Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Paradisus Punta Cana Resort - Dominikánská republika - Karibik svatba v zahraničí

Paradisus Punta Cana Resort - Dominikánská republika - Karibik svatba v zahraničí

Svatba v hotelu Paradisus Punta Cana Resort 5*

Svatba nebo svatební cesta v Karibiku. Řekněte si své "ANO" v Dominikánské republice!

 

Na jednom z nejkrásnějších míst rekreační oblasti Punta Cana, podél půvabné pláže Bávaro, která se vyznačuje bělostným pískem. Stravování all inclusive. Hotel vhodný pro rodiny s dětmi. Celý tento překrásný areál leží 25 minut od letiště Punta Cana, případně 3,5 hodiny od Santo Domino. ​Ideální volba pro Vaši luxusní relaxační či goflovou dovolenou... Exkluzivní hotel PARADISUS PUNTA CANA vhodný pro velmi náročné klienty.

Hotel má kapacitu 580 pokojů charakteru apartmá s opticky oddělenou obývací zónou, jsou klimatizované, mají minibar, trezor, rychlovarnou konvici, vysoušeč vlasů, žehličku a za poplatek vysokorychlostní internet. K pokojům patří také terasa se zahradním nábytkem.

Deset restaurací (bufetová, čínská, barbecue, italská, mexická, japonská, mořská, brazilská, romantická a steaková), sedm barů s domácími i zahraničními nápoji, denní a večerní programy, vodní sporty, potápění, 4 osvětlené tenisové kurty, neomezené možnosti hraní golfu na hřišti El Cocotal, kasino, lázeňské centrum světové úrovně s vířivkou, parní lázní a saunou. Je zde také fitness, spinning, ekologický park k procházkám, možnosti vyjížděk na koních, horolezecká stěna a lukostřelnice.​ K hotelu patří rozlehlý bazén ve tvaru jezera.

Web: www.melia.com/en/hotels/dominican-republic/punta-cana/paradisus-punta-cana-resort/index.html

 

 

SVATEBNÍ BALÍČEK

Nabídku svatebních balíčků zašleme na vyžádání.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod