Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Itálii - svatba v zahraničí

Svatba v Itálii - svatba v zahraničí

SVATBA ITÁLIE

Svatba v zahraničí - řekněte si své "ANO" v Itálii!

 

Itálie - země jižní Evropy, rozprostírající se na Apeninském poloostrově a dále zasahující do Středozemního moře ostrovy Sicílií a Sardinií, láká milovníky zajímavé přírody, umění, módy a dobrého jídla z celého světa. Itálie je ideálním místem pro cestování ve všech ročních obdobích. Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou měst, kde historie nechává tak zřetelnou stopu v podobě umění věků, kde se v ulicích line vůně pravé italské pizzy, a kde se výklady obchodů pyšní světoznámými módními značkami jako jsou Giorgio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Gucci, Valentino, a další. Chcete-li dobře poznat pověstný temperament Italů, navštivte třeba jeden ze zápasů místních fotbalových klubů, nebo se zúčastněte jarního karnevalového veselí, neméně oblíbeného než fotbal.

Itálie je hojně navštěvována především v letním období, kdy se nabízí vynikající možnost relaxace na písčitých plážích, ale také milovníci přírody a zimních sportů si zde přijdou na své. Vždyť hory a vrchovina vyplňují dohromady 97% území. Na severu jsou to Alpy a prakticky celým ostrovem se line Apeninské pohoří. Pro ochranu přírody bylo na území Itálie založeno 18 národních parků a mnoho chráněných krajinných oblastí.

Díky své dlouhé a pestré historii se Itálie může pochlubit obrovským množstvím historických a kulturních památek, z nichž velká část je právem zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Každé z italských měst se pyšní překrásnými architektonickými skvosty, pokud tedy patříte mezi opravdové milovníky historie a umění, neměli byste si v žádném případě nechat ujít návštěvu Říma, Florencie, Milána, Neapole, Verony nebo Benátek.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod