Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na Kypru - svatba v zahraničí

Svatba na Kypru - svatba v zahraničí

Svatba Kypr

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta na Kypru. Řekněte si své "ANO" na Kypru!

 

Kypr - ostrov legend, zalitý po celý rok hřejivým středozemním sluncem. Dnešní Kypr je moderní země, která v sobě bez problémů skloubí evropskou kulturu s antickým kouzlem. Zde objevíte půvabné pláže, které patří k těm nejčistším v Evropě, ale i horské vrcholky, vinice s olivovníky a pozůstatky antické kultury, které povzbudí Vaší představivost. Dále citrusové háje a vesničky, v kterých jako by se zastavil čas, vychutnáte si tu sladké víno a popovídáte si v místní kavárně bez jakéhokoliv spěchu, který s sebou přináší moderní doba. Kypr je bezstarostné místo, kde nemusíte sledovat hodinky a budete nadšeni pohostinností a bezprostředností s jakou Vás uvítají místní lidé.

Kdy a jak na Kypr cestovat?

Na Kypr lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 3,5 hodiny.

Podnebí na Kypru je subtropické. V letních měsících je zde velmi horko a sucho, v zimě nastává období dešťů. V průběhu celého roku spadne na Kypru v průměru pouze 300 – 400 mm srážek. Ostrov se může pochlubit tím, že většina dní v roce je slunečných. Průměrné teploty v létě dosahují 22 – 40 °C, což závisí na nadmořské výšce, ve které se nacházíte. Na Kypr se jezdí buď kvůli památkám, anebo kvůli moři.

Pokud se sem chystáte spíše za památkami, je lepší zvolit měsíce květen, začátek června, září nebo říjen. Kypr je slunnou zemí, a proto se málokdy setkáte s deštěm. Pouze v pohoří Troodos se v zimě může vyskytovat vrstva sněhu a v provozu bývají i sjezdovky.

Pokud ovšem jedete na ostrov hlavně díky slunci, teplu a vodním radovánkám, vydejte se sem v plné sezóně měsíců července a srpna, kdy teplota vzduchu dosahuje 40 – 45 stupňů a voda má v průměru 28 °C. Noční teploty pak neklesají pod 25 – 20 °C.

Očkování - na Kypr není povinné žádné očkování.

Kypr leží v časovém pásmu GMT +2. Je zde celoročně o hodinu více než v České republice, jelikož letní čas je v obou zemích zaváděn ve shodnou dobu.

Svatba na kypru

SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTORKA NA KYPRU!

Možné typy obřadů: právně platný, symbolický, výročí svatby, zásnuby, svatební cesta. Svatební obřady se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Pro svatbu na Kypru doporučujeme hotel Adams Beach

Hotel Adams Beach - www.adams.com.cy je luxusní hotel situovaný na jedné z nejkrásnějších pláží na Kypru. Moderní ubytování a vysoký standard uspokojí i náročného klienta. Zlatavá pláž, tyrkysové moře a exotická zahrada dotváří rámec vaší dovolené. Bazén je lemován palmami, pod nimiž jsou rozeseta lehátka a slunečníky pro váš odpočinek na čerstvém mořském vzduchu. Uvnitř hotel nabízí jako novinku vyhřívaný bazén s jacuzzi, vodopádem a řekou. Pro vaše zdraví jsou zde připraveny různé programy, masáže, sauna a ozdravné kúry. V hotelovém areálu se nachází několik restaurací a barů, včetně baru u bazénu. Nechte personál hotelu pečovat o vaše pohodlí a oddejte se kyperskému slunci. Stravování snídaně nebo polopenze.

 

SVATBA V HOTELU ADAMS BEACH

cena od EUR 1255

Objednat

 • svatební obřad na pláži v altánku /reprodukovaná hudba, set up altánku, bílé závěsy, bílý stůl, bílé potahy na židličky, 2 vázy s výzdobou/
 • schůzka se svatebním koordinátorem ve slovenském jazyce v hotelu Adams beach
 • svatební koordinátor – pomoc při vyřízení dokumentů na radnici v Ayia Napa
 • správní poplatky za obřad
 • oddávající
 • svatební koordinátor v den svatby ve slovenském jazyce
 • květina pro nevěstu a klopa pro ženicha
 • pomoc se zajištěním oddacího listu a případné zaslání do ČR

Extra služby na přání

 • příplatek v případě, že jste ubytování v jiném hotelu než Adams beach
 • kadeřnické služby pro nevěstu vč. zkoušky v hotelu
 • make-up pro nevěstu vč. zkoušky v hotelu
 • foto
 • video

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod