Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Dominikánské republice v Karibiku - svatba v zahraničí

Svatba v Dominikánské republice v Karibiku - svatba v zahraničí

Svatba Dominikánská republika

Svatba nebo svatební cesta v Karibiku. Řekněte si své "ANO" v Dominikánské republice!

 

Dominikánská republika je po Kubě druhý největší a nejlidnatější stát v karibském regionu. Nachází ve východní části ostrova Hispaniola, jenž je součástí souostroví Velké Antily, a zaujímá zhruba dvě třetiny plochy tohoto ostrova. Jedinou pevninskou hranici má se sousedním státem Haiti. Celková rozloha Dominikánské republiky je 48 511 km2, tedy více než polovina rozlohy ČR.

 

 

 

 

SVATBA V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE

ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE!

V Dominikánské republice je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Svatební obřady v Dominikánské republice se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami. V Dominikánské republice můžete uzavřít právní platný sňatek civilní i církevní. Svatební obřad je vždy zásadně ve španělštině, případně za účasti tlumočníka. O průběhu, prostředí a stylu svatby jednáme s klienty individuálně, doporučíme nejlepší možnosti. Nevyrábíme sériové svatby. Pro každý pár připravíme svatební den ve zcela originálním prostředí.

Jste romantici? Chcete mít svatbu naprosto netradiční? Chcete prožit svůj svatební den v historickém Santo Domingo nebo na břehu moře? Chcete mít svatbu ve stejném romantickém kostelu, kde měl svatbu Michael Jackson, Lisa Presley?

Jste naopak dobrodružné povahy? Máte možnost prožít svatební den v sedle koně na stylovém dominikánském ranči, uprostřed hor nebo u vysokého vodopádu, obklopení tropickou přírodou.

Máte rádi nekonečné moře a chcete svůj společný život začít uprostřed oceánu na lodi?

Vše a ještě více je možné. Splníme Vám ty nejfantastičtější sny a přání.

V DOMINIKÁNĚ doporučujeme tato svatební místa

Svatba Saona - náš nejoblíbenější svatební balíček

Je to vlastně včetně výletu VIP na Saonu. Vyplouvá se z Bayahibe. V případě ubytování na Bayahibe je zajištěna doprava na loď a z lodi. V případě ubytování na Bavaru - cesta po dálnici cca 40 minut. Z hotelu vyjíždíte kolem 8 hodiny ráno. Pojedetee se spolehlivým řidičem sami. Svatební koordinátorka vyjíždí již velmi brzo předem, je potřeba nazdobit loď. Zpět na břehu po výletě jste  cca v 16 hodin.

Nevěstě doporučujeme v tomto případě nějaké ala šifonové šaty, je to přece jen výlet na lodi. Takže i plavky. Pluje se podél pobřeží, žádné rozbouřené moře se nekoná. Obřad proběhne na naprosto opuštěné plážičce, podpisy, přípitek u starého kmene, romantika. Kapitán je oddávající ve španělštině, manžel koordinátorky tlumočí do češtiny. A zároveň jsou svědkové. Fotograf je s vámi po celou dobu výletu na lodi.

Za chvíli po obřadu je zastávka na moři v laguně u rudých hvězdic, jde se do vody. Dál plujeme na ostrov Saona, kde navštívíme místní vesnici, žádné davy turistů, strašně příjemní lidé, už naši kamarádi, a tady je připravený slavnostní stůl - oběd. Jinak sebou na lodi vezeme jídlo, pití, ovoce, všeho je dost.

Samozřejmě - kytice pro nevěstu, sekt na přípitek, welcome drink před vyplutím, fotograf, vše (kromě altánu).

Na lodi byste byli pouze vy, svatební koordinátorka s manželem, fotograf a kapitán. Máte v tom bezva výlet, který jinak stojí 155 USD za osobu. Je to naprostá romanika.

Za soudcem byste šli pro oficiální podpis druhý, třetí den po výletu. Toto datum bude uvedeno v oddacím listě.

Svatba na pláži Bayahibe

Bayahibe je oblíbené letovisko v Dominikánské republice, které se nachází na okraji přírodní rezervace. Návštěvníkům tak nabízí překrásnou krajinu s množstvím přírodních zajímavostí. Bayahibe je známé svými dlouhými plážemi s jemným, bílým prachovým pískem a ideálními podmínkami ke koupání. Poklidná hladina blankytně modrého moře je ideálním místem ke sportovnímu vyžití i potápění. Velmi po­pulární jsou i lodní výlety na nedaleké ostrůvky Saona a Catalina, kde jsou ideální podmínky na šnorchlování a poznávání podmořského světa.

Svatební obřady zajistíme na opuštěné pláži. Domeček na fotografiích patří strážcům národního parku, jinak nikde nikdo. Z Bavára je to cca 1 hodinu jízdy autem po dálnici. Oba dva páry na fotografiích tam měli zázemí.

Svatba na pláži Jelyfish - Baváro

Pro klienty, kteří chtějí obřad v oblasti Punta Cana/Baváro můžeme nabídnout pláž Jelyfish. Je to místo, kde nejsou davy turistů.

Svatba na pláži Los Corales - Baváro

A další možné místo v oblasti Bavára. Klidná pláž. Není to soukromá pláž, ale vždy zajistíme maximální soukromí.

Romantická svatba v rybářské vesnici Boca de Yuma

Jestliže si přejete romantiku, nabízíme krásné místo v původní rybářské vesnici Boca de Yuma, kde můžete mít svatbu na přístupných útesech s výhledem na moře bez davu turistů. Cesta klimatizovaným vozem z Punta Cany trvá cca 40 minut. Je zde i zázemí v romantické restauraci pod palmami s výhledem na moře. V okolí je spousta scenérií /palmy, exotika i místní prostředí, pro děti i koníci apod./ pro pěkné fotografie. Pokud by nevěsta chtěla přijet k obřadu na koni /pár desítek metrů/, není problém. V restauraci je i bazén, není problém se převléci do plavek a zdržet se u bazénu.

Svatba v zahradě nebo na pláži v hotelových resortech


 

 

 

 

 

 Jakou oblast si v Dominikánské republice vybrat?

  • Punta Cana - nejvyhledávanější a dle mnohých i nejlepší prázdninové středisko leží v provincii Altagracia u světoznámé pláže Bávaro, která patří k nejkrásnějším v Karibiku – táhne se v délce 35 kilometrů, je pokryta jemným bílým pískem a obklopena hustými palmovými háji. Moře je tu křišťálově čisté a přechází ze zelných do azurových odstínů. Vstup do moře je velmi pozvolný a dno písečné, nejsou tu žádné korály ani kamínky, o které byste se mohli poranit. Punta Cana má vlastní malé letiště, je tu velké množství hotelů, dobré nákupní možnosti a skvělé podmínky pro sportování a zábavu.
  • Puerto Plata je nejdůležitější přístav a obchodní centrum na severním pobřeží, založené r. 1496, a jako jediné turistické centrum se může pochlubit kromě krásných pláží i historickými památkami. Navíc má unikátní polohu na úpatí hory Pico Isabel, kam vede kabinová lanovka, a odkud můžete obdivovat panorama celého zálivu. Na vrcholu Pico Isabel se tyčí socha Krista Spasitele, menší napodobenina slavné předlohy z Rio de Janeira. Za návštěvu stojí pevnost San Felipe s expozicí vojenské techniky, muzeum jantaru, a náměstí Parque Central s elegantními viktoriánskými stavbami.
  • Boca Chica - městečko Boca Chica se nachází cca 45 minut jízdy od hlavního města Santo Domingo. Místní pláže jsou lemovány palmami a pokryty bílým pískem. Pláže jsou před příbojem chráněny korálovým útesem, voda mezi břehem a útesy je místy velmi mělká. Boca Chica není pouze uměle vytvořeným prázdninovým střediskem, najdeme zde i obchůdky, restaurace či bary. Transfer z letiště v Santo Domingu trvá cca 20 minut.
  • La Romana - novější turistické letovisko La Romana se nachází několik kilometrů od národního parku Del Este. Příroda je díky tomu v této oblasti neopakovatelná. V centru je několik obchodů se suvenýry, banka, lékárna, půjčovna aut a fotoshop. V okolí je několik velmi kvalitních 18 jamkových golfových hřišť. Z pobřeží se pořádají výlety na ostrov Saona.Návštěvníky zde zajisté zaujmou krásné bílé pláže a kokosové palmy. Letovisko tvoří moderní hotely, které splní i očekávání náročných klientů. V La Romana se bude líbit všem, kteří mají rádi komfort a luxus. La Romana najdeme na poloviční cestě mezi hlavním městem Santo Domingo a letoviskem Punta Cana.
  • Samaná - poloostrov s přilehlým zálivem na severovýchodním pobřeží Dominikánské republiky byl ještě zcela nedávno turisticky prakticky neobjevenou oblastí. Doslova v posledních měsících se tento takřka nedotčený kout nádherné tropické přírody začíná otevírat mezinárodní turistice s tím, jak bylo zprovozněno v roce 2007 mezinárodní letiště Samaná a několik hotelů nejvyšší úrovně pod správou prestižní španělské hotelové sítě Bahía Principe. Obdivovat lze zdejší úžasné pláže, krásnou tropickou vegetaci, protkanou vodními toky s vodopády i ojedinělé divadlo, které v zálivu každoročně mezi prosincem a březnem připravují obrovské velryby, které sem připlouvají vyvést potomstvo. Členité pobřeží je plné krásných míst a k návštěvě zve i snový ostrůvek Cayo Levantado – ostrov Bacardi, kde se tradičně natáčejí reklamy na tento oblíbený karibský rum.

Kdy a jak do Dominikánské republiky cestovat?

Do Dominikánské republiky lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 10-12 hodin.

Karibská oblast má teplé, tropické klima s vyrovnanými teplotami po celý rok. Obecně lze říci, že nejteplejší počasí zde panuje od prosince do dubna. Ovšem i v květnu či červnu vás návštěva díky příhodným podmínkám jistě potěší. Kvůli období dešťů, během kterého se mohou vyskytnout i tropické bouře a hurikány, se v období mezi koncem srpna a začátkem listopadu zpravidla nedoporučují cesty do této oblasti.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod