Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na italská riviéře - San Remo, Portofino, Rapallo - svatba v zahraničí

Svatba na italská riviéře - San Remo, Portofino, Rapallo - svatba v zahraničí

Svatba ITálie - italská riviéra

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Itálii. Řekněte si své "ANO" na Italské riviéře!

SAN REMO

Riviera di Ponente, která se táhne z Francie do Janova, je rájem květin posetým městy jako je San Remo, které je charakteristické svými neobyčejně honosnými vilami a hotely.

Civilní obřady se konají ve vile Zirio obklopené krásným parkem.

PORTOFINO

Portofino je malebný přístav a destinace vyhledávaná elitami po mnoho desetiletí. Např. princezna Grace z Monaka či Sophia Loren byly mezi mnoha celebritami, které si vybrali tuto oblast.

Svatební obřady se konají buď na radnici (Counsilars wedding hall)

 

nebo v Castello Brown wedding hall

RAPALLO

Zasazený do nápadně krásné zátoky lemované palmami a háji pomerančovníků je Rapallo živý přístav s hradem ze 16.století.Svatby se konají v Rapallu ve vile ze 17.století se zahradami a parkem - Villa Tigullio - tedy ve velmi soukromém a luxusním prostředí pro oslavu Vašeho dne nebo na Rapallo Antico Castelo sur Mare. Svatební obřady se konají od pondělí do sobotu od 9 do 12 hodin.

SANTA MERGHERITA LIGURE

Toto městečko je sevřeno půlkruhovým horským horizontem tvořícím přírodní amfiteátr, který chrání zátoku před přírodními živli.

St. Margherita nabízí jednu z nejhezčích katedrál pro katolické sňatky (samozřejmě s výhledem na moře!) a jednu z nejlepších svatebních síní v zemi: vilu/muzeum ze 17. století s velkým parkem hned vedle oceánu. Vila je také k mání také na hostinu. Jen málo míst nabízí takovou eleganci a krásu jako tento malý kousek pobřeží.

PORTOVENERE

Portovenere byl Římany nazýván Venušin přístav pro svou krásu a výhled. Všechno, co se týká této okouzlující pastelově zbarvené rybářské vesnice, je čistá romance. Tato vesnice ze 12.století nabízí ideální místo pro fotografování ze svého krásného a romantického hradu. Nikde v Itálii není místo se stejně širými výhledy na moře, což dává návštěvníkům pocit, jakoby vstoupili rovnou do pohlednice. Místní kostel je vybudován na zajímavém místě na skále.

Civilní svatební obřady se konají na hradě Portovenere.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod