Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba v Peru - svatba v zahraničí

Svatba v Peru - svatba v zahraničí

SVATBA Peru

Svatba nebo svatební cesta v Peru. Řekněte si své "ANO" v Peru!

 

Peru je fascinující země. Země s magickou historií a nejasnou budoucností. Návštěva této země donutí každého přemýšlet zase trochu jinak. Peru má mnoho tváří a bezostyšně ukazuje, jak propastná je hranice mezi chudobou a bohatstvím a jak málo stačí k tomu, aby člověk přežil. Druhé jméno země je „Země Inků“, země slavného národa, který zničila chamtivost Evropanů. Ať už navštívíte jakoukoliv jejich památku, budete s úžasem a pokorou hledět na stavby, jejichž vybudování by možná dělalo problémy i dnešní technice. A hlavou Vám proběhne myšlenka, kde by tento národ byl dnes, když jim před několika stovkami let nedělalo problémy stavět tyto monumentální stavby, číst z hvězd a možná i létat. I když navštívíte jen největší turistické atrakce jako je nezapomenutelné Machu Picchu, tajuplné jezero Titicaca, obrazce v poušti Nazca, slavné město Cuzco nebo Arequipu, zanechá Peru ve Vaší duši nesmazatelnou stopu. A co teprve, když se rozhodnete navštívit odlehlejší oblasti země, místa, kde kdysi žily národy a civilizace mnohem starší než byli Inkové, místa kde dnes žijí kmeny bez jakéhokoliv zásahu civilizace, místa kde budete jen Vy, ticho a zasněžené vrcholky vysoké šest tisíc metrů, místa kde se na dřevěném voru, plujícím po líné řece, dostanete do samého srdce divokého deštného pralesa se všemi jeho krásami a nebezpečím a kde je řeka jediným možným způsobem dopravy nebo místa, kde se od obzoru k obzoru rozkládá na první pohled mrtvá poušť. Tohle všechno je Peru.

Je to země krásná, ale drsná. Mnoho návštěvníků si díky neúprosnému klimatu při její návštěvě sáhne na dno svých fyzických sil. Ale i to je Peru. Stejně tak jako tisíce druhů ptáků, od kolibříky po obrovské andské kondory, bujaré festivaly a oslavy, barevné trhy s čímkoliv na co si vzpomenete, obyvatelé ustrojení do překrásných krojů, rozlehlé Antiplano, kde se lidé i přes neutěšené životní podmínky usmívají, zemědělské terasy, chudinská předměstí velkých měst, koloniální stavby a kostely jako pozůstatky na španělské dobyvatele, moderní nákupní centra nebo Tichý oceán omývající západní část země.

Je mnoho krásných míst na naší planetě a Peru se všemi svými klady i zápory patří mezi ně. Možná ale bude všemi krásnými zážitky prosakovat jeden nepříjemný pocit, kterého se nelze lehce zbavit. Možná si totiž právě tady, v Peru, uvědomíte, jak malicherné jsou některé Vaše problémy v porovnání s problémy s kterými se potýkají zdejší lidé, kteří jsou mnohdy odkázaní na milost a nemilost přírody. Ale to je život a snad právě Vy, návštěvníci Peru, přispějete k tomu, že se potomci hrdých a nezkrotných národů budou na svět dívat zase o trochu optimističtěji.

Kdy a jak do Peru cestovat?

Do Peru lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 13 hodin.

V Peru můžete narazit na podnebí dusných tropů až po sněhem pokryté vrcholky hor s řídkým vzduchem. Nejvhodnější doba pro cestování do pobřežních oblastí je od listopadu do dubna (17-29 °C), do hor od dubna do listopadu a do pralesů od června do srpna.

Časový posun proti České republice je -6 h (zimní čas).

Držitelé cestovních pasů ČR nepodléhají v případě turistických cest vízové povinnosti. Ke vstupu na území Peru je potřebný cestovní pas s platností alespoň 6 měsíců. Pro cestu do Peru není předepsáno žádné povinné očkování, doporučené je očkování proti žloutence typu A a břišnímu tyfu. V případě pobytu v oblastech ohrožených výskytem malárie a žluté zimnice (oblast Amazonie), profylaxe proti malárii a očkování proti žluté zimnici.

SVATBA V Peru

 Nabídku svatebních balíčků zašleme na vyžádání.

DOVOLENÁ NA MÍRU

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod