Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Itálii - svatba v zahraničí

Svatba v Itálii - svatba v zahraničí

SVATBA ITÁLIE

Itálie, to je láska na celý život. Přijíždějí sem zamilovaní z celého světa, aby si tu mohli přísahat nekonečnou lásku!

 

O jakých místech sníte? Měli byste rádi svatební obřad na pláži, v italském country stylu nebo v kostele?

Svatební obřad na pláži

Řekněte si své ano přímo na pláži a představte si Vaši svatební večeři při západu slunce, večerní zábavu s příjemným mořským vánkem, oblohu plnou hvězd a světlo mihotajících se svíček. Tato místa jsou hotovým snem pro milovníky moře.

Svatební obřad v romantickém agroturismu

Itálie není pouze pláž a azurové moře. Vnitrozemí nabízí novomanželům, kteří chtějí oslavit svoji lásku v kontaktu s přírodou, nádherné scenérie a romantickou atmosféru. Agroturismo je přímo předurčené na oslavu lásky a romantické pobyty. Kdo sní o svatbě plné zábavy, kvalitního italského jídla, hudby a elegance, je na správném místě.

Svatební obřad v kostele

Jestli patříte ke křesťanským párům a sníte o nádherné svatbě v zahraničí, ale zároveň se nechcete vzdát svatebního obřadu v kostele, tak se už nemusíte ničeho obávat. Zorganizujeme vám nádherný církevní právoplatný obřad v kostele, fotografování a romantickou večeři při svíčkách. Co povíte, jako v pohádce...!

Svatba ve dvojici

Chcete se vyhnout dlouhým přípravám, rodinným diskuzím a svatebnímu stresu? Sníte o malé a intimní svatbě daleko od všeho a všech? Tak potom je tento balíček právě pro Vás.. a ještě vám zajistíme svědky!

Malá romantická svatba

Je stále více páru, které chtějí svůj svatební den prožít pouze v úzkém rodinném kruhu a s přáteli. Malá svatba je ideální hlavně pro páry, které preferují intimní a osobní atmosféru. Zorganizovat malou svatbu neznamená, že půjde o něco neformální a všedního, ale naopak, právě svatby s malým počtem pozvaných hostů jsou ty silně emotivní a magické.

VIP svatba

Uvažujete o luxusní VIP svatbě? Na základě vašeho rozpočtu, který jste se rozhodli investovat na svatbu a požadavků najdeme společně vhodné řešení a možnosti, aby byl Vaš svatební den dokonalý a nezapomenutelný. Vybereme vám ty nejkrásnější a nejexluzivnější místa, ve kterých se zrcadlí kultura, umění a životní styl této nádherné oblasti.

 

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod