Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Benátkách v Itáliii - svatba v zahraničí

Svatba v Benátkách v Itáliii - svatba v zahraničí

Svatba ITÁLIE - benátky

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Itálii. Řekněte si své "ANO" v Benátkách!

BENÁTKY

Historické Palazzo Cavalli stojí v jednom z nejmalebnějších oblastí Benátek, s výhledem na Canal Grande poblíž mostu Rialto. Jedná se o tříposchoďovou budovu, jejíž fasáda je ze 16. století. Budova má svůj název od rodiny Cavalli, která tu žila.  Bylo to také sídlo amerického romanopisce Jamese Fenimora Coopera a dále Alda Rava, který se zasloužil o  to, jak palác byl vybaven - benátský styl, originální obrazy, nábytek a keramika.

 

BENÁTKY - OSTROV MURANO

Ačkoliv je Murano vlastně několik ostrůvků spojených mosty, je nejčastěji popisováno jako ostrov v benátské laguně. Nachází se asi kilometr severně od Benátek a je známé především výrobou skla. Pověst Murana jakožto centra pro výrobu skla začala v době, kdy Benátská Republika obávající se požárů nakázala přestěhovat se všem benátským sklářům právě do Murana. Muránští výrobci skla během staletí vyvinuli či zdokonalili mnoho technologií jako např. křišťálové sklo, smaltované sklo, sklo se zlatými vlákny, mléčné sklo, atd. Dnes muránští řemeslníci stále pracují s těmito několik staletí starými technikami a vyrábí zejména skleněné šperky a lustry. V Muránu se nachází Muzeum skla v Palazzo Giustinian, kde se vystavují vzorky skla od Egyptských časů až po současnost. Některé z historických továren patří dnes k nejvýznamnějším značkám skla na světě (Venini, Barovier & toso, Pauly). Radnice na Muranu je překrásná byzantská stavba „Palazzo Da Mula“, jež se nachází u grand kanálu a vzhlíží k Ponte Longo. Pokud netoužíte mít svatbu v přelidněných Benátkách, je ostrov Murano tím ideálním místem.

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod