nás bylo připraveno taxi, které nás odvezlo do města Kos na radnici, kde proběhl krátký, ale moc hezký obřad s přípitkem za účasti řecké a české koordinátorky. Po obřadu následovalo focení ve městě Kos, na pláži a v přístavu. Poté nás taxi odvezlo zpět do hotelu. Všichni byli moc ochotní a vstřícní a náš svatební den jsme si opravdu užili. Ještě jednou děkujeme. Petra

zobrazit více

Jana a Martin - svatba Řecko - Zakynthos

Civilní svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži v Tsilivi.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den, zasílám několik fotografií ze svatby na Zakyntosu, co se týká referencí, byli jsme velmi spokojeni s organizací svatby a velmi ochotným přístupem jak Vás, tak agentury na místě, všechno včetně počasí vyšlo podle plánu, takže z naší strany plná spokojenost. S přáním hezkého dne Martin

zobrazit více 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod