Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Vízový servis - zajištění víz do celého světa

Vízový servis - zajištění víz do celého světa

Vízový servis

V rámci komplexního servisu, jež poskytujeme našim klientům, zprostředkujeme pro Vás téměř jakákoliv víza. Doba vyřízení víz, jejich ceny a podmínky se často mění. Naše cestovní agentura Vám nemůže zaručit udělení či vyřízení víza v určitém termínu. Udělení víza je vždy plně v kompetenci zastupitelských úřadů, proti jeho zamítnutí není odvolání a poplatek je v takovém případě nevratný. Uvedené lhůty jsou pouze orientační, nemůžeme nést zodpovědnost za jejich dodržení (zvláště v sezónních obdobích). Klientům doporučujeme, aby žádosti podávali s dostatečným časovým předstihem.

Aktuální informace naleznete vždy na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky, či přímo na stránkách zahraničních ambasád.

Můžeme Vám zajistit tyto druhy víz:

  • Krátkodobé vízum – vízum k pobytu do 90 dnů – krátkodobé vízum se uděluje cizinci, který splní všechny podmínky pro vstup a pobyt na území všech států schengenského prostoru, a který hodlá pobývat na území schengenského prostoru po dobu nepřesahující 3 měsíce během půl roku ode dne vstupu na území schengenského prostoru.
  • Dlouhodobé vízum – vízum k pobytu nad 90 dnů – vízum k pobytu nad 90 dnů se uděluje cizinci, který hodlá pobývat na území České republiky za účelem vyžadujícím pobyt na území delší než 3 měsíce. Vízum k pobytu nad 90 dnů se uděluje s platností na dobu 1 roku a opravňuje k opakovanému vycestování a vstupu na území ČR.
  • Povolení k dlouhodobému pobytu (prodloužení dlouhodobého víza) – povolení k dlouhodobému pobytu se vydává držiteli víza k pobytu nad 90 dnů, který hodlá pobývat na území ČR po dobu delší než 1 rok a trvá-li stejný účel pobytu. Na místo prodloužení doby platnosti víza k pobytu nad 90 dnů se prodloužení doby pobytu cizince na území ČR provádí formou vydání povolení k dlouhodobému pobytu, a to za stejným účelem, za kterým bylo uděleno vízum k pobytu nad 90 dnů. Žádost se podává na území ČR. Doba platnosti povolení k dlouhodobému pobytu závisí na účelu pobytu:
    • účel zaměstnání (odpovídá době platnosti pracovního povolení)
    • účel podnikání (2 roky)

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:kod