Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Romantická svatební cesta - Maledivy, Seychely, Havaj, Karibik, Mauritius, Thajsko, Bali....

Romantická svatební cesta - Maledivy, Seychely, Havaj, Karibik, Mauritius, Thajsko, Bali....

Svatební cesta

Nevíte, kde strávíte jedny z nejkrásnějších chvílí Vašeho života - Vaše líbánky? Obraťte se na nás a my Vám zajistíme svatební cestu přesně podle Vašich představ. Zprostředkujeme Vám exotickou dovolenou, individuální svatební cestu, ale také aktivně strávené líbánky, na které nikdy nezapomenete. Svatební cestu můžete nastoupit ihned po Vašem sňatku nebo ji naplánovat na později.

Současně budete moci využít novomanželských slev, které Vaši dovolenou ještě více zpříjemní. Vybrané hotely poskytují speciální služby pro novomanžele na líbánkách - slevy z ubytování a stravování pro nevěstu, speciální večeře na pláži, květiny, láhev sektu, čerstvé ovoce na pokoji po příjezdu, lázeňské služby služby, vyšší kategorii pokoje nebo brzký check-in, pozdější check-out v případě možnosti.

Můžete si vybrat, zda chcete luxusní exotickou dovolenou na Maledivách, Havaji, Mauritiu, Seychelách, Fiji, Tahiti, dovolenou v Karibiku nebo ve Středomoří ve Španělsku, Řecku, Itálii, Chorvatsku a dalších místech světa. Nabízíme také luxusní plavby po celém světě. A kdo nemá rád teplo, může vyrazit na hory do Rakouska, Itálie, Francie i do ČR.

Vše zprostředkujeme na míru dle Vašich představ. Nic není nemožné!

Chcete-li připravit partnerovi překvapení nebo přispět novomanželům na svatební cestu, můžete si vybrat z nabídky našich dárkových poukazů. Na dárkový poukaz je možné formulovat věnování.

 

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu , telefonicky, přes skype, nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se Vám ozveme.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod