Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

The Reserve at Punta Cana - Dominikánská republika - Karibik svatba v zahraničí

The Reserve at Punta Cana - Dominikánská republika - Karibik svatba v zahraničí

Svatba v hotelu The Reserve at PARADISUS PALMA REAL 5*

Svatba nebo svatební cesta v Karibiku. Řekněte si své "ANO" v Dominikánské republice!

Jeden z nejlepších hotelů Dominikánské republiky se nachází v oblasti Punta Cana. V resortu je separátní část The Reserve, která nabízí ty nejluxusnější typy pokojů a VIP služby.

Separátní část hotelu Paradisus Palma Real Resort ***** nabízí exkluzivní suite a další VIP služby. Recepce, 6 restaurací (z toho 4 á la carte), 1 restaurace pouze pro část The Reserve, 1 restaurace pouze pro část Royal, 6 barů, 3 bary u bazénu, 3 bazény (1 pro část Royal a 1 pro část Family), 7 jacuzzi, směnárna, butiky, minimarket, internet, kasino a konferenční místnost.

Animační a zábavné programy. Lekce přípravy sushi, květinového aranžmá, malování, tance, přípravy koktejlů a ochutnávky vína.
Zdarma: 5 tenisových kurtů, stolní tenis, vodní sporty (windsurfing, katamarán, kajaky), vodní pólo, fitness, aerobik, jóga, taiči, pilates, golf, volejbal. Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži, jízda na koni. Pro děti: Dětský bazén, prostorný dětský klub Kids zone (1-12 let). Hlídání dětí za poplatek.

Klienti části The Reserve mohou využívat všechny služby celého hotelu Paradisus Palma Real Resort ***** a navíc mají: separátní VIP check-in lounge privátní část pláže s kompletním servisem samostatný bazén a dětský bazén 3 'a la carte restaurace Aqua (středozemní), Mizu (Teppayaki show) a Gabi Club (chill-out club) snack gril rozlehlý dětský klub Kids zone (1-12 let) internet na pokoji (zdarma) WiFi u bazénu a v areálu hotelu 3 bary Suite v části The Reserve jsou prostorné, mají obývací pokoj s jídelnou oddělený od ložnice a jacuzzi na terase nebo na balkoně. Na vyžádání master suite, suite pro rodiny s dětmi a další.

Web: www.melia.com/en/hotels/dominican-republic/punta-cana/the-reserve-at-paradisus-palma-real/index.html

 

SVATEBNÍ BALÍČEK

Nabídku svatebních balíčků zašleme na vyžádání.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod