Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v San Franciscu v USA - svatba v zahraničí

Svatba v San Franciscu v USA - svatba v zahraničí

SVATBA San Francisco

Svatba nebo svatební cesta v San Franciscu. Řekněte si své "ANO" v San Franciscu!

San Francisco se rozkládá na ploše 77 km2 a  obývá jej přes 800 000 lidí. Tím se řadí mezi nejlidnatější města USA. Nachází se na špičce úzkého poloostrova na severním pobřeží Kalifornie. K městu patří několik ostrovů v Tichém oceánu, nejznámější je Alcatraz a Treasure Island.

San Francisco je považováno za nejkrásnější město Kalifornie. Díky velkému množství zajímavostí a památek je velmi vyhledávaným turistickým cílem.
Každý jistě zná San Francisco jako město plné strmých ulic, po nichž jezdí staré tramvaje Cable Cars. Ulice z centra stoupají v neuvěřitelném sklonu. Z vrcholu se potom otevírají úchvatné výhledy na město a záliv.

Dalším charakteristickým rysem je velmi zajímavá viktoriánská architektura. Přesto je však San Francisco moderním městem s mrakodrapy. Ve finančním centru sídlí více než 30 mezinárodních institucí.

Co v San Franciscu vidět?

  • Golden Gate – elegantní část města s mnoha historickými památkami – vojenský areál Presidio, pevnost Mason a ikonický Golden Gate Bridge

  • Fisherman’s Wharf – pobřežní oblast města, ve které se nachází Pier 39 (Molo 39), Ghirardelli Square (Náměstí Ghirardelli) a jezdí z ní trajekt směrem k ostrovu Alcatraz.

  • Nob Hill, Russian Hill – dvě nóbl čtvrti s předraženými hotely, tramvajemi, útesy a skvělými výhlídkami

  • Chinatown, North Beach – oblasti s komunitami imigrantů – vedle stylové Malé Itálie leží přelidněný Chinatown, kde žije největší čínské město mimo Čínu.

  • Union Square, Financial District – obchodní a umělecké centrum plné divadel leží kousek od těch nejvyšších mrakodrapů v centru.

  • Western Addition – historická čtvrť s mnoha domky ve viktoriánském stylu byla ohniskem afro-americké kultury. V této oblasti se nachází i Japantown, centrum japonských obyvatel.

  • Haight je jedním z pokladů města, ve kterém se kdysi rozproudila velepopulární hippie kultura.

Kdy a jak do San Francisca cestovat?

Do San Francisca lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 14 hodin v závislosti na zvolené letecké společnosti a délce přestupů.

San Francisco je typické mírnými zimami a suchými léty. Teploty mezi jednotlivými ročními obdobími se moc neliší. To je dáno především polohou. San Francisco je obklopeno vodou ze 3 stran, tudíž jeho klima je značně ovlivněno studenými proudy Tichého oceánu.
Celkově je zde podnebí chladnější a vlhčí (oproti jiným městům v Kalifornii). Červen a červenec jsou spíše mlhavými měsíci. Časté mlhy jsou důsledkem působení studené vody Tichého oceánu a vysokých kalifornských teplot z pevniny. Nejvíce slunečných dní bývá v srpnu a září. Od prosince do února je naopak deštivé období.

Pro občany ČR i SR je nutné pro vstup na Havaj vízum nebo Esta. Cestovní pas platný nejméně 6 měsíců po datu předpokládaného odjezdu ze země.

Očkování při cestování na dovolenou do USA není povinné.

Časový posun: čas v Kalifornii je o devět hodin pozadu oproti našemu času. V letním období (duben – říjen) platí stejně jako u nás letní čas, který je posunut o hodinu dopředu.

SVATBA V San Franciscu

Toužíte po tom, aby vaše svatba byla unikátní a nezapomenutelná? Nabízíme vám svatbu v netradičním a krásném městě San Francisco. Městě, které každý musí milovat. Celý rok je tu vynikající klima, nádherné klikaté uličky do kopce, romantické tramvaje, historická památka Alcatraz a ještě mnohem více. Zajistíme vám všechny potřebné záležitosti tak, aby vaše svatba byla platná. Nabízíme vám krásnou svatbu spojenou se svatební cestou, se slovenským svatebním koordinátorem, nezapomenutelné zážitky a svatební fotografie s Golden Gate Bridge v pozadí.

Nabídku svatebních balíčků zašleme na vyžádání.

Pro svatební obřad v San Franciscu doporučujeme tato svatební místa:

City Hall

Nádherná historická památka města San Francisco - městská radnice, která byla kompletně zrekonstruovaná v roce 1915 po tom co ji v roce 1906 zničilo zemětřesení. San Franciská městská radnice je považována za jednu z nejkrásnějších radnic na světě a jedno z nejlepších míst, kde uspořádat svatbu snů. To si myslela také slavná Marilyn Monroe, která se tu vdávala v roce 1954.

 

Golden Gate Bridge

Tento okouzlující most je velkou pýchou a symbolem města San Francisco. Svého času byl nejdelší na světě, ale dodnes je považován za jeden z nejkrásnějších a nejznámějších mostů světa. Je z něho nádherný výhled na celé San Francisco, Alcatraz a na širé moře. Pokud se rozhodnete mít svatbu před Golden Gate Bridge, může se stát také vaší "zlatou bránou" do nového života.      

 

The Palace of Fine Arts 

The Palace of Fine Arts je architektonicky unikátní dílo. Nachází se v oblasti Marine v San Fransicke zátoce a je součástí městského parku San Francisca. The Palace je místo, kde se konají různé výstavy umění, nachází se tam velkolepé divadlo a konají se tu krásné a romantické svatby.      

 

Golden Gate park

Tato kouzelná zahrada je navržená v japonském stylu, je nejstarší japonskou zahradou v celých Spojených státech a nachází se v Golden Gate parku. Má velké množství jezírek, altánků, skalek, mostíků a jiných půvabných míst na uskutečnění svatebního obřadu a fotografování svatebních fotografií.      

 

The Vinnery Villa

Málokdo ví, že San Francisco je ve světě známé také jako oblast, kde se vyrábí kvalitní víno. Má nádherné vinice, které jsou netradičním a kouzelným místem, kde si říci své "ANO".    

DOVOLENÁ NA MÍRU

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod