Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na ostrově Madeira - svatba v zahraničí

Svatba na ostrově Madeira - svatba v zahraničí

Svatba PORTUGALSKO - Madeira

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta na Madeiře. Řekněte si své "ANO" na Madeiře!

 

Ostrov Madeira si díky své kráse a jedinečnosti vysloužil hned několik pojmenování, jako např. Ostrov věčného jara, Ostrov květů, nebo Zelená perla Atlantiku. Turisté směřují na Madeiru nejen díky plážím a křišťálovému moři, ale také díky pestré nabídce výletů. V hornatém vnitrozemí se nabízí mnoho tras pro pěší turistiku, které si můžete vybírat podle náročnosti. Máte-li rádi aktivní dovolenou, vydejte se na Madeiru a vrátíte se s nezapomenutelnými zážitky.

Madeira patří spolu s Porto Santo k hlavním ostrovům madeirského souostroví. Je vzdálená 545 km od pobřeží Afriky a 978 km od Portugalska.  Rozloha Madeiry je 741 km. Z  260.000 stálých obyvatel jich rovných 120.000 žije v hlavním městě ostrova - FUNCHALU. Příznivé klimatické podmínky jsou jako stvořené pro celoroční pobyt zde. Rtuť teploměru dosahuje 20°C v zimě, v létě je průměrná teplota vzduchu cca 24°C. Teplota vody se pohybuje od 17°C v zimě po 23°C v létě. Navíc  pobřežní vody neustále otepluje Golfský proud.

Na Madeiře se vyskytuje unikátní flóra: na 700 druhů květeny, kapradin, různé druhy jalovce a vavřínu. Nikde jinde neuvidíte v takovém množství  kvést orchideje, lilie, magnolie, azalky...... Nejvýraznější  rostlinou je však dračinec neboli dracéna. Některé druhy jsou až 2000 let staré. Příroda Vás na Madeiře obklopuje doslova na každém kroku. Turisty rovněž zaujmou suvenýry - zvlášť proutěné výrobky a ruční práce.

Na ostrově je rovněž pamatováno na sportovně založené návštěvníky. Madeira je rájem pro vyznavače turistiky. Nádherné scenérie se před Vámi objeví ve vnitrozemí v horách. Z nejvyšších vrcholů ostrova PICO RUIVO a PICO DO ARIEIRO je nezapomenutelné sledovat  okolní krajinu. Pokud dáváte přednost jiným druhům sportu, nabízí se Vám možnost vyzkoušet paragliding, horská kola, jízdu na koni, tenis, či pro odvážnější - zdolat skalní stěnu. Nezapomnělo se ani na vyznavače golfu. Ostrov má dvě golfová hřiště. Santo da Serra je umístěno v lese, téměř 700 m nad mořem a pravidelně hostí významné evropské turnaje. Druhé hřiště bylo otevřeno v roce 1993, pouhých 15 min. jízdy od hl. města FUNCHALU. Samozřejmostí pro Madeiru je nepřeberné množství vodních sportů např.: vodní lyže, surf, wind surfing, potápění, vodní skútr, parasailing, plachetnice, vodní banán...Výborné jsou i podmínky na rybolov.

Pro milovníky historie je jako stvořené hlavní město Madeiry - FUNCHAL. Malebné přístavní město s překrásnou plážovou promenádou. Z pobřežní strany je chráněno sopečnými úbočími. V úzkých dlážděných uličkách se tyčí domy s balkony, zatímco na strmých kopcích nad městem jsou rozesety bílé vily. Přestože se tady nestaví žádné výškové budovy, je Funchal turistickým centrem ostrova. Za pozornost jistě stojí centrum města, kde jsou k vidění překrásné stavby, kostel a muzea.

Kdy a jak na Madeiru cestovat?

Na Madeiru lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 6 hodin, 20 minut linkovými lety.

Madeiraceloročně stálé počasí „věčného jara“ a díky zvláštnímu mikroklimatu a Golfskému proudu se dá ve vodách Atlantiku koupat téměř po celý rok. Teplota oceánu se pohybuje od 17°C v zimních měsících až do 24°C v letních měsících, respektive nejteplejší voda je v říjnu, kdy je moře vyhřáté nejen golfským proudem, ale také letním sluncem.

Vzhledem k tomu, že Madeira je vulkanického původu a okolní vody jsou hluboké několik kilometrů, nachází se zde málo přírodních pláží. Madeira díky svému přírodnímu bohatství není klasickou plážovou a válecí destinací, nicméně pro Ty, kdo se chtějí vykoupat v moři je na Madeiře řada míst, kde se dá vykoupat v Atlantiku. Vstupy do moře u hotelů umožňují uměle vybudovaná mola se schůdky a v neposlední řadě také nově vybudované umělé písečné pláže, které chrání zbudované vlnolamy. 

Očkování - není povinné žádné očkování.

Časový posun na Madeiře si musíte posunout ručičky hodinek o 1 hodinu zpět. Stejně jako u nás platí zimní i letní čas.

Svatba V PORTUGALSKU na Madeiře

EXKLUZIVNĚ: ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTORKA NA MADEIŘE!

Možné typy obřadů: právně platný, symbolický, výročí svatby, zásnuby, svatební cesta. Svatební obřady se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami, na golfovém hřišti.

Minimální pobyt pro snoubence musí být nejméně 10 dnů, vzhledem k tomu, že oficiálně musíte požádat o svatbu osobně nejpozději 7 dnů před svatbou.

Pro svatbu na Madeiře doporučujeme tyto hotely:

Hotel Quinty Jardins do Lago 5*

Hotel se nachází na jednom z okolních kopců, které mají výhled na ostrov . Centrum města Funchal se nachází nedalko od hotelu, klášter Santa Clara pouhých 500 metrů od hotelu a mezinárodní letiště jen 20 minut jízdy. Tato Quinta je zasazena v krásné botanické zahradě, která má 2,5 hektaru a více než 500 různých druhů rostlin, mezi něž patří vzácné druhy starých stromů, mnoho barevných a delikátních květin. Svatební obřady jsou v hotelu často a pokud v hotelu zůstanete na oběd nebo na večeři /170 EUR na osobu/, nebudete platit nic za pronájem a výzdobu místa obřadu. Běžná cena za pronájem bez ubytování a večeře je cca 300 EUR. Takže určitě doporučujeme mít úžasný oběd a neplatit pronájem. Místo obřadu - základní výzdoba - stan, stolek, žídle na zahradě, šumivé víno na přípitek. V případě deště obřad bude ve vnitřních prostorách hotelu, ale moc často neprší.

Web: www.jardinsdolago.com

Hotel Quinta Splendida 4*

Hotel Quinta Splendida se nachází v městečku Canico, které leží 7 km výhodně od Funchalu a 8 km západně od letiště. Hlavní dům "Quinta Estrela" byl postaven začátkem 19. stolení a leží v překrásné zahradě. Centrum městečka je cca 100m, pláž cca 2 km. Hotel je zasazen do překrásné zahrady a skládá se z několika nízkých budov, které jsou obklopené botanickou zahradou o rozloze 30000 m2, kde najdete okolo 1000 druhů rostlin. Hotel s úžasnou atmosférou, který byl vybudován z paláce 19 st. vám nabídne procházky v zahradách, kontrast barevných květin s pohledem na nekonečný oceán a návštěva krásného SPA centra, bude pro vás tím pravým odpočinkem. Ze zahrady je panoramatický výhled na moře. Nedaleko hotelu se nachází nákupní centrum s bowling dráhou. Kdo hledá SPA hotel, tak je na správné adrese.

Web: www.quintasplendida.com

Hotel Golden Residence 4*

Hotel Golden Residence se nachází v západní části Funchalu, na útesu nad oceánem, přímo u pobřeží promenády, 4 km od centra, 700 m od pláže, 300 m od moderního obchodního centra Madeira Forum. Moderní, velmi komfortní hotel se stylově řešenými interiéry navrženými renomovaným designérem. Vysoký standard služeb a krásný výhled na jeden z nejvyšších útesů na světě. Veřejné prostory a všechny typy pokojů jsou bezbariérové.

Web: www.goldenresidencehotel.com.pt

Hotel Casa Velha do Palheiro 5*

Hotel se nachází v kopcích nad Funchalem na Palheiro Estate. Casa Vlha do Palheiro je elegantní 5hvězdičkový Madeiranský dům /Quinta/ hotel, s luxusními pokoji. Hotel se nachází hned vedle slavných Palheiro Gardens, vytvořené před více než 200 lety. Hotel má přímý přístup na Palheiro Golf Course. Hotel se nachází 7 km od Funchalu a 15 km od letiště.

Web: www.casa-velha.com

 

 

SVATEBNÍ BALÍČEK

cena od 22 000 Kč

Objednat

 • předsvatební setkání ohledně svatby a návštěva úřadu před svatbou a a po svatbě
 • transfery na úřady vč. vystavení oddacího listu
 • zajištění civilního obřadu dle výběru místa obřadu - stůl, malá kytička, židle
 • tlumočení obřadu do českého jazyka
 • svatební koordinátor v českém jazyce
 • svědkové k obřadu
 • květina pro nevěstu a klopa pro ženicha

Extra služby na přání:

 • v hotovosti na úřadě se hradí správní poplatek za obřad a vystavení oddacího listu, hradíte osobně na úřadu
 • poplatky za pronájem místa obřadu v hotelu
 • kadeřnické a kosmetické služby v hotelu
 • foto
 • video

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./. 

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod