Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Svatba na Seychelách - svatba v zahraničí Seychely

Svatba na Seychelách - svatba v zahraničí Seychely

Svatba Seychely

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta. Řekněte si své "ANO" na Seychelách!

 

Seychely tvoří stovky nádherných ostrovů a atolů, rozhozených po modrozelených vodách Indického oceánu na ploše 400 000 km². Celková plocha zemského povrchu tohoto souostroví je pouhých 440 km², některé ostrovy jsou od sebe vzdáleny stovky kilometrů, jiné několik desítek metrů. Z celkovéh opočtu 115 ostrovů a ostrůvků je obydleno pouhých sedm. Návštěvníci jezdí na Seychely především kvůli proslulým bílým plážím, korálovým útesům a překrásné přírodě vůbec.

Seychely se chlubí více než sedmdesáti plážemi, z nichž padesát patří mezi nejkrásnější pláže na světě - a tou nej-, nej- je pláž Grondos na ostrově La Digue, která je skutečně nádherná, ale nikdo se tu nekoupe, protože podél pobřeží se vyskytují nebezpečné víry. Bělozlatý písek je jemnější než hedvábí a pláže lemují černé granitové skály. Hotely a vůbec všechny stavby na ostrovech ukrývá tropická zeleň, protože na Seychelách platí zásada, že žádná budova nesmí být vyšší než palma. Na plážích nejsou obvykle ani slunečníky, protože hoteloví hosté najdou přírodní stín pod palmami.

Nejznámější z rostlinné říše je podivuhodný Coco de Mer, obrovský kokosový ořech, rodící se na kokosové palmě pouze na jediném místě - v tropické džungli Vallée de Mai na ostrově Praslin. Ornitologové najdou na ostrovech některé vzácné druhy z ptačí říše, vyskytující se pouze zde. Počasí si drží po celý rok průměrnou teplotu kolem 30°C, ale ostrovy provívá mořský větřík, který horké podnebí neustále ochlazuje, teplota vody je stále velice příjemná. Na své si zde přijdou i potápěči, podvodní život je velice bohatý a hýří barvami. Turisté nesmějí zapomenout na seychelskou tradiční kulturu – tanec, hudbu, umění a řemesla.

Jakou oblast si na Seychelách vybrat?

 • Mahé - největším ostrovem, na kterém se nachází i mezinárodní „letišťátko“, je Mahé s rozlohou 8 x 32 km, nachází se zde i hlavní město Victoria, patřící k těm nejmenším na světě. Centrum města je u hodin, které napodobují londýnské Clock Tower. V blízkosti těchto hodin se konají trhy s ovocem a rybami, zajímavější pro turisty je druhý trh se suvenýry, především s mušlemi, škeblemi a překrásnými mořskými korály. Mahé je nejrušnějším ostrovem s největším počtem hotelů. Pro turisty, kteří vyhledávají více klidu, je lepší strávit dovolenou na druhém největším ostrově – Praslin s přírodní rezervací, kde roste palma coco de mer, kam se dá jít jedině v doprovodu průvodce.

 • Praslin - druhý největší ostrov Seychel. Ostrov s nádhernými plážemi, bohatou a jedinečnou přírodou. Na Praslinu je nejzajímavější národní park Valle de Mai /UNESCO/ s největším ořechem světa a to Coco de Mer. Úchvatné jsou i samotné palmy. Pro milovníky golfu v resortu Lemuria je proslulé 18-ti jamkové hřiště. Hned pod hřištěm se nachází jedny z nejkrásnějších pláží světa.

 • La Digue - nejatraktivnějším ostrůvkem je La Digue. Sem se dá jet z Praslinu lodí, která odjíždí každou hodinu. Těm, kteří dávají přednost výletu s průvodcem, doporučujeme zakoupit si v recepci hotelu na Praslinu celodenní výlet na ostrov La Digue, jehož cena je cca 90 USD. Jak na Praslinu, tak na La Digue se dá pronajmout kolo a poznávat ostrov tímto způsobem.

 • Mikroostrovy, jako je Sainte Anne, Desroches, Fregate nebo North a další, svým návštěvníkům dopřejí soukromí a diskrétnost jedinečného ráje v absolutním klidu a v pohodlí luxusu.

Kdy a jak na Seychely?

Na Seychely lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 11 hodin.

Seychely se těší poměrně stálému tropickému podnebí (ideální pro dovolenou během celého roku) s průměrnými denními teplotami mezi 24 a 30 °C a hojnému množství přeháněk, které jsou spíše příjemným zpestřením dne. Nejtepleji bývá v březnu až dubnu, relativně nejchladnějším obdobím roku pak léto od července do srpna. Vzhledem k blízkosti rovníku Seychely leží mimo oblast obvyklého výskytu tropických bouří.

Je všeobecně dané, že pas by měl být platný ještě půl roku po ukončení cesty. Pro Seychely platí bezvízový styk pro všechny druhy pasů pro vstup na Seychely.

Pro cestu na Seychely není třeba očkování a zdravotní péče je na dobré úrovni.

Časový posun je plus 2 hodiny v době letního času, a plus 3 hodiny v době zimního času.

Svatba na Seychelách

Svatební obřad na Seychelách se může konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami. U většiny hotelů platí pravidlo, že každý den pořádají pouze 1 svatbu. Proto doporučujeme objednat svatbu v předstihu. Nabídka svatebních balíčků se liší podle konkrétních hotelů.

 

SVATEBNÍ BALÍČEK

cena na vyžádání

Objednat

 • civilní svatební obřad
 • správní poplatky za obřad
 • zajištění svědků k obřadu (v případě potřeby)
 • asistence s úředními dokumenty
 • informační schůzka se svatebním koordinátorem při příjezdu
 • návštěva potřebných úřadů před obřadem
 • svatební koordinátor a tlumočník v den obřadu v anglickém jazyce
 • základní dekorace místa svatebního obřadu
 • zajištění a zaslání oddacího listu do ČR

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

Na Seychelách doporučujeme tyto hotely:

Hotely a resorty jsou kombinací kvality od jednoduchých variant po luxusní záležitosti. Lze volit libovolnou délku pobytu v jakýkoliv termín. Doporučujeme kombinovat ostrovy, nebo při návratu zvolit zastávku v Dubaji. Obecně platí, že během našeho léta je na Seychelách nejlevnější sezóna. Ceny stoupají od konce září do listopadu. Začátek prosinec je ekonomicky výhodnější (krásné počasí, lepší ceny). Top sezóna je na vánoce a Silvestra. Hlavní sezóna pak pokračuje až do konce dubna.

Zde Vám přikládáme seznam hotelů, které doporučujeme pro svatbu. Samozřejmě na vyžádání zprostředkujeme svatbu i v jiných hotelích na Seychelách. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování bude sestaveno dle Vašich požadavků.

Ostrov Mahé


Ostrov Praslin

Ostrov La Digue

Mikroostrovy

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod