Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Austrálii - svatba v zahraničí

Svatba v Austrálii - svatba v zahraničí

Svatba Austrálie, NOVý ZÉLAnD, FIDŽI, FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Austrálii, Novém Zélandu, na Fidži nebo ve Francouzské Polynésii na Tahiti!

 

Oceánie je zeměpisný a kulturní celek, který se rozkládá v Tichém oceánu. Zahrnuje řadu tichomořských ostrovů a z politického i jiných důvodů se k ní počítá také Austrálie, která je ovšem z tektonického hlediska plně samostatným kontinentem. Někdy se tato oblast označuje též jako Austrálie a Oceánie, nebo jen Austrálie. Jedná se plošně o nejmenší pevninskou oblast.

V Austrálii a Oceánii je celkem 14 nezávislých států a 16 závislých území. Východní část ostrova Nová Guinea patří územně Indonésii a Havajské ostrovy jsou součástí území USA (jeden z 50 států).

Celý kontinent lze rozdělit do 4 hlavních regionů:

  • Australasie - největší region, do které ho se řadí státy Austrálie a Nový Zéland. Někdy se sem přiřazuje i Papua-Nová Guinea. Závislá území: Norfolk (Austrálie), Ostrovy Korálového moře (Austrálie), Kokosové ostrovy (Austrálie), Vánoční ostrov (Austrálie)

  • Melanésie je region, který se nachází severně a severovýchodně od australské pevniny. Řadí se sem státy: Fidži, Papua-Nová Guinea, Šalamounovy ostrovy, Vanuatu. Závislá území: Nová Kaledonie (Francie).

  • Mikronésie je region, který se rozkládá v severní části Tichého oceánu nebo ho lze vymezit severně od rovníku. Tvoří ho státy: Federativní státy Mikronésie, Kiribati, Marshallovy ostrovy, Nauru a Palau. Závislá území: Guam, Severní Mariany, Wake (všechna USA).

  • Polynésie je region, který se rozkládá v nejvýchodnější části Oceánie. Je tvořen pomyslným trojúhelníkem s vrcholy na severu Havajské ostrovy, na jihu Nový Zéland a na východě Velikonoční ostrov. Řadí se sem státy: Samoa, Tonga a Tuvalu. Závislá území: Americká Samoa (USA), Cookovy ostrovy (Nový Zéland), Francouzská Polynésie (Francie), Niue (Nový Zéland), Pitcairnovy ostrovy (Spojené království), Tokelau (Nový Zéland), Velikonoční ostrov (Chile), Wallis a Futuna (Francie).

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod