Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na Havaji - svatba v zahraničí

Svatba na Havaji - svatba v zahraničí

Svatba maui - Havaj

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v USA. Řekněte si své "ANO" na ostrově Maui!

 

Napadlo vás už někdy spojit vaši svatbu se svatební cestou? A ne je tak nějakou? Nabízíme vám svatbu na jednom z nejkrásnějších míst na světě, na Havaji, na ostrově Maui. Právě ostrov Maui patří mezi největší přírodní krásy mezi Havajskými ostrovy. Najdete tu nádherné vodopády, úchvatné pláže a přátelské obyvatele tohoto pohádkového ostrova.

Přímo na Havaji se o vás postará slovenský delegát a svatební koodinátor, pomůže s vyřizováním právních dokumentů. Vy si pouze vyberete termín, svatební balíček, svatební šaty.

Havajské ostrovy – Perla pacifiku leží v Tichém oceánu, jihovýchodně od Japonska a severovýchodně od Austrálie. Jsou 50. státem USA. Od pobřeží Kalifornie jsou vzdáleny 3800 km. Hlavní město Honolulu se nachází na ostrově Oahu. Souostroví tvoří 132 ostrovů vulkanického původu v řetězci 2400 kilometrů, z nichž nejdůležitější je osm hlavních ostrovů Hawaii, Maui, Oahu, Kauai, Molokai, Niihau, Lanai, Kahoolawe.

Kdy a jak na Havaj cestovat?

Na Havaj lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 23 hodin.

Počasí na Havaji je příjemné celoročně. V létě je počasí stálé, teploty se přes den drží okolo 33°C, v noci klesnou na 22°C. V zimě klesnou oproti létnímu období o pět stupňů.

Pro občany ČR i SR je nutné pro vstup na Havaj vízum nebo Esta. Cestovní pas platný nejméně 6 měsíců po datu předpokládaného odjezdu ze země.

Očkování při cestování na dovolenou na Havaj není povinné.

Časový posun na Havaji je -12 hodin oproti SEČ.

Svatba na HAVAJi

ČESKY/SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR NA HAVAJI - MAUI!

Na Havaji je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Svatební obřad na Maui se koná na překrásné pláži ostrova Maui při východu nebo při západu slunce nebo je možné jej uspořádat také v blízkosti Vašeho hotelu či apartmánu. Nelze však mít obřad kdekoliv, jsou na to speciální pláže. Ranní svatby jsou velmi populární, pokud nechcete příliš lidí na pláži, ne tak horko, méně oblaků. Jsou to obvykle i pěknější fotografie a menší šance na déšť než při západu slunce. Ranní svatby mohou být od 9 do 11 hodiny. Svatby při západu slunce začínají v létě od 17.30 do 18.00 hodin, v zimě od 16.30 do 17.00 hodin. Je to cca 1-1,5 hodinu před západem slunce.


Večer pak můžete navštívit Luau - https://m.youtube.com/watch?v=4p3Zc2ijSDM - krásné zakončení svatebního dne, začíná při západu slunce, cena All you can eat and drink plus hawaiské tance a muzika ca 100 USD za osobu. Naše svatební koordinátorka vám ráda pomůže se zajištěním vstupenky na Luau nebo výběrem svatebního obědu/večeře v restauraci.


Při příchodu nevěsty oddávající zatroubí na tradiční havajskou mořskou mušli. Havajčané tak vítají důležitou osobu (QUEEN), nastávající manželku. Je to velmi romantické. Doba obřadu je cca 15-20 minut s možností vlastních slibů jeden druhém v rodném jazyce (cca 30 minut).

 

 

SVATební balíČek - svAtba NA HAVAJI NA MAUI

cena od USD 1200

Objednat

 • vyřízení formalit souvisejícím s obřadem
 • výběr místa na pláži Maui
 • oddávající s tradičním havajským obřadem
 • svatební koordinátor ve slovenském jazyce (předsvatební schůzka, účast na obřadu, pomoc při výběru pláže, pomoc při oblékání do svatebních šatů, výběr kadeřníka, restaurace nebo romantické večeře na pláži)
 • zajištění svědků (v případě potřeby)
 • 2 tradiční náhrdelníky z havajských květů - pulmeria, květiny v místě obřadu ve tvaru kruhu nebo srdce
 • nealkoholický přípitek na pláži po obřadu
 • amatérské fotografie bez retuše z obřadu na CD/DVD - ca 50 fotografií, 1,5 hodina fotografování před, během a po obřadu
 • ozdobný oddací list, oficiální oddací list s apostilou
 • dárek od nás - troubení na mušli, hra na typické havajské kytaře Ukulele a tradiční havajský první tanec pro novomanželé přímo na pláži

 

Na místě v hotovosti se hradí

 • poplatek za svatební licenci
 • spropitné

 

Extra služby na přání

 • kadeřnické a kosmetické služby pro nevěstu v hotelu
 • profesionální fotograf
 • video ze svatby
 • romantická večeře na pláži
 • odvoz/dovoz na pláž dle výběru hotelu

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

Připravíme vám individuální kombinovanou nabídku. Velmi oblíbená kombinace pobytu na Havaji - Maui s pobytem v Los Angeles nebo pobytem v New Yorku. New Yorkem i Los Angeles vás provede český nebo slovenský delegát.

 

Na Havaji - Maui doporučujeme tyto hotely:

 

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod