Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na Amalfi Coast v Itálii - Capri, Ischia, Sorrento, Positano - svatba v zahraničí

Svatba na Amalfi Coast v Itálii - Capri, Ischia, Sorrento, Positano - svatba v zahraničí

Svatba ITÁLIE - Amalfi Coast

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Itálii. Řekněte si své "ANO" na Amalfi Coast!

SORRENTO

Sorrento je oblíbené turistické místo asi 50km od Neapole. Centrum města Sorrento a veškeré hotely se nacházejí na útesu asi 200m nad mořem. Pláže jsou převážně oblázkové. Sorrento je věhlasné pro svou jedinečnou atmosféru a půvab. Z přístavu ve městě je možné vyplout na ostrov Capri a na ostrov Ischia. Nádherným zážitkem jsou plavby lodí podél pobřeží s cílem v Amalfi nebo v Positanu. Pro milovníky jízdy podél klikatého pobřeží ať už autem či na skůtru je Sorrentský poloostrov jako stvořený. Za objevováním historie lidstva se mohou turisté vydat např. do nedalekých Pompejí.

Civilní obřady se konají na nádvoří Chiostro Di San Francesco nebo na terase vily s překrásným výhledem na moře.

 RAVELLO

Jako vyvřelé drahokamy jsou zasazena města v pobřeží Costiera Amalfitana na jihu Itálie. Ční vysoko nad úbočím skal. Postavena na přírodních terasách tvoří panorama nepodobné jinému v Evropě či ve světě. Z jeho srdce na všechny shlíží nejkrásnější perla středozemí, Hotel Caruso Ravello. Malý kousek ráje z něhož okouzlující zpěv mýtických sirén doléhá dnes i k nám. Na skalnatých útesech 350 metrů nad hladinou moře se nachází malé město Ravello. Místo tolik kouzelné, že jej francouzský básník Andre Gide popsal: „blíže k nebi nežli zemi“. Richard Wagner zde skládal slavné symfonie, Tennesse Williams psal své úspěšné hry a Greta Garbo do Ravella unikala před zraky bulváru. Při příjezdu na vás dychne atmosféra vznešenosti, hojnosti, dvou tisíc let neposkvrněné historie a moudrosti věků. Římská torza antických bohů opanují terasy lemující Zahrady světla a stínů.

Civilní svatební obřady se konají na radnici města Ravella, přičemž je možné vybrat si vnitřní či venkovní variantu.

 

POSITANO

Positano je docela malé středisko, vlastně městečko, položené na strmém kopci přímo nad mořem. Místo je to velice malebné, avšak pro svůj charakter přiměřeně drahé. Příchozí zde najde všechny druhy hotelů, restaurací a dalších zařízení ve vysoké kvalitě a k tomu krásné moře, ideální koupání na pěkných plážích v nádherném přírodním prostředí. Dva z místních hotelů Il San Pietro a Le Sirenuse můžete velmi často najít v seznamech nejlepších světových hotelů. To jen dokládá prestiž tohoto místa.

Svatební obřady se konají na terase místní radnice s výhledem na pobřeží.

CAPRI

Italský ostrov Capri leží v Tyrhénském moři u západního pobřeží v jižní části Itálie nazývanou Kampánie, jen několik kilometrů od významného přístavního města Neapol známého zejména starým italským rčením "vidět Neapol a zemřít" a nedalekou sopkou Vesuv. Samozřejmostí při návštěvě ostrova Capri je návštěva stejnojmenného městečka Capri s miniaturním náměstíčkem a množstvím obchodů renomovaných výrobců oblečení a módních doplňků italské produkce. Po průchodu městečkem do jižní části narazíte na zahrady s velkým množstvím kaktusů a balkonů s překrásným výhledem na strmá skaliska. Odtud vede klikatá stezka (oficiálně uzavřena kvůli sesuvu kamení) s příkrým klesáním k moři do místa zvaného Marina Piccola, kde se lze na malých plážích zchladit v moři. Pokud Vám zbudou síly, tak pak lze ještě navštívit buď pěšky nebo po přesunu autobusem do Anacapri nejvyšší vrchol ostrova jménem Solaro. Ten kdo touží po poznání ostrova z moře, si může v hlavním přístavišti zaplatit plavbu loďkou za € 9,- kolem ostrova. Nejvíce navštěvovaným místem je Modrá jeskyně.

Svatební obřady se konají ve slavné Piazzettě.

 ISCHIA

Ischia je největší a nejznámější ostrov v Neapolském zálivu. Pro svoji překrásnou vegetaci je nazývána „zeleným ostrovem“. Ischia je vulkanického původu, nejvyšší vrchol tvoří Epomeo - několik desetiletí nečinná sopka, avšak s pozůstatky termální aktivity.

Váš svatební obřad se může konat v Sala Del Consiglio, Antiche Terme Di Vita, Torre Mill nebo v Torre Di Michelangelo.

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod