Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba u italských jezer v Itálii, Lago di Garda, Lago di Como - svatba v zahraničí

Svatba u italských jezer v Itálii, Lago di Garda, Lago di Como - svatba v zahraničí

Svatba ITÁLIE - Italská jezera

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Itálii. Řekněte si své "ANO" u Italských jezer!

SVATBA LAGO DI GARDA - RIVA DEL GARDA

Lago di Garda je největší italské jezero (369,98 km²) a zároveň je jedním z nejkrásnějších alpských jezer ležících v samém srdci alpského předhůří. Severní úzká a dlouhá část připomíná fjord, který obklopují hřbety až 2000 m vysoké. Klima je díky poloze zcela středomořské. Prakticky v celém okolí Lago di Garda jsou pěstovány rozdílné plodiny - na severu jsou vinice, na východě a jihu olivy a citrony. Díky mnoha větrům, vlnám, proudům a plážím nám jezero dává iluzi malého moře. Uvažujte o lesknoucím se jezeru Garda jako o klidném a elegantním místě pro Vaši romantickou italskou svatbu… Riva del Garda je turisticky živější městečko ležící na severní špičce Gardského jezera. Se svými 13 tisíci obyvateli je to druhé nejlidnatější město na tomto jezeře. Má krásné historické centrum, obchodní centrum a plachetnicový přístav, mnoho restaurací a pizzerií. Má také nejkrásnější a nejdelší pláž z celého jezera. Díky mírnému podnebí ho lze označit jako ráj mezi horami.

Svatební obřady se konají na radnici.

 

SVATBA LAGO DI GARDA - HRAD MALCESINE 

Na úpatí hradu a „Kapitánova paláce“ se rozprostírá staré městečko s malým přístavem a ulicemi naplněnými obchůdky, bary a malebnými restauracemi. Malebný přístav je díky své podobnosti se středozemním podnebím nazýván také olivovou riviérou. Městečko je nejoblíbenější lokalitou na Gardě, nachází se na úpatí majestátní hory Monte Baldo. Zajímavým cílem je botanická  zahrada Monte Baldo, kde je k dispozici lanovka s kabinkami. Malcesínské úzké dlážděné uličky, malebný přístav a středověký hrad tvoří dokonalé pozadí pro fotografie z Vašeho jedinečného dne. Skutečně půvabná lokalita pro stylovou svatbu.

Na vrcholu kopce v Malcesine stojí okouzlující středověký hrad s ohromujícím výhledem na jezero. Interiér svatební síně je jednoduchý provedený v bílém kameni. Další možností pro uzavření sňatku je Kapitánův palác. Palác je přístupný klikatými uličkami městečka Malcesine. Výhledy odtud jsou panoramatické. Svatby se zde slaví v síni plné fresek s okny směřujícími k jezeru.

 

 SVATBA LAGO DI GARDA - SIRMIONE

Je nám potěšením Vám nabídnout lázeňské městečko Sirmione jakožto perfektní místo pro Vaši svatbu v Itálii. Leží na úzkém výběžku zasahujícího do jižní části jezera. K významným objektům patří malebný hrad Castello Scaligero ze 13. století a pozůstatky římské vily a lázní Grotte di Catullo, které se rozkládají na ploše cca 2 ha a které byly ve středověku z části rozebrány jako stavební materiál na tehdejší domy. Sirmione je skvělým místem také pro svatební hosty, kteří si zde mohou užít lázeňského centra.

Civilní sňatky se konají v paláci Palazzo Callas ležícím v centru starého města blízko restauracím a jejich terasám směřujícím k jezeru – zkrátka skvělé pro svatební hostinu.

 

SVATBA LAGO DI GARDA - GARDONE 

Za doby secese velmi oblíbené letovisko šlechticů a ještě dnes jedno z nejelegantnějších městeček na pobřeží Gardského jezera. Gardone je známé jako zahradní město díky parku s exotickými rostlinami. Gardone je příkladem poklidného městečka na západě jezera s květinovou promenádou, obchůdky se zmrzlinou, bary a kavárnami s fantastickými výhledy na jezero. Mezi kvetoucí vegetací se nachází vily, vznešené hotely, parky, zahrady a malebné čtvrti. Každý rok se zde v létě otevírá divadlo pod širým nebem. Zvlněná krajina je vhodná zejména pro projížďky na koních nebo procházky.

Civilní obřady se konají na radnici.

 

SVATBA LAGO DI GARDA - BARDOLINO

Městečko na východní straně jezera, na tzv. olivové riviéře, která je plná kopců s olivovníky a vinnou révou. Je známé především pěstováním vína a opět nechybí malé centrum, náměstíčka a pěkná promenáda kolem jezera. Má výhodnou polohu umožňující rychlý přesun na výlety do okolí (Verona, Sirmione, Peschiera).

Svatební obřady se konají na místní radnici.

 

SVATBA LAGO DI GARDA - DESENZANO

Nachází se na jihozápadě jezera a jako jediné ho díky 25 tisícům obyvatel můžeme považovat za město. Bylo důležitým obchodním centrem celé severní Itálie již od středověku. Má krásné historické centrum a starý přístav. Můžeme ho doporučit také milovníkům nočního života, je zde plno barů a diskoték, nebo sportovcům (bazén, jízdárna, tenisové kurty).

Svatby se konají v Sala Orologio na radnici.

 

SVATBA LAGO DI GARDA - HRAD LONATO

Malé město Lonato je situováno zhruba napůl cesty mezi Milánem a Benátkami na jihozápadním břehu jezera Garda, největšího jezera v Itálii. Lonato je oblíbenou destinací díky své poloze nedaleko jezera a početným historickým památkám - románským zříceninám, středověkému hradu, barokním kostelům a moderním muzeím. V centru se nachází hrad Rocca of Lonata, který je zhruba 1000 let starý a ve kterém se nachází ornitologické muzeum, historický dům Podestà s knihovnou s 52 tisíci starověkými knihami.

 

 SVATBA LAGO DI GARDA - LIMONE

Nachází se na západní straně jezera a svou panoramatickou polohou a bujnou vegetací patří jistě k nejkrásnějším lokalitám jezera jezera Garda. Má dlouhou kamenitou pláž a přístav, odkud vyplouvají výletní lodě po jezeře. Nezvyklé terasy vytváří místo tzv. skleníkům = limonaie, pro zimní pěstování citrusových plodů. Nezaměnitelná vůně těchto stromů a plodů se line celým okolím.

Svatební obřady se konají na radnici.

 

SVATBA LAGO DI COMO - BELLAGIO

Komské jezero je malebné jezero nacházející se cca 50 km severně nad Milánem, na území provincií Como a Lecco v Lombardii, u švýcarských hranic. Bylo oblíbené cestovateli 19. století, hlavně díky středozemní atmosféře, i když bylo bez pochyby vyhrazeno privilegovaným vrstvám a vznikly zde první luxusní hotely. Celá vodní plocha má tvar převráceného písmene Y. Je to třetí největší jezero v Itálii a se svou maximální hloubkou 410 m patří mezi nejhlubší v Evropě. Charakteristická je rozmanitost krajiny, na několika kilometrech se dostanete z vysokých hor přímo do nížiny a k jezeru. Turisté mohou obdivovat malinké vesničky typické svými kamennými domy umístěnými za sebou a zasazených na březích nebo známá turistická střediska s překrásnými sídly šlechty a zahradami, luxusními vilami. Bellagio je situované na mysu, který dělí jezero Como na dva vidlicové jazyky. Pro svou polohu má Bellagio ohromující výhled na velkou část jezera Como s jeho horami. Městečko Bellagio je místem, kde se můžete ztratit v typických malých strmých uličkách s mnoha obchody nebo na nekonečných procházkách kolem jezera.

Civilní sňatek se koná v knihovně městské radnice v srdci historického centra.

 

 SVATBA LAGO DI COMO - MENAGGIO

Menaggio je situováno na západním břehu jezera Como. Již v první polovině 19. století bylo objeveno turisty a následně se zde začaly stavět první hotely. Město se skládá z centra a tří vísek Loveno, Nobiallo a Croce a má celkem 3200 obyvatel. V historickém centru najdete mnoho zajímavých památníků, které připomínají důležitost Menaggia během staletí. Nádherné promenády po břehu jezera nabízí unikátní výhled na centrální část jezera. Menaggio se chlubí golfovým hřištěm o 18-ti jamkách, sport centrem a velkým koupalištěm.

Svatební obřady se konají na radnici.

 

SVATBA LAGO DI COMO - VARENNA

 Varenna kombinuje krajinu Švýcarska s nenuceným kouzlem Toskánska. Nachází se na výběžku na východním břehu jezera Como - úzkého ledovcového jezera obklopeného horami. Tato oblast byla dlouho hřištěm aristokracie s bohatými vilami a rodovými letními domy lemujícími břehy. Varenna je téměř prosta obchodů se suvenýry a je podstatně klidnější než další města v oblasti jako Bellagio či Menaggio.

Svatební obřady se konají na radnici.

 

SVATBA LAGO DI COMO - COMO

Como je město nejblíže položené k Milánu a usazené v zelené kotlině na jihovýchodním rameni jezera. Kromě turistického průmyslu je zde rozvinuto i průmyslové odvětví – Como je největším dodavatelem hedvábí pro milánské návrháře. Město je bohaté na historii a umění, je rodištěm známých osobností, umělců a vědců jako např. Alessandro Volta. Najdeme zde rozlehlé vily, parky a pozemní lanovku do Brunate, výchozího bodu pro turistiku s výhledem na jezero.

Svatební obřady se konají na radnici, v Palazzo Cernezzi nebo v nedalekých zahradách Vily Olmo.

 

SVATBA LAGO DI COMO - CERNOBBIO

Půvabné městečko na západním břehu jezera Como známé především díky blízkému hotelu Villa d´Este, palácem ze 16. století s přepychovou zahradou, který byl po určitou dobu jeden z nejluxusnějších hotelů v Evropě. Je také výchozím bodem pro 130 km dlouhou trať přes hory na západním břehu jezera, známou jako Via dei Monti Lariani.

Svatební obřady se konají na radnici v erbovním sále.

 

 SVATBA LAGO MAGGIORE - STRESA

Lago Maggiore je velké, široké jezero ležící částečně v Itálii a Švýcarsku. Jeho maximální hloubka je 372 m. Je tedy nejhlubším a zároveň nejníže položeným jezerem ve Švýcarsku. Jako ostatní severoitalská jezera vzniklo táním. Dominantou jezera jsou Boromejské ostrovy: Isola Bella, Isola della Madre, Isola dei Pescatori a Isola di San Giovanni mají krásné, upravené zahrady se středozemní vegetací a palmami a leží přímo u Stresy. Nejznámější z ostrovů je Isola Bella s nejkrásnějšími zahradami u zdejších jezer. Před třemi stoletími zde byla pouhá skála, ale v 17. století se hrabě Karel III. Boromejský rozhodl vytvořit ostrovní ráj pro svou manželku Isabellu a pověřil architekta, aby zde vytvořil přepychovou barokní oázu. Stresa je perlou Boromejského zálivu; mezinárodně známé lázeňské městečko se pyšní elegantními promenádami na břehu jezera, rozkvetlými zahradami a fasádami skvostných hotelů. Díky Boromejským ostrovům, které jakoby kouzlem vystupují z vody, se právě Stresa stala obdivovaná cestovateli 19. století.

Svatby se konají na malém ostrově Isola dei Pescatori.

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod