Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Kanadě - svatba v zahraničí

Svatba v Kanadě - svatba v zahraničí

SVATBA Kanada

Svatba nebo svatební cesta v Kanadě. Řekněte si své "ANO" v Kanadě!

 

Kanada leží v severní části Severní Ameriky a měřeno dle rozlohy (9 970 610 km2) je druhým největším státem na světě (po Rusku). Pokud budete projíždět z východu na západ, budete si muset několikrát přetočit hodinky - Kanada se totiž rozprostírá v šesti časových pásmech. Státní slogan Kanady, který zní „od moře k moři“, není z geografického hlediska příliš přesný, protože Kanada nemá mořské pobřeží pouze na východě a západě. Celá severní hranice státu je tvořena mořským pobřežím Severního ledového oceánu. Kanada je tedy státem s nejdelším pobřežím na světě. Na jihu hraničí se Spojenými státy americkými. Díky svému drsnému klimatu je pouze 12% země vhodné pro zemědělství, proto většina z 30 miliónů obyvatel žije v dlouhém a úzkém pásmu s příznivějším klimatem, které se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku. Letíte-li v létě nad Manitobou nebo severním Ontariem, uvidíte více vody než pevné země. Je zde tolik jezer, že je téměř není možno spočítat. Bylo odhadnuto, že na území Kanady se vyskytuje asi 1/7 světových zásob sladké vody. Kromě Velkých jezer, které leží částečně v USA je v Kanadě i velké množství řek. Geograficky je Kanada rozdělena do sedmi regionů, každý z nich s rozdílným klimatem a jinou přírodou.

Kanadské „Rockies“ nabízejí luxusní hotely s dlouhou historií jako Chateau Lake Louise, Banff Springs Hotel a Jasper Parl Lodg. Je zde bohatý výběr skvělých restaurací nabízející široký repertoár světových kuchyní spolu se specialitou „Albertské hovězí“. Dále nabízejí výlety helikoptérou, projížďky kočárem, léčivé termální prameny a lázně. Neuvěřitelně nádherná příroda láká k navštívení řady zajímavých míst - světoznámé golfové hřiště s 27 jamkami, můžete se nechat vyvést na vrcholky některých hor lanovkami, Vyzkoušet venkovní aktivity jako canoeing, rafting, bruslení, horská kola, horolezectví, rybaření, kampování a mnoho dalších. Zažijte tzv. „Dobrodružné svatby“ - na koních, na lyžích, při slézání hor. Bílá zima nabízí dokonalou kulisu pro romantické tradiční svatby v bílém.

Kdy a jak do Kanady cestovat?

Do Kanady lze cestovat letecky, doba letu je cca 11 hodin.

Počasí velmi závisí na tom v jaké oblasti se pohybujete. Průměrná teplota v Ottawě je v lednu -11°C a v červenci 21°C. Pro poznávání úchvatné přírody Kanady je ideální jaro, léto nebo podzim. Kdo chce navštívit daleký sever, měl by přijet v červenci nebo v srpnu. V této době však do Kanady přijíždí nejvíce návštěvníků, proto je řada zajímavých míst doslova obsypána davy lidí. Pohodovější pobyt nabízí jarní a podzimní měsíce, kdy jsou i nižší ceny. Podzim začíná v Kanadě zhruba v polovině září, když se kanadské lesy vybarví do červeno-zeleno-žluta. V září a říjnu nastává období nazývané Indian Summer, pro které jsou typické chladnější slunečné dny, jež jsou pro cestovatele je jako stvořené.

Občané ČR nepotřebují pro vstup do Kanady vízum pro krátkodobý pobyt /6 měsíců/.

Při cestě do Kanady není třeba očkování.

Časový posun: -6 až -11 hodin vůči středoevropskému času, -7 až -12 hodin v období letního času.

SVATBA V Kanadě

Nabídku svatebních balíčků zašleme na vyžádání.

V Kanadě pro svatby doporučujeme tato nádherná místa:

  • Casa Loma
  • Major hotel chains (Hilton, Weston, Hyatt, Four Seasons, Trump Tower, Ritz Carlton)
  • Niagara Falls
  • Niagara Vineyards
  • Muskoka Cottage Country
  • Rocky Mountains
  • Ice Hotel Quebec
  • Banff National Park

DOVOLENÁ NA MÍRU

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod