Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Austrálii a Oceánii - svatba v zahraničí

Svatba v Austrálii a Oceánii - svatba v zahraničí

SVATBA AUSTRÁLIE

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Austrálii. Řekněte si své "ANO" v Austrálii!

 

Jen málo zemí na světě nabízí tolik rozmanitosti a pestrosti jako Austrálie. Co všechno lze vidět nebo dělat při cestování tímto ostrovním kontinentem, to je skutečně otázkou, protože výběr je nekonečný. Města jsou zde malá i velká, některá z nich skutečně nádherná. Pokud však turisté chtějí poznat pravý charakter této země, nenajdou ho ve městech. Nekonečná modrá obloha, rudé skály, opuštěné pláže, to je jen málo z toho co je čeká, když se rozhodnou prozkoumat panenskou přírodu. Australské restaurace nabízejí nepřeberná množství kuchyní s těmi nejrůznějšími přísadami, na které si lze vzpomenout, a není náhodou že si téměř každý zamiluje zdejší víno. Austrálie je úžasná a vzrušující země plná příležitostí a nových zážitků.

 

Svatba V Austrálii - SYDNEY

V Austrálii je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Sydney se nachází na východním pobřeží Austrálie, je hlavní město Nového jižního Walesu a představuje největší přirozený přístav na světě. Populace přesahuje 4 milióny obyvatel a představuje nejvíce zalidněné město Austrálie. Sydney je turisty vyhledávané místo pro své klima, podnebí (240 slunečných dnů v roce), pláže a kulturní vyžití. V Sydney a jeho okolí je 36 pláží. V Sydney můžete také vidět : most Harbour Bridge, budovu opery Sydney Opera House; parkové komplexy a zahrady Royal Botanic Gardens, Domain, Hydepark, Chinese Garden; nejvyšší budovu Sydney Tower; faunu celé Austrálie v největším australském Akváriu, nejstarší čtvrt Rocks, atd. V roce 2000 se v Sydney konaly poslední Olympijské hry na území Austrálie.

SYDNEY - svatba v zahradě

Z nejlepších lokalit vybíráme dvě zahrady pro Váš speciální den. Můžete si vybrat krásnou zahradní rotundu v majestátní zahradě Historic Hall nebo panoramatickou Královskou botanickou zahradu v přístavu s výhledem na Operu.

 

SYDNEY - svatba na pláži

Sydney je moderní, vzrušující, mezinárodní město obklopené zlatými plážemi. Svatba na pláži se koná na velmi romantické a oblíbené pláži, za kterou se rozprostírá panorama města. Pláž se nachází jen 20 minut jízdy z centra města a svatební obřad se může konat v krásné bílé rotundě nebo se můžete rozhodnout pro méně formální obřad na bílém písku.

SYDNEY - svatba u Sydney Opera house

Opera v Sydney je neoddiskutovatelně nejznámější budovou v Austrálii a jedna z nejvýznamnějších staveb na světě. Při svatebním obřadu v Opeře budete mít výhled na celý přístav i slavný Harbour Bridge.

SYDNEY - svatba Weddingclimb

V roce 2008 se konal první svatební výstup na vrchol proslulého Harbour Bridge v Sydney. Nyní Vám nabízíme zážitek vysoko nad Sydney s panoramatickým výhledem. Tohle příležitost pro páry, které se chtějí ve svatební den vznášet ve výšinách! Půjdete po schodech a molech, která nebyla nikdy v minulosti otevřena veřejnosti. Na vrcholu, ve výšce 134 metrů nad vodou, uvidíte Sydney ležet přímo před sebou. Po cestě Vám vedoucí horolezec poví o bohaté historii mostu. Tento balíček obsahuje svatební výstup pro svatební pár, oddávajícího a hosty. Výstup trvá zhruba 4 hodiny a přechází mu příprava a zkušební výstup na Discovery Limb. Důležité body, které je třeba zvážit před výstupem:

  • záloha 50% je vyžadována jako nevratná rezervace
  • výstup se koná za každého počasí s výjimkou bouří
  • všichni účastníci musí podstoupit test na alkohol před výstupem
  • všichni účastníci musí projít detektorem kovů
  • všichni účastníci musí podepsat prohlášení, že souhlasí, že jsou v dostatečné kondici pro výstup a akceptují obchodní podmínky
  • pokud je některá z účastnic těhotná, může šplhat až do konce druhého trimestru (24 týdnů), ale musí přinést potvrzení od praktického lékaře
  • všichni účastníci včetně svatebního páru musí být oblečeni ve standardním horolezeckém oblečení
  • účastníci by měli zvážit svůj zdravotní stav před výstupem
  • foto a video: ze svatebního výstupu Vám zůstane mnoho vzpomínek. Vedoucí výstupu jsou vyškoleni na profesionální umělecké focení i natáčení, proto Vám doporučujeme abyste uvažovali o zakoupení jejich služeb.

SYDNEY - svatba ma katamaránu

Nastupte na nejluxusnější katamarán v Sydney! Loď má elegantní design a luxusní styl, který se skvěle hodí pro Vaši svatbu, při které pomalu poplujete blankytnými vodami. Během svatby se budete moci kochat okolními scenériemi a k dispozici Vam bude elegantní jídelna, bar and lounge, slunná a prostorná paluba, odpočinková paluba, lázeň a dvě soukromé kajuty. Svou objednávku můžete rozšířit také o velký banket pro své hosty nebo intimní a romantickou večeři při svíčkách jen pro Vás dva.

SYDNEY - TALL SHIP WEDDING

Vraťte se zpátky v čase na jednu posledních a nejstarších lodí. Do Sydney připlula roku 1988 a od té doby zde kotví. Postavena byla roku 1922 v Dánsku. Využijte šanci se vzít na jedné z nejkrásnějších historických lodí s úžasnou Operou za zády. Minimální počet hostí je 20 a maximální 90 osob

SVATBA AUSTRÁLIE - GOLD COAST

Gold Coast (v překladu Zlaté pobřeží) je město postavené podél pobřeží Queenslandu a má přes 500 000 obyvatel. Nejslavnější atrakcí Gold Coastu jsou působivé pláže. Dlouhé úseky bílého písku a vysoké budovy vedle pobřeží, to jsou hlavní znaky Gold Coastu. Surfers Paradise, nacházející se uprostřed Gold Coastu, je oblast intenzivně zastavěná apartmány a hotely všech kategorií bojujících o nejlepší výhled na pláž. Žádná omezení v oblasti rozvoje umožnila cestu pro tento rozsáhlý industriální rozmach. Za plážemi a rozvinutým Gold Coastem se nacházejí menší domy a bungalovy omotané kolem řady rozsáhlých vodních toků a kanálů. Tyto domy mají vlastní pláže a místa na parkování člunů.

Dále ve vnitrozemí jsou oblasti poskytující velké trekingové možnosti. Národní park Lamington je největší rezervace subtropického deštného lesa a nabízí téměř 160 km pěších tras. Národní park Springbrook obsahuje mnoho vodopádů a nádherný výhled na Gold Coast. Příroda za Gold Coastem je někdy nazývána "zelené zlato".

GOLD COAST - svatba na pláži

Vyberte si jedno z nejhezčích pobřeží a vyměňte si své sliby na zlatém písku australského Gold Coast. Vybrali jsme pro Vás nejmalebnější lokalitu na zlatém pobřeží, která se hodí pro Vaši svatbu (většina pláží není vhodná pro svatby kvůli silnému větru a množství turistů). Naše zkušenosti zajistí nerušený průběh Vaší svatby. Během obřadu budete naslouchat vlnám jižního Pacifiku.

GOLD COAST - svatba u jezera Fountain Lake

Oslavte svůj svatební den s romantickou fontánou u jezera. Toto místo je jedno z nejromantičtějších v Austrálii.

GOLD COAST - svatba na Q1 Tower

Svatba na vrcholu světa. Zážitek ze svatby v oblacích na plošině Q1 Tower. Až 20 svatebčanů může přihlížet obřadu v 77. patře. Budete mít výhled 360 stupňů na celý Gold Coast, 235 metrů vysokov oblacích. Perfektní místo pro Vaši intimní svatbu. Obřady jsou zde možné jen v ranních hodinách.

SVATBA AUSTRÁLIE - CAIRNS

Cairns je nejsevernější město Queenslandu, nejrychleji rozrůstající se město severní Austrálie,hlavní turistické středisko a tropické podnebí po celý rok. Cairns je nazýván „tropickým rájem“. Většinu lidí, které v Austrálii potkáte, v Cairns byl nebo v nejbližší době pojede. Město leží na severozápadním pobřeží Austrálie, kde máte nejsnadnější možnost navštívit Velký bariérový útes s nejkrásnějším podmořským životem k vidění, deštný prales World Heritage Rainforests, národní park Cape Tribulation, který je od roku 1989 z velké části pod ochranou UNESCO. Příjemným cílem výletů jsou také křišťálové čistá sopečná jezera Lake Barryne, Lake Eacham a Lake Tinaroo, která leží v nadmořské výšce asi 700 metrů nad mořem, takže se zde příjemně zchladíte oproti horkým teplotám v Cairns. Neměli byste vynechat ani návštěvu Aboriginských tanečních vystoupení.

Cairns - svatba na pláži

Pamatujete se na ty staré černobílé filmy se záběry z tropického jižního Pacifiku? Pláže, houpající se palmy a modré moře? Cairnské pláže jakoby vystoupily z plátna takových filmů. Leží 20 minut severně od města Cairns. Pláže severního Queenslandu jsou vyhlášené tím, že uspokojí potřeby náročných klientu, avšak nejsou přeplněné.

CAIRNS - svatba v pralese

Deštné pralesy severního Queenslandu jsou považovány za jednu z nejcennějších chráněných památek. Jedná se o důležitý ekosystém světa a vypovídá hodně o utváření australské fauny a flóry. Nachází se zde 3500 druhů vyšších rostlin. Pro australské domorodce jsou tyto pralesy přirozeným prostředím. Pro Vaši svatbu jsme vybrali jedno z nejunikátnějších a nejmystičtějších míst v pralese

SVATBA AUSTRÁLIE - PORT DOUGLAS

Port Douglas se nachází přímo v místě, kde se setkává Velký bariérový útes s majestátními trpoickými pralesy. Poklidně ukotven v Korálovém moři několik kilometrů severně od Cairnsu, tento málo známý kousek ráje Vám nabídne vše, po čem toužíte: výborné restaurace, příjemné kavárny, rozsáhlé pláže s jemným pískem a oslnivé slunce po celý rok. K tomu přidejte tichou a pestrobarevnou podívanou podmořské fauny a nezaměnitelnou vůni flory ve světoznámém Daintree Rainforest a uvidíte, že Port Douglas snadno svede milovníky vln, potápění a přírody. Poklidný Port Douglas je zároveň královstvím pro ty, kteří si za zvuku mořských vln rádi vychutnají čerstvé kraby a humry v příjemném prostředí přímořské restaurace.

PORT DOUGLAS - svatba na pláži

Několik minut chůze od většiny hotelů leží tyrkysové vody Korálového moře. Čtyři míle po pobřeží jižního Pacifiku se nachází tropická pláž lemovaná palmami - Four Mile Beach, která se skvěle hodí pro Vaši romantickou svatbu. 

Kam na výlet?

V zemi tak veliké a rozmanité, jako je Austrálie, je možností trávení volného času skutečně velmi mnoho. Zajímavosti, které jednoho nadchnou, nemusí zajímat jiné, ale přesto jsou zde velmi krásná a zajímavá místa, která stojí za zmínku a každý si vybere, co ho skutečně baví a co se mu líbí. V Queenslandu je Velké předělové pohoří s velikou možností vodních sportů. Sydney, hlavní město Nového Jižního Walesu a místo konání letních olympijských her 2000, je zkrátka jedno z nejúžasnějších míst, které touží poznat snad každý, kdo přicestuje do Austrálie. Turisté nevynechají příležitost vidět okouzlující pláže, deštné pralesy na severu, Alpy na jihu a neustále se rozvíjející město jako takové. Dalším z měst, které rozhodně stojí za návštěvu, je Melbourne, jež rozhodně nepostrádá kouzlo a šarm Austrálie. Při cestě dále na jih, do Tasmánie, procházejí turisté místy jako je např. Port Arthur, a jsou očarování krásou a kouzlem divoké přírody.
Co dělat?

Při cestování Austrálií existuje skutečně nepřeberné množství aktivit.

Lyže – Austrálie má vzkvétající lyžařský cestovní průmysl, který láká turisty z celého světa nádhernými sjezdovkami na hranici států Nový Jižní Wales a Victoria.

Surfing – všichni vášniví vyznavači tohoto sportu si tu přijdou na své.

Potápění – možnosti pro tuto aktivitu jsou na spoustě míst podél celého pobřeží, především pak podél Velkého předělového pohoří v Queenslandu. Je zde možnost využít potápění pod vedením jedné z potápěčských škol a získat tak certifikát během pobytu.

Jízda na koni – na severu Queenslandu je možné jezdit na koních po deštných pralesích, podél písečných dun nebo se brodit na pláži v moři. Místa, kde se dají půjčit koně k projížďkám, lze najít po celé zemi. Zajímavým zážitkem je i jízda na velbloudu.

Jízda na kole – jízdu na kole lze provozovat po celé Austrálii, jsou zde zřízené dlouhé a těžké cesty pro náročné a pro ty méně zdatné mnoho možností jednodenních výletů. Ve většině států lze nalézt spoustu stezek, cyklistických map a zařízení.

Ostatní aktivity – windsurfing, paragliding, rafting nebo let balónem jsou dalšími možnostmi jak využít volný čas.

Kdy a jak do Austrálie?

Do Austrálie lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 19 - 22 hodin. Vzhledem ke specifické trase letu s přestupy nejlevnější letenku nenajdete přes rezervační online roboty, musí se najít ručně v rezervačním systému nejlépe zkušeným letenkářem. Pouze dvě letecké společnosti Vám při cestě do Austrálie nabízejí komfort jednoho přestupu - Emirates, přes Dubai v Saudské Arábii a Korean Air, přes Soul.

Australská roční období jsou protikladem pro Evropu a Severní Ameriku. V prosinci je horko a Australané tráví Vánoce na plážích, zatímco v červenci a srpnu je „zima“. Léto zde začíná v prosinci, podzim v březnu, zima v červnu a jaro v září. Na většině území Austrálie nejsou teplotní rozdíly příliš prudké, dokonce i v Melbourne, nejjižnějším větším městě na pevnině, je výjimkou, když rtuť teploměru dosáhne bodu mrazu. Jen obyvatelé Tasmánie, která je přece jen více na jihu, vědí, co je to zima. Postupem na sever se teplotní rozdíly snižují a v okolí Darwinu, monzunovém pásu, jsou již jen dvě roční období – horko a vlhko, a horko a sucho.

V horách na jihovýchodu země jsou v zimní sezóně výborné podmínky pro lyžování. Vnitrozemí je poměrně suché, horko a sucho přes den, v noci nevlídná zima. Zde je stručný přehled průměrných maximálních a minimálních teplot a množství dešťových srážek (pozn. uváděné teploty jsou průměrné, i v Melbourne je v létě spousta slunečných dnů s teplotami nad 40°C.)

Cestovní pas by měl být platný ještě půl roku po ukončení cesty. Pro Austrálii je nutné vízum.

Pro cestu do Austrálie není třeba očkování a zdravotní péče je na dobré úrovni.

Austrálie je rozdělena do tří časových pásem. Východní pásmo +7h, střední pásmo +8,5h, západní +9h.

  Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby prostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod