Svatba na Bali - svatba v zahraničí

Svatba IndonÉsie - BAli

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Indonésii. Řekněte si své "ANO" na Bali!

 

Indonésie je jednou z nejrozmanitějších zemí na světě, tvoří ji až 17 000 ostrovů (nelze přesně určit jejich přesný počet) a celá se rozkládá v délce 5 200 km. Je to největší souostroví na světě. V Indonésii žije přes 220 milionů obyvatel, a tak je Indonésie čtvrtou nejlidnatější zemí světa. Nejznámější ostrovy - Bali, Sumatra, Borneo, Jáva, Sulawesi a Lombok.

Obyvatelstvo je tu velmi různorodé, lze zde nalézt jak moderní vyspělou společnost, tak kmeny žijící téměř mimo vliv moderní civilizace. Je zde neuvěřitelná směsice kultur a jazyků. V celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky. Indonéská příroda je velmi rozmanitá, mnoho z oblastí je zcela nedotčených civilizací, ale samozřejmě zde najdete místa civilizací naprosto změněná. Po pobřeží se táhne mnoho bělostných písčitých pláží, které lákají k odpočinku, a ve vnitrozemí jsou husté deštné pralesy, činné sopky a divoká příroda volající po dobrodružství. Indonéská moře nabízejí nádherný a rozmanitý podmořský svět vyzývající k potápění a šnorchlování. Žije zde mnoho endemických druhů jak fauny, tak flóry, kvůli kterým sem přijíždí turisté z celého světa.

BALI

Právem nazývané též "Ostrov bohů" - je součástí pět tisíc kilometrů dlouhého řetězce indonéského souostroví tvořeného více než sedmnácti tisíci ostrovy. Ostro Bali leží 8° jižné od rovníku v souostroví Malé Sundy mezi ostrovy Jáva a Lombok. Od východu k západu je ostrov asi 153 km široký, od severu k jihu je to asi 112 km. Rozloha činí 5632 km2. Nejvyšším bodem je aktivní vulkán Moutn Agugn /3142 m.n.m./, který naposledy soptil v březnu 1963. Hory pokrývají střed ostrova a táhnou se na východní stranu. Pobřeží Bali nabízí 400 km překrásných pláží omývaných vodami Indického oceánu. Hlavním městem Bali je půlmilionový Denpasar ležící v jižní části ostrova.

Proč Bali?

  • Bali je místo romantiky a mystiky

  • Bali je místo historie a současnosti

  • Bali je místo s čarokrásnou přírodou na souši i pod vodou.

  • Bali je místo, kde potkáte život takový jaký má smysl.

  • Bali je místo stvořené pro odpočinek i zábavu.

 

Dovolená na Bali nabídne spoustu typů na výlety pro vás i pro vaši rodinu. Výlety a jejich přesný program domlouváme společně s Vámi podle vašich představ. Poradíme Vám s výběrem programu. Vždy pro vás máme připravené klimatizované busy a průvodce. Zajistíme lekce surfování s českým instruktorem, průvodce po vyhlášených restauracích, kavárnách a nákupních centrech, doporučíme golfové hřiště, seznámíme vás s tradičními řemesly a balijskou kulturou. Dále zajistíme výlety, pronájmy aut, motorek, kurzy vaření thajské kuchyně či jakýchkoliv extra služeb dle přání klienta vše v českém jazyce!

Doporučujeme navštívit: Chrám Besakih, Chrám Tanah Lot, sopka Batur, výlet na sopku Mount Agung, trekový výstup na aktivní sopku Batur, ptačí a plazí park, umelěcké dílny v Ubudu, Chrám Pura Lumpuyang, tropický prales, císařský vodní palác Tirtaganga, vodopád “LES” , horské jezero Bedegul, výlet za slony, rafting, jogínské centrum Ubud, jahodové plantáže, rýžová políčka, chrám Uluwatu, opičí prales, vodopády Git Git, Denpasar – nákupy, trhy, noční život, tanec Kaček, dvoudenní výlet na jávskou sopku Bromo, Bali safari park, Plavání s delfíny, Jízda na slonech, na Bali se nachází i několik golfových hřišť: www.newkutagolf.com nebo www.panpacific.com/en/hotels-resorts/indonesia/nirwana-bali-resort.html.

Svatba Na Bali

ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR NA BALI!

Možné typy obřadů: právně platný, symbolický, výročí svatby, zásnuby, svatební cesta.

Svatební obřady se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Legální sňatek na Bali je pro občany České republiky možný a v ČR bude platný. Pár věcí si však musíte rozmyslet a zařídit ještě před odjezdem na Bali. Sňatek v Indonésii musí být uzavřen v souladu se zákony této země. Je proto třeba, aby budoucí manželé byli stejného vyznání nebo se alespoň po dobu obřadu k jednomu z pěti náboženství uznávaných v Indonésii přiklonili (protestantské, katolické, muslimské, hinduistické nebo buddhistické). Během svatby se uskuteční dva typy obřadů: první bude náboženský obřad a po něm bude následovat civilní obřad. Pokud jste ateisté, doporučujeme se přiklonit k protestantskému obřadu, který lze uskutečnit kdekoliv (v resortu, na pláži…) a není potřeba vyřizovat žádné další dokumenty nebo se oddavat v kostele. Nejjednodušší je tedy protestantský obřad, proto víru Protestant, jelikož na Bali "musí" být každý věřící, bude u toho kněz. Po obřadu obdržíte dva certifikáty. Jeden od "kostela" a druhý od občanského registru. Dokumenty vám budeme v Indonésii superlegalizovat a do 2 měsíců od svatby vám je zašleme do ČR.

NA BALI doporučujeme tato svatební místa

Svatba na pláži/útesu Balangan

Toto místo na jihu Bali je naprosto skvělé. Je na kopci s výhledem na moře /na trávníku s výhledem na pláž/. Tím, že je na kopci, nemusíte řešit odliv a příliv. Samozřejmě můžeme připravit svatební obřad na pláží Balangan pod útesem. Doporučujeme svatby při západu slunce, kdy je velmi dobré světlo pro fotografie a určitě nebude na pláži tolik lidí. Úplný západ slunce je mezi 18.30 a 19 hodinou, svatební obřad začíná mezi 16 a 17 hodinou.

Svatba na pláži Pandawa, Nico, Melasti, White sand beach

Tato místa na jihu Bali jsou dobře dostupná. Doporučujeme svatby při západu slunce, kdy je velmi dobré světlo pro fotografie a určitě nebude na pláži tolik lidí. Na pláži vždy záleží na přílivu a odlivu, vždy je nutná domluva předem.

Svatba na pláži Jimbaran, Sawangan Beach nebo Nusa Dua

Tyto pláže jsou rušnější a je zde mnoho turistů. Rušnější místo mezi restauracemi. Na pláži vždy záleží na přílivu a odlivu, vždy je nutná domluva předem.

Svatba pro potápěče pod vodou

Svatbu můžeme zajistit i pod mořskou hladinou balijského moře. Zapůjčíme vám potápěčské vybavení a je i možné zapůjčit svatební oblečení pro nevěstu i ženicha. V moři potkáte spousty krásných druhů ryb a korálů. Na dně leží černý sopečný písek, který vypadá skvěle na fotografiích. Svatební hostina bude připravena v restauraci resortu s širokým výběrem jídel. Svatební noc připravíme v nazdobeném bungalovu. Ideální pro snoubence, kteří milují zážitky.

Svatba v severní části ostrova - vesnička Kubu, písčítá pláž, císařský vodní palác Tirtagangga

Tato místa jsou vhodná pro potápění a šnorchlování. Ve vesničce Kubu /vedle Tulambenu/ je sice kamenná pláž /oblázková černá pláž/, ale o to krásnější život pod vodou. Nesetkáte se zde s masovým turismem. Nejbližší písčitá pláž, kde je možné uspořádat svatbu je cca 40 minut od vesničky Kuba.Další možností je svatba v Císařském vodním paláci Tirtagangga.

 

Kdy a jak na Bali cestovat?

Na Bali lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 16 hodin.

Od března do listopadu panuje na Bali suché a poměrně stálé počasí. Pro plánování svatby, nebo svatební cesty je proto nejvhodnější. Denní teploty jsou okolo 30 °C a voda má okolo 28 °C. Pro plánování svatby nedoporučujeme termín prosinec – leden – kdy je na Bali monzunové počasí a možnost příchodu deště.

Pro vstup občanů ČR i SR na území Indonésie jsou potřeba víza, které je možné získat na Indonéském velvyslanectví v ČR (zajistíme) nebo taktéž až po příletu za poplatek cca 35 USD/os. Cestovní pas musí mít platnost alespoň 6 měsíců od výstupu ze země.

Očkování pro dovolenou v Indonésii není povinné, pouze pro pobyty přesahující běžný turistický rámec je doporučeno očkování proti virové hepatitidě typu A a břišnímu tyfu.

Časový posun 5 hodin dopředu během léta, 6 hodin během zimy.

  Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod