Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Římě v Itálii - svatba v zahraničí

Svatba v Římě v Itálii - svatba v zahraničí

Svatba ITÁLIE - řím

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Itálii. Řekněte si své "ANO" v Římě!

Řím - hlavní a největší město Itálie se rozkládá na řece Tibeře (Tevere), 25 km od pobřeží Tyrhénského moře. Říká se mu "věčné město" - hlavním městem je od roku 1870. Podle pověsti založil Řím Romulus, bájný syn římského boha války Marta. Dějepisci kladou počátky města do r. 753 př.n.l. Řím byl postaven na 7 pahorcích obehnaných Aureliánovými hradbami. Najdeme zde velké množství památek z různých dějinných období: Zbytky starověkého Fora Romana (římské forum neboli náměstí), Pantheon (jediná starověká budova, která se zachovala jako celá), Koloseum (Colosseo), Andělský hrad (Castel Sant´Angelo), známé Španělské schody (Piazza di Spagna) z roku 1725, fontána di Trevi z let 1732-62. A samozřejmě zde také (již však na území Vatikánu) najdeme Chrám sv. Petra (basilica di S. Pietro). Řím není střediskem průmyslu, je však důležitým centrem vzdělávání (římská unverzita má 100 000 studentů), knihoven a muz a Cinetta, největší ateliéry filmového italského průmyslu, poskytuje možnost vidět slavné osobnosti světa filmu na módní Via Veneto. Nejznámějším římským fotbalovým týmem je AS Roma, se kterým je spojeno jméno útočníka Francesca Tottiho.

Civilní obřady se slaví v Campidoglio postaveném architektem Michelangelem, vyzdobeném zlaceným nábytkem a bohatými gobelíny, nebo v méně formálním, ale elegantním bývalém kostele Vignola Mattei, který je vnořený do římských ruin. Řím obklopuje Vatikán, sídlo Římsko-katolické církve, proto je tato destinace perfektním místem pro církevní sňatek v jednom z nesčetných historických kostelů.

Sala Rosa Campidoglio

Civilní obřady se slaví v Campidoglio postaveném architektem Michelangelem, vyzdobeném zlaceným nábytkem a bohatými gobelíny. Svatební obřady se mohou konat v následujících dnech: pátek: 09:00 – 12:30 a od 16:00 – 18:00, sobota: 09:00- 12:00 a od 16:18:00, nedele: 09:00 – 12:30. Během svátku je místo uzavřeno.

Sala Complesso Vignola Mattei - Caracalla

Méně formální než Campidoglio, ale elegantní bývalý kostel Vignola Mattei, který je vnořený do římských ruin. Svatební obřady se mohou konat v následujících dnech: středa: 09:00 – 12:30, čtvrtek: 09:00 – 12:30, od 01.06. do 30.09. také od 16:00 – 18:00, pátek: 09:00 – 12:30 a od 16:00 – 18:00, sobota: 09:00 – 12:00 a od 16:00- 18:00, neděle: od 09:00 – 12:30. Během svátku je místo uzavřeno.

Villa Lais

Třetí místo pro civilní svatební obřady v Římě. Kaplička z 19. století, fresky na zdi, starožitný nábytek. Svatební obřady se konají v pondělí a v pátek odpoledne a v sobotu.

Tivoli

Oblíbené letovisko již v dobách císařů se nachází cca 35 km od Říma. Je to krásné město, ve kterém najdete nejznámější zahrady Itálie - Tivoli Gardens a Villa D´Este, které mají více než 500 nejslavnějších fontán v Římě. Město je plné archeologických památek s krásnými starobylými chrámy a vilami. Svatební síň je velmi elegantní a nacházi se v bývalém klášteře. Ve svatební síni je Červený sál s červeným sametem, tapisériemi a freskami. Místnost je pro 30 hostů. Obřad vykonává starosta. Svatební obřady se konají ve dnech: pondělí, středa a pátek od 14 do 17 hodin, sobota 10 až 12.30 hodin, sobota odpoledne a neděle od 14 do 17 hodin.

Církevní svatební obřad

Řím obklopuje Vatikán, sídlo Římsko-katolické církve, proto je tato destinace perfektním místem pro církevní sňatek v jednom z nesčetných historických kostelů.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod