Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na Kubě v Karibiku - svatba v zahraničí

Svatba na Kubě v Karibiku - svatba v zahraničí

Svatba KUBA

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Karibiku. Řekněte si své "ANO" na Kubě!

 

Kuba - největší ostrov v Karibiku, který nabízí nekonečné přírodní pláže s jemně bílým pískem, tyrkysově průzračné moře s teplotou vody 25 - 28 °C, pestrobarevný podmořský svět, tropické slunce, exotickou přírodu s unikátními rostlinnými a živočišnými druhy, ale i přátelské lidi, typicky kubánskou hudbu, skvělou kuchyni, osvěžující míchané nápoje nebo vůni doutníků. Kuba je perlou Karibiku a rájem pod sluncem s unikátní starodávnou původní atmosférou.

 

SVATBA na kubě

Na Kubě je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Svatební obřady na Kubě se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Pro svatbu na Kubě doporučujeme tyto hotely:

 

Jakou oblast si na Kubě vybrat?

  • Varadero - původně malá vesnička, kde se vyráběla pouze sůl, se dnes rozrostla v největší turistické letovisko na ostrově, které se vyznačuje moderními hotely, kvalitním servisem, příjemnými domorodci, úchvatnou, cca 20 km dlouhou pláží s bílým jemným pískem (bez nadsázky patřící mezi 10 nejlepších pláží v Karibiku) a průzračně čistým Karibským mořem. Varadero ale nenabízí jen 40 km svých věhlasných bílých pláží a tyrkysové moře ideální ke koupání, naleznete zde perfektně udržované 18-ti jamkové golfové hřiště. I potápěči nebo milovníci mořského rybolovu si zde přijdou na své. V letovisku, které je lemováno lagunou, najdete mnoho restaurací, barů, kaváren a obchůdků. Můžete si udělat jednodenní výlet na katamaránu nebo navštívit zdejší delfinárium. Zkusit můžete také „Jungle tour“, jedná se o dvouhodinovou projížďku na skútru se zastávkou v delfináriu a zdejším ZOO (plném krokodýlů, hadů a jiných zvířat). Varadero vám poskytne vše, co očekáváte od vysněné dovolené (bílé pláže, dobře přístupné průzračné moře, ideální pro plavání, restaurace, noční zábavu, tenisová a golfová hřiště, potápěčská centra, vodní sporty a v neposlední řadě personál, který mluví běžně anglicky, německy, rusky, španělsky). Ve Varaderu se také nachází mezinárodní letiště, kam létají některé letecké společnosti přímo z Evropy. Varadero se nachází 140 km od Havany (cca 2 hod. jízdy z letiště v Havaně).
  • Holguín - leží v jihovýchodní části Kuby. Hodinu od letiště je rekreační oblast Guardalavaca s nádhernými plážemi s bílým pískem, vzrostlými palmami a tyrkysovou vodou. Pokud Vám nestačí pouze relaxovat, můžete prožít plavání s delfíny, můžete zajít na túru do nedalekých hor, potápět se na úžasných korálových útesech nebo podniknout pohodlný výlet do okolí, na venkov.
  • Cayo Santa María - ostrov Cayo Santa María je součástí souostroví Cayos - Královské zahrady. Nachází se v blízkosti ostrovů Cayo Coco a Cayo Guillermo. Najdete tu velmi kvalitní hotely citlivě zakomponované do okolní krajiny mezi zelenými palmami, tropickými rostlinami a tyrkysově modrým mořem. Milovníci potápění a šnorchlování ocení fakt, že se zde vyskytuje skutečně neuvěřitelná pestrost druhů mořských tvorů. Zdejší ekosystém byl vyhlášen organizací UNESCO rezervací biosféry. Pobyt na Cayo Santa María ocení zejména návštěvníci, kteří touží po klidu a chtějí poznat opravdu panenskou exotickou přírodu Karibiku. V jedné části ostrova je i nudistická pláž, která je na Kubě opravdu ojedinělým úkazem. Dopravně je ostrov propojen s pevninou sypanou silniční hrází o délce 48 km, po které je možné cestovat autem. Nejbližší větší město na pevnině je Caibarién, hlavní město provincie Santa Clara je od ostrova vzdálené 116 km. Letiště se nachází od Cayo Santa María pouze 10 km a je na ostrově Cayo Las Brujas.
  • Cayo Guillermo - korálový ostrůvek Cayo Guillermo je přírodní rezervací, která je domovem růžových plameňáků, pelikánů a bezpočtu druhů tropických ryb. Kvalitní Hotely na ostrově Cayo Guillermo nabízí ubytování plné komfortu, které společně s překrásnými plážemi a pestrým podmořskými životem poskytují vše, co je potřeba pro splnění představ o vysněné dovolené. Ostrov Cayo Guillermo, který patří mezi nejkrásnější místa nejenom na Kubě, je vyhledáván především náročnější klientelou. Na kubánském ostrově Cayo Gulillermo se nachází letiště, na které se z Havany dopravíte po 60 minutách letu.
  • Cayo Coco - s plážemi dlouhými přes 20 kilometrů přecházejícími do druhého největšího korálového útesu na světě patří Cayo Coco k atraktivním lokalitám zejména pro milovníky pláží a potápění. Po Varaderu je Cayo Coco největším plážovým resortem. Přestože se zde nachází mnoho hotelů, oblast zůstává stále relativně neobjevenou pro větší množství turistů. Mnoho návštěvníků se zde kromě potápění věnuje také rybaření, protože tato oblast Kuby nabízí pro rybaření nejlepší podmínky.
  • Cayo Largo - malý ostrůvek (25 km dlouhý a 3 km široký) leží v Karibském moři jižně od Havany. Na celém tomto ostrově je pouze 5 hotelů, což zaručuje naprostý klid a soukromí na překrásných bílých písčitých plážích. jsou zde ideální podmínky pro potápění a ostatní vodní sporty, jachting a rybolov. Rozhodně také stojí za návštěvu místní ptačí rezervace. Toto místo je také velmi oblíbené milovníky cyklistiky. Ostrov je také domovem mořských želv a leguánů.

Kdy a jak na Kubu cestovat?

Na Kubu lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 10-12 hodin.

Karibská oblast má teplé, tropické klima s vyrovnanými teplotami po celý rok. Obecně lze říci, že nejteplejší počasí zde panuje od prosince do dubna. Ovšem i v květnu či červnu vás návštěva díky příhodným podmínkám jistě potěší. Kvůli období dešťů, během kterého se mohou vyskytnout i tropické bouře a hurikány, se v období mezi koncem srpna a začátkem listopadu zpravidla nedoporučují cesty do této oblasti.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod